Всичко за всички марки гел лакове - 32

  • 21 985
  • 765
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 13 929
Дори не съм се записала и съм ви изпуснала тотално, връщам се да чета...

# 631
  • Paris, France
  • Мнения: 13 974
над, но и другите - ако искате, да направим списък с добри продукти от български магазини, така че хора, на които не им се чака, а са на бюджет и нямат сертификат да могат лесно да изберат. Явно има добри продукти в сайтовете, но не са добре обяснени и ако начинаещ ги види няма да се ориентира. Този праймер на Семилак е всъщност ултрабонд с лепкав слой, но в сайта от линка на над е описан като основа. На самия него пък пише праймер. Имат и друг, с киселина. Предлагам страницата за Semilac primer без киселина. На френски е, но в долната част има съдържанието. Алергичните да внимават, че съдържа HEMA, но всички такива съдържат вредности:

https://www.profi-nails-france.fr/SEMILAC/Semilac-Vernis-Hybride … de-7ml::1600.html

над,  все забравям да питам топът на Нес твърд ли седи или мек и размеква ли се в топла вода. Също и с каква гъстота е. Благодаря. Май ще се купува 🥳

аминииииии,  Hug  Бях си дала до декември и ако не се беше появила щях да питам за тебе публично. Даже обмислят да ти пиша, ама си викам, тя ако прибираше, щеше да се обади. Май не ти липсваме 😎??? Е,поне изпусна частта с разпродажбата в али 🥳.

Абе, някой да е във връзка с Камалия, ferriy, The Passion? Отдавна от тях няма ни вест, ни кост. Гледам, че Камалия влиза тук, вижда, че се пише в темата за ноктопластика, защото я е пуснала тя, но явно не ще да пише и уважавам нежеланието и. Бих се радвала да драснат, ако искат, разбира се.

# 632
  • Мнения: 7 560
Над, може би си казвала преди, но колко време ти държи белещата база на Neess? Какъв ти е протоколът с нея?

Аз да похваля Claresa - доволна съм от лаковете им. Пигментирани, дълготрайни, нанасят се лесно. Diamond top също е добър, както и каучуковата им кавър база. Но това, което мога да похваля най-много, е представителят им за България - маникюрзоун. Много коректни, имах проблем с един продукт, веднага го замениха.

В черния ми списък на търговци са Козметикс био  (Best one) и MakeupBG. Не защото продуктите им са на всяка цена лоши, а заради супер некоректното отношение към клиентите. За Best one пуснах скрийншотове преди време - обиди, защото съм ги попитала за състава на (бас държа китайските им) лакове.
Мейкъп заради н брой отказа да приемат рекламация на дефектен продукт (е, накрая го приеха, но след две страници анализ на нарушенията им по ЗЗП). Иначе за Silcare имам добро мнение - покривни и добре пигментирани, но не успях да се погодя с четката, не ми е удобна. Фокс също харесвам, но с цена от 13 лв вече не знам дали не отиваме извън бюджетните продукти.

# 633
  • София
  • Мнения: 10 302
Над, може би си казвала преди, но колко време ти държи белещата база на Neess? Какъв ти е протоколът с нея?

Имаше инструкции за нея, не помня вече от къде, дали на кутията или в нета.
Един тънък слой и веднага след него леко по-дебел втори, като на всеки нокът се топи четката, дали не беше и първо лакираш едната ръка и после втората. Слагала съм я преди година. Изчаква се 10мин. да изсъхне и се нанася цветен гел. Преди топа, слагам слой твърд гел, така държи 2 седмици без да се налагат поправки.

над, но и другите - ако искате, да направим списък с добри продукти от български магазини.

над,  все забравям да питам топът на Нес твърд ли седи или мек и размеква ли се в топла вода. Също и с каква гъстота е. Благодаря. Май ще се купува 🥳

аминииииии,  Hug  Бях си дала до декември и ако не се беше появила щях да питам за тебе публично. Даже обмислят да ти пиша, ама си викам, тя ако прибираше, щеше да се обади. Май не ти липсваме 😎??? Е,поне изпусна частта с разпродажбата в али 🥳.

Аз съм за, засега май само в мейкъп има подобни продукти, зарежи описанието на Семилак, кой знае кой идиот е писал в сайта, продукта си е Primer.

Tопа na Neess e твърд, по-твърд от Гелиш, затова и не се драска изобщо. След две седмици ще направя макро, на два нокътя с Гелиш и Неесс.

Амини, добре, че и писах, иначе и тя нямаше да се появи Mr. Green

# 634
  • Мнения: X
Едно термо. Лека вечер от мен!

# 635
  • Мнения: 13 929
Ами аз си мислех, че темата е замряла 😉
Може би съм се изгубила в морето мнения за електрически пили и съм пропуснала новата тема, а и стреса от новините оказва влияние...

# 636
  • Мнения: 2 642
Еvita,

базата на Нес съхнеща на въздух е хубава и държи върху меки разслояващи нокти. Моите са такива. Но в сайта е свършила и сега в момента няма наличност. Понякога я чакаме с месеци докато заредят. Лаковете на Neess са с гадна четка, имай предвид, аз като начинаеща се затруднявам с тях.

