Черен списък на туристическите агенции !

  • 641 320
  • 1 461
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 696
Mnogo neuredici ima po ekskurziite na TA Bohemia,nqma6 vreme da razgleda6 pove4e mesta tai kato vremeto ne e razpredeleno dobre.Dobrite ekskurzovodi sa malko ,i te izpuskat nqkoi ot tqh.Dobra ekskurzovodka beshe Miriana,no razbrah 4e e zaminala v chujbina,qvno zaradi niskoto zaplashtane vse pak sobstvenik e Baiko Baikov star komunist otgovoren za tragediqta v reka Lim.Imat i drugi dobri ekskurzovodi kato Krasimir i Stefka Tabakova.Ina4e hotelite sa im dosta prili4ni po ekskurziite.Patuvahme s tqh do Germaniq ,no imam seriozni zabelejki po programata i posnavaneto na marshruta.Ako ima tipichna gracka,italianska,srabska ili dr. ve4er da se predlaga kato dopalnitelno zapla6tane po-dobre go otkajete i si otidete sami na restorant.No i drugi agencii ne sa korektni,patuvahme s Emerald do Antalia za nova godina i poneje novogodishnata ve4erq se doplashtashe ,ni vzeha 45 evro,a v hotela razbrahme 4e e 35.Izlagaha ni 4e ima opciq za dopalnitelni ekskurzii,dori i da ne se saberat balgari mojem da otidem i s ruskogovoriashti ili anglogovoriashti.Nishto podobno-nikakvi dopalnitelni ekskurzii ne osiguriha vapreki 4e bqha po 50 evro vsqka.Imam zabelejka i kam Rual tam vremeto e dobre razpredeleno,no pak hotelite ne sa osobeno dobri .Bqhme s tqh v Italiq i hotelite vav Veneto i Montekatini,ne bqha osobeno 4isti,mrasni 4arshafi vav Paeze pak v banqta edva te4eshe vodata.Ina4e Elka Georgieva ot Rual e mnogo golqm profesionalist.Tazi godina smqtame da polzvame uslugite na Geografski svqt i Atlas s ,zatova ako nqkoi ima vpe4atleniq ot tqh molq neka pishe tuk.
Апелирам никой това да не го чете защото е написано на патагонски а не на кирилица , което е явно неуважение към правилата на форума !

# 736
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Аз предлагам да не обиждаме патагонците и културата им!
Това,че някой българин  е награмотен и пише както му дойде, наистина е само негов проблем. Интелигентните ще подминат публикуваното на шльокавица, по-тесногръдите ще се ядосат в опит да разберат какво е искал да каже коментиралият до към 2-3 ред. .. Peace

# 737
  • Мнения: 1
Искам да изкажа разочарованието си от туристическа агенция Дрийм Холидейс. Изключително некоректни и нелоялни са към клиентите си. Услугите, които предлагат са под всякаква критика и когато са ти необходими за съдействие са неоткриваеми. НИКОГА НЕ ПЪТУВАЙТЕ С ТЯХ!

# 738
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 808
Искам да изкажа разочарованието си от туристическа агенция Дрийм Холидейс. Изключително некоректни и нелоялни са към клиентите си. Услугите, които предлагат са под всякаква критика и когато са ти необходими за съдействие са неоткриваеми. НИКОГА НЕ ПЪТУВАЙТЕ С ТЯХ!

Моля да обосновете твърдението си. Какво е станало и т.н. Иначе написаното е безсмислено.

# 739
  • Мнения: 121
Здравейте,

Някой може ли даде отзив за Туристическа агенция "ПОХОД" в София?
Имат интересни дестинации и цени, но в нета виждам доста спорни мнения. Не знам дали са от конкуренти или служители, но има доста лоши неща...
Някой ползвал ли е услугите на въпросната фирма?

Благодаря и поздрави!

# 740
  • Мнения: 74
Здравейте!
Някой пътувал ли е с Авентура България? По-скоро правил ли е резервация през тях за почивка в Гърция? 

# 741
  • Мнения: 1
 Здравейте!
 Ако Ви се пътува, НИКОГА не избирайте фирма "Географски свят". Развалят се автобусите на транспортните фирми, които наемат. Ще ви се наложи с часове да чакате на пътя,  докато дойде друг автобус да ви прибере. Вероятността да не се приберете у дома е голяма, защото умореният и изнервен шофьор на вторият автобус, бързайки да се прибере, може да катастрофира ( както стана при нас ) . И тогава....съвсем ще сте забравени,  в някоя болница ще прекарате нощта. По стълби, первази, защото леглата са малко.., е. ..ако имате сериозни наранявания ще получите болнично легло, но от фирма "Географски свят" не очаквайте нищо...., никога. Надявам се никоя друга фирма да не остави пътниците си 7 часа и половина на пътя . Докато шофьора се опитва да оправи автобуса , а представителя на фирма "Географски свят" не се обажда в офиса да каже , че има проблем. След като разбират изпращат злополучния нов автобус и потегляме към България. Не след дълго стана и катастрофата . Дори не дойдоха да видят как сме и имаме ли пари за болнично лечение .

