Черен петък 2020

  • 125 798
  • 1 749
  •   1
Отговори
# 1 500
  • Мнения: 35 168
В Русе беше рехаво. По 3-4 човека в магазин.

# 1 501
  • Мнения: 3 596
В Мол София вчера беше пълно, но привечер. Днес ще врътна рано следобед, дано е по-празно.

# 1 502
  • Мнения: 31 358
Всичко поръчвам онлайн. Абсурд да се гъчкам в мола сега.

# 1 503
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 868
През оптиката на Мегамол минах снощи, че имах поръчка, нормално си беше.
Колежкс каза, че е влязла в паркинга на Парадайс и излязла, щото имало супер много коли вчера следобяд.

# 1 504
  • Мнения: 35 168
Аз си начесах крастата. Нищо особено не купих- само един панталон на баща ми от Уайкики за 13 лв. Ама аз буквално бях за 30 мин в мола и влязох в 4  магазина

# 1 505
  • София
  • Мнения: 10 332
Аз купих лещи, комплектите с разтвор са на добра цена. По оптиките подобна е невъзможна.
https://www.leshti.bg/biofinity-6-leshti-raztvor-laim-care-400-ml

Някой да е ходил в Икеа, странно, че няма никакво намаление там....

# 1 506
  • София
  • Мнения: 23 082
Не съм била, но четох, че вчера в Парадайс било голямо задръстване на паркинга и днес щяло да има полицаи да регулират движението.

# 1 507
  • Мнения: 6 395
В the mall умряла работа беше сутринта. Тук там хора.
Сега вече може да е живнало
Реално няма и кой знае какво намаление.
Reserved 20%, hm 10%, waikiki 4 за 3, timeout e 50% но то последните години е толкова заспало че..

# 1 508
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 610
Да не са пуснали намаление в Пепко?
Да, вчера имаше намаления в Пепко /Ринг мол/, макар и не на всичко.

Здравейте!
Някой да е ходил до някой от софийските молове? Има ли голямо струпване на хора? Благодаря Ви
Вчера привечер посетих набързо Ринг мола. Имаше хора, но не беше претъпкано, както е било преди Ковид-кризата.
Не съм гледала всички магазини, но Десигуал имат намаление до 40 % /не на всичко/, Андрюс - 50 %, Роксима Дриймс - 20 %, като имат много хубаво спално бельо и хавлиени кърпи.
Инглиш Хоум -  уж 60% + 20%, но малки хавлиени кърпи за ръце са намалени от 33 лв. на 12 лв., което не е реално намаление, тъй като те никога не са стрували толкова. Но на тях им е такава политиката по принцип.

# 1 509
  • София
  • Мнения: 6 727
Не съм била, но четох, че вчера в Парадайс било голямо задръстване на паркинга и днес щяло да има полицаи да регулират движението.

В Парадайс винаги е лудница... Всеки път влезнем ли в мола вътре е ок, но излизането някак не мърда под 30-40 мин...

# 1 510
  • София
  • Мнения: 23 082
Може би около празници и Черен петък само. Това ни е един от най-близките молове и много рядко сме имали проблем с излизането.

# 1 511
  • Варна, България
  • Мнения: 739
В brabantia.bg Черен уикенд- Всичко -35% Харесвам марката- много хубави и качествени неща за дома, кухнята и офиса. Гладачните им маси са супер. 

# 1 512
  • Мнения: 1 051
За намаления в Темакс  да сте чували нещо?

# 1 513
  • Мнения: 15 356
Кибер понеделника в НМ всяка година ли е?Има ли и на други магазини?

# 1 514
  • София
  • Мнения: 9 958
В the mall умряла работа беше сутринта. Тук там хора.
Сега вече може да е живнало
Реално няма и кой знае какво намаление.
Reserved 20%, hm 10%, waikiki 4 за 3, timeout e 50% но то последните години е толкова заспало че..
Да разбирам ли че е по добре да се изчака Коледа или след НГ? За 20% да се бутам в последния ден...

Общи условия

Активация на акаунт