КАРТИ ТАРО - ТЕМА 24

  • 21 048
  • 749
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 408
Според мен по тези карти 8 чаши,крал меч,9 пентакли ще има разговор,който е дълго отлаган и ще е разговор за по-сериозни неща цели и планове за живота.

# 541
  • Мнения: 1 544
Според мен няма да има разговор.Ще се радвам да дадеш обратна връзка.
За мен 8 чаши + Крал меч води към това,че един процес на отдалечаване в тези отношения - искаш да продължиш напред,но нито виждаш как,нито искаш да пуснеш старото ,се решава с една категоричност по Крал меч.Излизал ми е за прекратяване на нещо,от което вече нямаш нужда. Дори хладнокръвно - като да разсечеш с меч ситуация,която е толкова оплетена,че само категоричността на Крал меч може да направи пробив. По 9 пентакли смятам ,че отношенията са на приключване.
Но тък като картите са теглени онлайн - няма контакт на картите с теб,не мога да твърдя за тяхната достоверност.


Ето и едни карти от мен .Ще се подобрят ли отношенията между двама души в зададен срок ?

2 меча - 7 меча - Крал меча

Ще се радвам,ако някой се включи с коментар.

Последна редакция: чт, 07 яну 2021, 12:58 от menarini

# 542
  • Мнения: 408
И аз много ще се радвам на обратна връзка,защото при мен 9 пентакли до боя мечове винаги са показвали осъществяване на нещо,в случая разговор:)

# 543
  • Мнения: 1 544
Възможно е да си права, аз също с Крал меч +9 пентакли бих казала "да, ще стане" ,но с 8 чаши за основа, се съмнявам да е положително развитието.

# 544
  • Мнения: 408
menarini Твоята комбинация ми е много трудна с всичките мечове за взаимоотношения.Някой няма ли да я коментира?

# 545
  • Мнения: 2 122
Как дъщеря приема приятелката на баща си?
Картите са - Кралица меч, Дявол, Слънце
Интересни са. Бих казала че досега не са ми излизали такива карти на подобен въпрос, а комбинацията ми се струва доста силна.
Как бихте я тълкували?

# 546
  • Мнения: 4 783

Ето и едни карти от мен .Ще се подобрят ли отношенията между двама души в зададен срок ?

2 меча - 7 меча - Крал меча

Ще се радвам,ако някой се включи с коментар.

Само мечове, тъй като това е боята на въздуха, за мен картите показват, че отношенията не са стабилни, но явно доста е " задухало" и между двамата има голямо напрежение. Ще има компромис и няма да се разделят. Крал меча ще преглътне, точно защото е въздушен, може да му се влияе. Заради 7 меча + 2 меча, не за първи път се оптягат тези отношения, и друг път се е случвало.

Последна редакция: чт, 07 яну 2021, 19:51 от a.nik

# 547
  • Мнения: 774
Вече си имам карти Simple Smile и попитах дали до края на януари ще има промяна в професионален план. Мислех си за смяна на работата, но май зададох  въпроса по-общо. Паж пентакли-двойка пентакли-десетка пентакли. Според мен картите са добри. Нямам въпрос, поствам картите само за протокола. В края на януари ще кажа каква е хавата.

# 548
  • Мнения: 2 375
Аз имам карти, мога да изтегля за някой ако иска, но не мога да гадая.

# 549
  • Мнения: 1 544
Как дъщеря приема приятелката на баща си?
Картите са - Кралица меч, Дявол, Слънце
Интересни са. Бих казала че досега не са ми излизали такива карти на подобен въпрос, а комбинацията ми се струва доста силна.
Как бихте я тълкували?

Според мен не особено добре .Сякаш дъщерята смята,че тя трябва да е важната ,изхожда единствено от собствената си гледна точка и по картите не виждам да промени нещата. Забила е в едни недобри отношения -дали е от хиперболизирани страхове или надценяване на собственото си значение в ситуацията.Решила е да вземе нещата в свои ръце,но постъпва само/унищожително. Решимостта й се вижда по Кралица меч + Дяволът ,допускам че прави премислени ходове за манипулации ,но със Слънцето на 3- та ,по-скоро се надценява.
Цитат
Ето и едни карти от мен .Ще се подобрят ли отношенията между двама души в зададен срок ?