# 742
  • Мнения: 2 696
Ужас ...как е възможно това !

# 743
  • Мнения: 3
Не пътувайте с Дрийм Холидейс. Аз направих тази грешка за Мароко - Маракеш тази година и:
1. Програмата е безумно претоварена първите дни, нищо няма да видите. Гидът ни вкара в някакви задни улички на Маракеш, пълни с боклуци и помия. Това се оказа съвсем не лицето на града, когато отидохме сами друг ден сами и без гида им. От другите градове нищо няма да видите - търчи се безумно, също така няма микрофон и слушалки, нищо не се чува от обясненията, не ви дават никакво време.  На някои обекти се спира за по 10 минути пауза за снимане, ако изобщо се спре.
2. Със сигурност имате 2 цели загубени дни - единия е само път 560 км със стар автобус, тръгнахме в 8 сутринта и стигнахме в 8 вечерта. На един човек му стана лошо - оказа се, че задната капандура на тавана на автобуса не се отваря изобщо, за да влезе въздух! Даже сенниците не можеха да се спуснат на предния прозорец, защото бяха развалени. да не говорим какво друсане беше, а почти не се спираше. Другия ден е само за отпътуване, пак се губи.
3. От агенцията ще ви ощавят и с 60 лв бакшиш - не е ясно къде отиват. Уж се плащат и на пиколата в хотелите, но там категорично отказваха да носят куфари.  И не е да ги давате, ако искате - направо си ги удържат от вас.
4. Ако имате въпроси - не очаквайте никакви отговори. Веднъж вземат ли ви парите, край, от умрял писмо, мен ме прехвърляха цял ден по разни сътруднички, коя от коя с по-безумен и  противоречащ си отговор,  на писмено запитване относно странни нови условия на вече заплатената цената отговор от тях изобщо не получих. Ако имате истински проблем, никой няма да ви обърне внимание.
5. Групата, която бяха набрали, се оказа съвсем малка. Т.е. разчитат на еднократни клиенти, които не ги познават.

# 744
  • Варна
  • Мнения: 276
Здравейте! някой да има впечатления от фирма Травел студио холидейс? за пръв път уреждаме почивката си чрез тях.

# 745
  • Мнения: 6
Добавям София турс и ко.Заплатихме по 1000 лева за 5дневна екскурзия до Швейцария.Полета беше до Франкфурт,от там трябваше да отпътуваме за Страстбург и след това нощувка в хотел 2 или 3звезди в района на Женева.Обаче? Останахме на летището 6 часа,защото агенцията нямаше уреден трансфер,след това 11 часа препускахме по магистрали и ни захвърлиха в средата на нищото- хотел конюшна 1 звезда във френското поле,който няма и ресторант т.е.групата от 26 човека снощи си легна гладна.Нашия гид само вдига рамене и казва нищо не знам ,аз не съм организатор.Няма такава гавра!

# 746
  • Мнения: 121
Някой с мнение за Запрянов травел? Читави ли са?  Rolling Eyes

# 747
  • Мнения: 3 055
Добавям София турс и ко.Заплатихме по 1000 лева за 5дневна екскурзия до Швейцария.Полета беше до Франкфурт,от там трябваше да отпътуваме за Страстбург и след това нощувка в хотел 2 или 3звезди в района на Женева.Обаче? Останахме на летището 6 часа,защото агенцията нямаше уреден трансфер,след това 11 часа препускахме по магистрали и ни захвърлиха в средата на нищото- хотел конюшна 1 звезда във френското поле,който няма и ресторант т.е.групата от 26 човека снощи си легна гладна.Нашия гид само вдига рамене и казва нищо не знам ,аз не съм организатор.Няма такава гавра!
Само мога да ви посъветвам, ако все още сте по време на екскурзията, по някакъв начин документирайте всичко /не знам в момента точно какво и как ще ви помогне, но все пак всякаква информация за ситуацията, в която сте попаднали може да е от полза/ и като се върнете - към Комисията за защита на потребителите. Вярно е, че има една приказка "Битият си е бит, е...... си е.....", но все пак може да ви помогне впоследствие за някаква компенсация.

# 748
  • Мнения: 2 696
Защо се хващате с измислени Туристически агенции . Има такива , качат снимки , подкокоросат хората и след това иди и се оправяй по държавите . По - добре по скъпичко ама по - сигурно.
Но гаф по всякога очаквай да се случи . Заложи на сигурното . Много съжалявам за хората , похабените нерви и най- меко казано отношението на тези които са организирали тази "ЕКСКУРЗИЯ"

# 749
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 808
Защо се хващате с измислени Туристически агенции . Има такива , качат снимки , подкокоросат хората и след това иди и се оправяй по държавите . По - добре по скъпичко ама по - сигурно.
Но гаф по всякога очаквай да се случи . Заложи на сигурното . Много съжалявам за хората , похабените нерви и най- меко казано отношението на тези които са организирали тази "ЕКСКУРЗИЯ"


Тя София Турс си е читава фирма, но екскурзиите им са супер евтини и изпилени като цени и от там проблемите. Peace

Общи условия

Активация на акаунт