Всичко за всички марки гел лакове - 32

  • 22 117
  • 765
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 798
Pinki може ли номер на базата, защото е покривна и цвета е хубав?

+1 за номерчето, справила си се супер Heart Eyes

# 751
  • Мнения: 137
Здравейте,
дойдоха ми коледните цветове от Born Pretty и експериментирах Blush

# 752
  • Down south
  • Мнения: 7 724
Момичета от 3-4 месеца се лакирам само с цвят, не знам от къде ми дойде смелост да опитам френски, но поръчах база и бял цвят и днес се залових да творя. Това е първият ми опит.

Изглежда впечатляващо.

# 753
  • Мнения: 2 081
Аз наминавам да ви прочета от последните дни - много хубави маникюри последните страници.

За първи път днес "сопола" страшно много ме изнерви и останах само по база, защото просто не ми се занимаваше повече. Ноктите ми тъкмо пораснаха малко( нищо че няма един с един еднакъв), ще ги оставя така ден-два дано не се изпочупят.

# 754
  • Варна
  • Мнения: 7 715
Плясни му и един топ утре на сопола Grinning.

# 755
  • Мнения: 431
При мен Коди и Bluesky се отварят от към кожичките. Какво ли не опитах...ултрабонд, рейнфорс и все имам отворено. Вчера си поръчах гел на Клареса и ще пробвам с него. Правя укрепване с базата, ще опитам с гел.
Търся такъв брокат, имате ли предложения?

# 756
  • Мнения: 2 585
При мен Коди и Bluesky се отварят от към кожичките. Какво ли не опитах...ултрабонд, рейнфорс и все имам отворено. Вчера си поръчах гел на Клареса и ще пробвам с него. Правя укрепване с базата, ще опитам с гел.
Търся такъв брокат, имате ли предложения?

На мен розовия цвят много ми харесва. Някаква идея за марка и номер?

# 757
  • Мнения: 69
Аз също питам за цвета на нокътя без броката?

# 758
  • Варна
  • Мнения: 7 715
Много странно е това отделяне при такава идеална техника.....Хубаво изтъркване на нокътя и особено около кожа с кленсър и после фрешер......Ултрабонд там......

# 759
  • Мнения: 420
Благодаря момичета за милите думи!
Дано с практиката ставам по смела и да се справям по-добре Grinning
Използвах камуфлажната база на Коди номер 2. Това е първият път, в който използвам техни продукти. Консистенцията наистина си е гъстичка, но ми хареса.
Единствено белият цвят беше неприятен за употреба, някак ми се влачеше.
Ще видим как ще справя със свалянето. Дано не е сложно, защото не ползвам ел.пила.
А момичета понеже си търся боички видях че Блускай продават акрилни, дали е същото като акрилните бои за художници ?
П.С. От mynails ми изпратиха код за 10% до 13.12.20, аз няма да го използвам дотогава, така че ако някой от вас ще поръчва -  MYNAILS10
Pinki може ли номер на базата, защото е покривна и цвета е хубав?

+1 за номерчето, справила си се супер Heart Eyes

# 760
  • Мнения: 7 590
Ето го и моя маникюр от вчера. Изграждане с акригел и коледен цвят.

# 761
  • Мнения: 4 872
Момичета, ще оформя нова тема, защото тази вече преминава допустимите страници Simple Smile

# 762
  • Paris, France
  • Мнения: 14 160
Скрит текст:
При мен Коди и Bluesky се отварят от към кожичките. Какво ли не опитах...ултрабонд, рейнфорс и все имам отворено. Вчера си поръчах гел на Клареса и ще пробвам с него. Правя укрепване с базата, ще опитам с гел.
Търся такъв брокат, имате ли предложения?

За броката предлагам Elite99 platinum 58001. Fairy glow под същия номер изглежда също много добре, Belen 58001. Тези марки имат леко по-сиви, подобни цветове, 58004 и 58005, които също заслужават внимание. Venalisa имат серия глитър, който е много добър, но трябва да ида в мазето да видя кой номер беше, което ще стане утре. Тук е показан 58004 да видиш как блести:

https://blogs.uww.edu/beautyandthebudget/2017/02/24/review-elite … tinum-gel-polish/

За беленето откъм кутикули. Моя приятелка все още има този проблем. Не съм виждала подобно чудо. Ноктите са и подобни, направо идеални. Помогна кисел праймер, сложен 2 пъти около кожа и изсушен на въздух. Има едни като писалка, на Bluesky, но има и други марки. Отъркваш с това нещо около кожа на всички нокти и после пак, още веднъж.

# 763
  • Мнения: 4 872
НОВА ТЕМА https://www.bg-mamma.com/?topic=1276843.new#new

На някой, ако му се занимава, имаме 24 часа да коригираме линковете, защото повечето за али не са активни.

# 764
  • Мнения: 253
Момичета, Веналиса или ГДКОКО са по-добри според вас? Коя от двете марки се нанася по-лесно и коя е с по-плътни цветове? Flowers Tulip

Общи условия

Активация на акаунт