Базата на Коди (каучук) също е много хубава и подходяща за начинаещи. Аз с нея започнах. Тук момичетата не я харесват, защото се разваля много бързо и става за боклука. Аз я ползвах 10 месеца някъде и стана за изхвърляне. Държи с няколко дни по-малко от базата на Неесс. Но пък топа без лепкав слой на Коди в червеното шишенце е номер едно. Четката е със супер форма и е много подходяща за начинаещи. Няма да съжаляваш.

# 637
  • Пловдив
  • Мнения: 13 461
И аз съм начинаеща и съм с каучуковата база на Коди и нали съм отворена взех голямата разфасовка Joy
Имах проблем с нанасянето, но момиче от темата ме посъветва за твърда четка и вече е ок нанасянето. Сега съм с каучуковия топ, по нататък ще взема този в червеното шишенце.

# 638
  • София
  • Мнения: 10 302
И аз съм начинаеща и съм с каучуковата база на Коди и нали съм отворена взех голямата разфасовка Joy
Имах проблем с нанасянето, но момиче от темата ме посъветва за твърда четка и вече е ок нанасянето. Сега съм с каучуковия топ, по нататък ще взема този в червеното шишенце.

Каучуковия топ на Коди е хубав, ще взема и него да включа в следващия опит Simple Smile

Проблема е, че обмислям да сложа лак с микро шимър и няма да се виждат добре топовете, така че експеримена най-вероятно ще остане за след нова година....

# 639
  • Мнения: 1 797
Аз пък редовно чета Амини в съседната тема и все се чудя що не идва тук Grinning а тя пък ни изтървала Joy случва се и за Невена хвърляхме боб в началото на темата, важното е че ни откри Joy

# 640
  • Paris, France
  • Мнения: 13 974
над, в какъв смисъл е праймер продукта на Семилак? Сух като тебешир ли става нокътя или мазен? Нищо не разбрах. Ще трябва да го опишеш и да пишеш как се ползува. На Коди ултрабонд ли отговаря?

Уау, супер щом е твърд топът Нес. Между другото, Striplac седеше супер лъскав, ама мек, а и вече го няма. Имам чувството, че беше по-лъскав и от Гелиш, но не можех да трая мекотата му и теглех отгоре някой друг.

А Коди няма смисъл да го тестваш. Принцесата и аз сме го тествали и с времето става особен. Не е Гелиш.

Аз също видях, че Амини влиза в сайта , но си казах, че сме и писнали и затова не пише. Ако не пишеше изобщо щях да и пиша на лични, защото се притесних. Няколко дена и цъках на профила и се чудех дали да не и драсна.

Аз нямаше и да разбера за темата ако есмералда не ми беше пуснала линк в темата за ноктопластика. И аз мислех, че е замряла и никой не пише.

есмералда, ако помниш кога си писала за Best one и къде, кажи датата или ми пусни линк да го прочета и аз. Не знам дали няма да е зле да ги изтъпанчим на първа страница. Споменавай ги по-често 🥵🤩🥳!

# 641
  • София
  • Мнения: 10 302
над, в какъв смисъл е праймер продукта на Семилак? Сух като тебешир ли става нокътя или мазен? Нищо не разбрах. Ще трябва да го опишеш и да пишеш как се ползува. На Коди ултрабонд ли отговаря?

Точно като Ултрабонда на Коди е, може би една идея по-лепкав.

За сух като тебешир , ти трябва фрешер/ дехидратор или както там му се вика, май имам някъде такова чудо на Есенс, но не помнч кога за последно съм го използвала, купувах го с отлепващата база на Есенс. Преди праймъра винаги изтърквам добре ноктите със Скръб фреш или напоследък с този клинзър на Нес, нанасям тънък слой праймър, изчаквам 2мин. и слагам Pro Healt na OPI.
https://makeup.bg/product/407308/

# 642
  • Мнения: 13 929
Тъй като скоро не съм писала, сега ще си наваксвам 😉
Ще ви споделя лака, с който съм в момента OPI Chopstix and Stones, страшно ми харесва, искрящ е ❤ моят е обикновен, но го има и във вариант гел лак.

Снимката е от интернет, моя няма да качвам, че не съм особено прецизна и ме е срам.

# 643
  • Мнения: 7 560
Невена, в миналата тема на 24 стр писах за bestOne. Помня, защото беше на рождения ми ден, исках да си направя порадъче, а останах шащисана.
https://bg-mam.ma/p/1245883/41444980

Представи си, наложи се да ги блокирам, за да спрат да ме обиждат Rolling Eyes А аз просто исках да си купя лак (бяха на -50% тогава), защото ги бяха похвалили в темата.
После разбрах и от други хора в бранша, че това просташко поведение било типично за варненския диджей собственик на фирмата.

Скрит текст:

Последна редакция: пт, 27 ное 2020, 02:06 от esmeralda23

# 644
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
От мен нежен розов маникюр с глитър, 3 пръста са мат.
 Праймър на Venalisa, Ултрабаза на Claresa, цвят Venalisa 039, Diamond top Claresa no wipe и Mat top на Venalisa.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт