Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 37

  • 70 264
  • 771
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 280
Моят лекар каза за Lip-flip, че е много опасно и не препоръчва в никакъв случай
Ботокс се поставя и при свръхактивен пикочен мехур.
Нямам представа дали е опасно, само изброих тези, които знам, че правят тук (в чужбина живея и този lip flip по едно време го рекламираха много) 🌺
Според мен абсолютно всяка подобна процедура крие риск.
Jeny_J, ти ме разби😂Как така си прави плочките с ботокс?

# 286
  • София
  • Мнения: 385
Аз също съм от доволните клиенти на др Денкова. Никога не ме е претупвала,нито за миг не съм се чувствала зле от отношението. Споделяла съм няколко пъти,че повече пъти ме е връщала,отколкото правила. Мен това отношение ме печели. Отделно,че всичко,което ми е правила е държало над година

# 287
  • Варна
  • Мнения: 3 071
За 4 единици 250 лв, правилно ли чувам? За Денкова.

# 288
  • Мнения: 2 015
Момичета препоръки за Варна. Поставяне на назолабиалните бръчки.
Мнения за д-р Нина Папанчева?

# 289
  • Мнения: 92
Здравейте момичета! С голям интерес чета темата, за първи път пиша. Имам 2 бръчки между веждите, гневни, които ми придават един доста намръщен и строг вид. Отдавна съм решила да ги коригирам и вече съм избрала. Досега само хиалуронови филъри съм слагала в устните си. След няколко дни имам час за устни и се чудя дали ще работи моята докторка. Според Вас рисковано ли е да се правят такива процедури сега заради възможно заразяване с корона вирус?

# 290
  • Мнения: 5 793
В кои зони  на лицето може да се постави ботокс?
Освен тези от снимката, която Doro е публикувала, мога да добавя и още някои случаи, при които се поставя ботокс:
-масетрите/дъвкателните мускули при бруксизъм или желание за промяна формата на челюстта
- т.нар."lip flip" устните изглеждат по-плътни и стоят леко "обърнати"
- за повдигане върха на носа
- при оголени венци при усмивка или т. нар gummy smile /освен ботокс в някои случаи запълват леко устната с филър
Извън областта на лицето:
-при прекомерно изпотяване
-при мигрена
Може да прилагат ботокс и по други причини, все по-често се появява нещо ново...
Аз исках ботокс точно за повдигане ъгълчетата на устни, но ми отказаха. Било само за горната част на лицето.

# 291
  • Мнения: 23
Ботоксът се поставя за 0 време, така че не очаквайте да се случи нещо повече.Ще Ви хване след дни, няма как веднага.
Сигурна съм, че ако бяхте попитали за някакъв проблем по лицето Ви ,лекарят е щял да коментира и да посъветва.
Защото има и обратния момент- хората се настройват срещу професионалисти, които виждат нещо за корекции и го споделят, а пациентът го приема като опит да се пробутат процедури с цел печалба.
Единственото, което я попитах е дали според нея имам нужда от ботокс и в друга зона и ми отговори- не. А причината да не я попитам друго, което може да ме интересува, НЕ беше, защото си мислих, че ще ми пробута нещо или ще ме таксува допълнително за консултация. Аз още като реших да ида, си го поставих за задача да не ходя предубедена и да си изградя мое впечатление, все едно нищо не съм чула. Аз по реакциите и на момента усетих, че гледаше да приключи по-възможно най-бързия начин, защото следващия пациент вече чакаше, явно на 5минути са часовете с пациенти, което е прекалено според мен, но това си е мое мнение. А за ботокса, че трябва време да подейства знам, затова казах, че като почне да действа ще дам оценка. Някои се кълнат, че ги хваща веднага, аз просто сподлям, че не съм от тези

Последна редакция: ср, 25 ное 2020, 18:04 от Nala Aslan

# 292
  • Мнения: 23
За 4 единици 250 лв, правилно ли чувам? За Денкова.
Да, така ми каза и на картата ми го написа 4. Защо питаш?

# 293
  • Мнения: 8 773
Единицата при моята лекарка  е 10 лв .....

# 294
  • Варна
  • Мнения: 3 071
Затова питам, да.. една единица варира някъде от 10-14 лв... И 20 да е... Не понасям това таксуване на зони просто.

# 295
  • Sofia
  • Мнения: 6 940
За Дерма Акт проблема не е в Трендафилова,а в промоцията!Посещавам ги от 4г. и този път лятото беше тотална излагация!Според мен се опитаха да минат тънко с" материала" и се получи гаф!От 1,5г.съм пациент на Чилингирова и мен също не ме "хвана" летния ботокс.Този сега е бетон!Казаха,че има много оплаквания и тихомълком си поемат негативите от това "докато не се получи" Simple Smile

# 296
  • Мнения: 23 171
Аз не мисля, че са се опитали да минат тънко, защото това значи да си рискуват реномето, за което се прави такава реклама.

# 297
  • Sofia
  • Мнения: 6 940
Грешка се показва публично на сайта или там където е рекламата,а не да чакат да се обади клиента /ако се обади изобщо/и те с половин уста да му кажат,че ще повторят процедурата за тяхна сметка,защото явно от пандемията се получил проблем с транспорта. Даже най-вероятно версията е различна за различните клиенти!Все едно!Аз за момента им оставам клиент,защото тихомълком поправиха грешката.Иначе щях да ги зачерка.Ботокс цяло лице около 2 мес.макс!

# 298
  • Мнения: 23 171
И на мен ми казаха за транспорта или кофти партида в началото.Както и да е, надявам се да не се случва повече.
И аз си оставам
при тях, осибено заради моя лекар.

# 299
  • Мнения: 3 420
Плашите ме с тези паднали клепачи! Та аз именно поради тази причина слагам ботокс-за отваряне на погледа. И винаги се е получавало. Даже вчера пак сложих и съм доволна-единствено ме е яд, че вече бързо ме пуска, около 2 мес и малко ми трае.

Общи условия

Активация на акаунт