Черен списък на туристическите агенции !

  • 633 734
  • 1 445
  •   2
Отговори
# 150
  • Мнения: 21
Ако не ти е проблем пиши им мейли, а това че те не отговарят по този начин - говори само зле за тях. Ако се наложи да доказваш нещо все пак винаги можеш да изпринтираш копие на изпратения от теб мейл - вижда се ден и час, кога и за какво си ге уведомила, така че няма да невреди. Увери се само, че наистина е верен мейла на който изпращаш, ако го има публикуван на сайта им даже си направи един скрийншот.

# 151
  • Мнения: 0
Ако не ти е проблем пиши им мейли, а това че те не отговарят по този начин - говори само зле за тях. Ако се наложи да доказваш нещо все пак винаги можеш да изпринтираш копие на изпратения от теб мейл - вижда се ден и час, кога и за какво си ге уведомила, така че няма да невреди. Увери се само, че наистина е верен мейла на който изпращаш, ако го има публикуван на сайта им даже си направи един скрийншот.

Благодаря ти много, за съветите ти , полезни са ми много  Hug след нова година веднага отивам да се разправям с тези глупаци  #Cussing out #Cussing out #Cussing out ще се лее кръв  Laughing
ще пиша после какво е станало Tired благодаря на всички за полезните съвети, много ми бяха полезни

# 152
  • Мнения: 45
Добвям "Инес Травел" и "Александрия Травел" благодарение, на които скъпата ни морска почивка се превърна в почивка на басейн, поради некоректно формулирана оферта.

# 153
  • Мнения: 3 609
Здравейте, надявам се някой да даде мнение за Елфи Турс. Харесали сме си страхотен пакет за Закинтос, цената е много добра, и честно казано много искам да резервирам по-скоро :
http://www.elfytours.com/holidays/%D0%93%D1%8A%D1%80%D1%86%D0%B8 … D1%82%D0%BE%D1%81
Но никога не съм чувала за тази фирма, и ми се иска да събера мнения.Все пак ще сме около 6 човека и не ми се иска да рискувам. Благодаря предварително

# 154
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
Бяхме с тях до Израел и Йордания 2011год. и сме доволни от тях. Сега отиваме и до Кападокия с тях и мисля че ще прекараме още една хубава екскурзия.Определено не са за черният списък на тур агенциите.

# 155
  • гр.София
  • Мнения: 147
Ние само с тях пътуваме.Доволни сме от тях.Ползвали сме ги за Анталия, Египет и сега февруари ни организират круиз по Средиземноморието.

# 156
  • София
  • Мнения: 6 561
Здравейте, надявам се някой да даде мнение за Елфи Турс. Харесали сме си страхотен пакет за Закинтос, цената е много добра, и честно казано много искам да резервирам по-скоро :
http://www.elfytours.com/holidays/%D0%93%D1%8A%D1%80%D1%86%D0%B8 … D1%82%D0%BE%D1%81
Но никога не съм чувала за тази фирма, и ми се иска да събера мнения.Все пак ще сме около 6 човека и не ми се иска да рискувам. Благодаря предварително
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=402688.0 eто нашия опит с тях. има ги и в първите страници от тази тема, прибавени в този списък от мен.

# 157
  • софия
  • Мнения: 757
Аз искам да попитам за ТА " Авентура"- резервация за хотел. Не съм ги чувала...

# 158
  • Мнения: 3 021
Здравейте, надявам се някой да даде мнение за Елфи Турс. Харесали сме си страхотен пакет за Закинтос, цената е много добра, и честно казано много искам да резервирам по-скоро :
http://www.elfytours.com/holidays/%D0%93%D1%8A%D1%80%D1%86%D0%B8 … D1%82%D0%BE%D1%81
Но никога не съм чувала за тази фирма, и ми се иска да събера мнения.Все пак ще сме около 6 човека и не ми се иска да рискувам. Благодаря предварително

Ние също пътувахме с тях до Израел и Йордания 2009 г. и всичко беше ОК - добра програма, спазваше се, добри техни партньори. Не сме ги ползвали за почивка.