2 меча - 7 меча - Крал меча

Смятам,че тук няма да има подобрение,има примирение с една ситуация,която не е добра за нито една от страните,струпването на мечове мисля,че говори за изключително голям конфликт ,който е трудно да бъде осмислен и преработен от разума.Да се осмисли какво ни е необходимо,от какво наистина имаме нужда и живеем ли в заблуда ?
a.nik е права,че ситуацията е била на ръба и преди,има известна повторяемост.
Но по завършващата Крал меч мисля,че ще бъде направено - ще бъде осъзнато и преработено всичко,което се случва. Не коментирам раздяла,мисля,че няма да има ,но ще има изясняване на нещата ,поне на мисловно ниво.Само Крал меч на 3-та може да разсече една толкова оплетена ситуация и то безкомпромисно.Не коментирам раздяла,не мисля,че ще се случи.
Може би допълнителен въпрос би разяснил нещата,но аз лично не искам да ровя повече Simple Smile

# 550
  • Мнения: 408
Много хубаво си коментирала картите menarini.И аз мисля,че проблема е в главата на дъщерята.Дявол и Слънце значи егоизъм.Излизала ми е комбинацията също за конкуренция,но повече за въпроси,свързани с работа и пари.Записала съм,че слънцето излиза като фигурата на бащата,но незнам доколко е вярно това.Освен това дявол и слънце като човек е някой,който е вечно недоволен и не оценява,това което има.Кралица меч на първа аз виждам като дъщерята,която стои на дистанция и не иска да се сближи с приятелката,освен това значи и неискреност,но немога да определя дали дъщерята мисли жената за неискрена в чувствата или самата тя се държи така.
Другата комбинация с мечовете е по- интересна за мен,не мога да разбера в какво ще се изрази решителността на крал меч,по тия карти в нищо според мен.

# 551
  • Мнения: 4 783
Вече си имам карти Simple Smile и попитах дали до края на януари ще има промяна в професионален план. Мислех си за смяна на работата, но май зададох  въпроса по-общо. Паж пентакли-двойка пентакли-десетка пентакли. Според мен картите са добри. Нямам въпрос, поствам картите само за протокола. В края на януари ще кажа каква е хавата.

Честито ти Таро! Пожелавам ти успех с картите!
Паж пентакли Двойка пентакли Десятка пентакли

Тъй като са само пентакли, а това е боята, която никак не обича промените, и заради 2 пентакли, според мен има страх от промяна. Паж пентакли обаче, говори, че има или предложение, идея или  някакъв план. Завършваща комбинацията е 10 пентакли, която освен поемане на голям ангажимент, носи и едно ограничаване на свободата и подчинение, а пентаклите не обичат много да се подчиняват. Като цяло картите не показват да се развие нещо, статични са, но говорят, че за да се смени работата е необходима подкрепа от някого

Много интересно се получи, Менарини публикува само мечове, ти само пентакли, това ме накара да разровя записки за елементите и боите, което е много полезно.

# 552
  • Мнения: 774
Честито ти Таро! Пожелавам ти успех с картите!

Благодаря за пожеланието, a.nik Simple Smile
За тълкуването също. През уикенда ще имам време и ще почета повече за картите, които се паднаха. През седмицата съм твърде уморена за подобна дейност. Смятам и да поспя с картите, назад в темите имаше подобни похвати за настройване към тях Grinning

# 553
  • Мнения: 408
Мой въпрос,моля за помощ.Добър ли е периода (задала съм срок) за сключване на сделка? Справедливост,Обърнати 3 меча и 10 пентакли. Сами са се обърнали 3 меча,гледам да ги подреждам винаги изправени,но така се паднаха и слагам комбинацията както е изтеглена
Забравила съм да напиша,че в мои гледания Справедливост като 1ва карта винаги е значела Не! Confused

Последна редакция: пт, 08 яну 2021, 21:37 от Jaienvie

# 554
  • Мнения: 30
Здравейте,! Много моля някой да ми изтегли карти,дали ще заживеем заедно с моя приятел в близко бъдеще,? Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт