Коя от тези две ванички бихте избрали, ако сте на мое място?

  • 2 333
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 94
И ние имаме като първата - много е удобна и за новородено бебенце. За втората - не съм я виждала на живо, но ми се струва, че бебето ще е прекалено седнало за новородено  Thinking Бих избрала първата.

# 16
  • Мнения: 2 019
За втората не мога да кажа. Ние имаме първата - удобна е и не е голяма за новородено - моята дъщеря от 2.850 кг е къпана в такава. Докато е малко се слага от едната страна, а като порасне - от другата. Детето може да се къпе в нея докато порасне доста (на моята и сега е добре, но тя вече предпочита в голямата вана). Това на средата (нещо като възвипен триъгълник - ама как го обясних) остава между крачетата на бебето и го възпира да се хлъзне и потопи под водата - това не го виждам на втората ваничка.
Peaceи моята е такава

# 17
  • Мнения: 200
И ние имаме като първата - много е удобна и за новородено бебенце. За втората - не съм я виждала на живо, но ми се струва, че бебето ще е прекалено седнало за новородено  Thinking Бих избрала първата.

 Hug Нашата е подобна на първата  Peace

# 18
  • в стаята
  • Мнения: 469
първата Peace

# 19
  • Мнения: 338
Синята ми изглежда по-удобна smile3521

# 20
  • Мнения: 282
Ние имаме първата и ни беше много удобна Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 043
Първата. Струва ми се по-удобна за новородено.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 688
имаме първата и е много удобна,както са обяснили по горе първоначално бебето елегнало,а катопорастне сяда от другата страна,все още я ползваме и съм много доволна

# 23
  • Мнения: 2 171
Ние имаме бялата, ползваме я от първия ден и до днес, удобна е.

# 24
  • Мнения: 259
Първата, страшно е удобна.

# 25
  • Мнения: 962
Първата  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 4 966
Втората.
Няма да се хлъзга бебчето,което е голям плюс.

# 27
  • Мнения: 992
първата е страхотно удобна, нашата е такава

# 28
  • Мнения: 982
Имаме 1-вата много сме доволни,препоръчвам я!!!

# 29
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Първата.
Нищо, че сега ти изглежда голяма, много бързо растат бебошорите и след два - три месеца вече ще е "пълна".

Общи условия

Активация на акаунт