# 159
  • Мнения: 0
Ние не можем да сложим, никоя фирма тук, но и ние сме били разочаровани....А върхът беше с моите родители, които цял живот бяха мечтали за екзотична почивка и най-накрая се решиха- Сейшели. 9 дни бяха там, от които 7 без багаж. Няма да споменавам туристическата агенция, защото те нямат вина, но превозвача е Air France, които оставиха тези хорица без дрехи и даже без фотоапарат (което според мен е по-лошото)

# 160
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 736
Ние не можем да сложим, никоя фирма тук, но и ние сме били разочаровани....А върхът беше с моите родители, които цял живот бяха мечтали за екзотична почивка и най-накрая се решиха- Сейшели. 9 дни бяха там, от които 7 без багаж. Няма да споменавам туристическата агенция, защото те нямат вина, но превозвача е Air France, които оставиха тези хорица без дрехи и даже без фотоапарат (което според мен е по-лошото)

Шефът ми беше 2 седмици без багаж в Рио за нова година, пак те го бяха изгубили. Посрещна ги тук в София. А най-тъпото беше, че дори не им бяха казали, че ще е тук и по някаква случайност го видяли на лентата с багажа Twisted Evil

# 161
  • Мнения: 1 572
Само да ви споделя , че загубеният багаж изобщо не е по вина на туристическата агенция , а в големите летища дори няма и човешка намеса в разпределянето на багажа.Или грешен код въведен от служителите на съответното летище или комп.грешка в четенето на бар-кода.Доста често се случва при няколко последователни полета  Peace

# 162
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 736
Само да ви споделя , че загубеният багаж изобщо не е по вина на туристическата агенция , а в големите летища дори няма и човешка намеса в разпределянето на багажа.Или грешен код въведен от служителите на съответното летище или комп.грешка в четенето на бар-кода.Доста често се случва при няколко последователни полета  Peace

Не говорим, че вината е в тур. агенция. Не е и на авиокомпанията, но в последващата грижа и обслужване са важни в случая. Peace

# 163
  • Мнения: 11 747
Слава богу за сега не са ми губили багаж, но затова в ръчния багаж си слагам всичко от първа необходимост - поне един кат дрехи, ако са летни има място и за два ката, фотоапарат - такива работи. Даже джапанки съм си слагала, когато съм ходила от студено на топло, да не остана съвсем боса при положение, че пътувам със зимни обувки. Абе, общо взето тъй правя работата, че и само с ръчния багаж да мога да изкарам времето, с повечко пране и така.

# 164
  • Мнения: 0




Винимавайте esky.bg са мошеници. Исках да си купя билет Лондон-Сидни. Намирам се в София и исках да си го купя от тях. Избрах си деня, еднопосочен билет в сайта им. Проблема е че различните компании имат различни изисквания за багажа. British Airways разрешават 2 куфара (един голям чекиран и един малък на борда, всеки до 23кг.) а Quantas разрешават само 1 (чекиран 23 кг.)
Реших да летя с British Airways поне Лондон-Сидни  Hug

До Лондон лесно ще купя билет, може и да е общ (комбиниран София-Лондон-Сидни), а може и да е отделен билет, просто защото Лондон-Сидни мога да го купя на по-предния ден, цената е същата каквато и след 1 месец. А София-Лондон за 100-150 евро на British Airways лесно се намира за утре.  Thinking

Сещате се какво става като кацна в Лондон с 2 куфара и мислейки си за British Airways, и ми кажат че единия куфар не мога да го взема защото билета е на Quantas. Какво да правя втория куфар? да го изхвърля в кофата или да излеза по улиците на Лондон да си продам вещите от куфара като амбулантните търговци? Имам 6 часа за прекачването в Лондон все ще го продам 2-рия куфар Grinning  #Crazy

Затова тръгвам да си купувам в техния сайт на British Airways билет Лондон-Сидни директен полет. Избирам си ден. и ми дава да си купя за полет на British Airways който всъщност НЕ СЪЩЕСТВУВА в сайта на компанията, или поне съществува но е в друг ден!!!! Звъня по телефона и обеснявам че купувам нещо което самия British Airways не продава в този ден. Вижте какво ми отговориха:

- Ами той всъщност не е на British Airways а е на Quantas

- А защо тогава ми показва British Airways?!? Вие ми продавате нещо което не съществува. Пише едно а реално е друго. Добре че реших да проверя  #Crazy

- Ами то пише British Airways ама цъкнахте ли бутона избери? Видяхте ли какво се отваря?

- (цъкам аз бутона "избери" да тръгна да го купя) А?!? Показа детайли за полета и показва пак че е на British Airways ами даже ми показва че е двупосочен! А аз избрах еднопосочен! Добре де, няма значение че е двупосочен, но ПАК ПИШЕ че е на British Airways и отиване и връщане  Shocked

- еми то пише на British Airways ама е на Quantas...

- Е добре де, аз все пак като чета пише че купувам на British Airways..., това си е чиста измама. Не сме на пазара да продавате домати да виждам едно а да ми давате друго! Плащам 1900 ЕВРО за 2 билета (мен и жена ми). British Airways позволяват 2 куфара Quantas 1. И като кацна в Лондон и се окаже че е на на Quantas какво да правиме втория куфар? Това са електрони билети а не хартиени, че да видя че е на Quantas. Нямам нищо като билет. Показвам си паспорта само и си летя без да се усетя стигам в Лондон и там изненада.....  #Cussing out

-вие искате ли да купувате билети или ще се заяждате?

-искам да купя на British Airways, но как да знам това което купя какво е реално?  Thinking

-ами ето казваме Ви какво е релно нали се обадихте и ви казахме

-Е, аз още не съм избрал точен ден и гледам в сайта ви за различните дни какви са цените защото варират според деня, как да знам това което ми пише на British Airways дали наистина е на British Airways? Трябва за ВСЯКО да се обаждам по телефона да Ви питам това реално ли е или не?  #Crazy

-освен по телефон може и по e-mail да питате

-А не искате ли и лично на крака да идвам да ви питам за всеки един полет? Аз сега като си купя билет от сайта ви на British Airways и ми дръпнете парите, а ми резервирате на Quantas после парите не мога да си ги върна. Това е измама  newsm78

-няма да ви вземем парите, тя резервацията е безплатна

-КОЕ е безплатно?!? Как така безплатно? Как така няма да ми вземете парите предварително????  Thinking

-ами вие като резервирате до 24 часа безплатно ви пазим резервацията, не ни давате парите веднага. Но най-късно след 24 часа ще ви дръпнем парите за билета защото компаниите го искат и ще ни глобят ако не платиме.

-ааа значи не ми зимате парите веднага, а само до 24 часа, така че да бъда спокоен че няма да ме измамите. Да съм спокоен че в рамките на тези 24 часа ако разбера че билета ми не е на British Airways ще успея да спра превода на парите в банката ми. Ами ако не разбера.... Grinning  #Crazy newsm78


Аз обаче съм убеден че мошениците от esky.bg леекичко ще се позабавят да ми кажат какво съм купил и до 24 часа като ми дръпнат парите от картата ще ми кажат че билета не е на British Airways. Но билета вече ще е купен и те ще кажат аааа не можем да ви върнем парите ние сме посредници само, авиокомпанията вече ги е получила, esky.bg си е зела комисионата. И то си пише че на самолетни билети пари не се връщат. Предполага се че Вие е трябвало да ни питате по телефона или e-mail до 24 часа какво точно сте си купил в сайта, няма значение че пише British Airways
Още по готина ще е изненадата ако го разбера чак в Лондон Grinning  #Cussing out
Разбира се това предположение е само плод на въображение и от случката по-горе едва ли има място за притеснение с толкова коректни хора от esky.bg

Общи условия

Активация на акаунт