КАРТИ ТАРО - ТЕМА 24

  • 21 155
  • 749
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 4 706
5 чаши не е ли, че което и решение да взема ще бъде тежко, лошо и ще има раздяла ? Но тежко в какъв смисъл, здравословно за нея? Имам чувството, че картите показват мен, а питах тя дали  ще свикне в апартамент.
Ситуацията е от 3 месеца, но скоро заминавам и трябва да измисля вариант. Иначе да, доста жонглирам с пътуването до там, но си мисля че най доброто е тя да стои там на свобода (направих топла къщичка, която ползва) и някой да й дава храна, но не мога да намеря никого, селото е почти обезлюдено, не познавам никого. Веднъж не успях да отида 3 дни и като отидох имаше рана на лапата 😿 найнай-големият проблем там е храната, а не знам толкова възрастно животно как се адаптира към такава голяма промяна , ако се опитам да я взема.
Защо картите не показват дали ще свикне,  отразяват ситуацията и мен... Sad
Може ли да се пита кое е най-доброто за нея... сигурно пак ще излезнат чаши и мен
Ако тези показват погрешни планове.. то значи не трябва да я вземам... а да търся друго решение, което ще доведе да 5 чаши и раздяла, но не смърт за котката, Нали?

# 526
  • Мнения: 408
5 чаши не е ли, че което и решение да взема ще бъде тежко, лошо и ще има раздяла ? Но тежко в какъв смисъл, здравословно за нея? Имам чувството, че картите показват мен, а питах тя дали  ще свикне в апартамент.
Ситуацията е от 3 месеца, но скоро заминавам и трябва да измисля вариант. Иначе да, доста жонглирам с пътуването до там, но си мисля че най доброто е тя да стои там на свобода (направих топла къщичка, която ползва) и някой да й дава храна, но не мога да намеря никого, селото е почти обезлюдено, не познавам никого. Веднъж не успях да отида 3 дни и като отидох имаше рана на лапата 😿 найнай-големият проблем там е храната, а не знам толкова възрастно животно как се адаптира към такава голяма промяна , ако се опитам да я взема.
Защо картите не показват дали ще свикне,  отразяват ситуацията и мен... Sad
Може ли да се пита кое е най-доброто за нея... сигурно пак ще излезнат чаши и мен
Ако тези показват погрешни планове.. то значи не трябва да я вземам... а да търся друго решение, което ще доведе да 5 чаши и раздяла, но не смърт за котката, Нали?
Изтеглих ти карти има пак 2 пентакли

# 527
  • Мнения: 4 706
Благодаря! С какъв въпрос, какво е най-доброто за нея, което да направя?
Сякаш пак отразяват мен 2 пентакли колесницата и асо меча, казват да претегля какво би станало в една или друга ситуация, зависимост от решението, но не казват какво да правя  Sad А това асо накрая казва да не решавам емоционално, а разумно, аз и това искам, просто се надявах картите да кажат по-ясно кое е то...
Но мисля че картите показват добро развитие все пак, което и да реша ще бъде накрая за нейно добро. Така мисля ... асо меча е хубава карта за мен.

Да обобщя... според първите карти по-скоро няма да й се отрази добре това евентуално преместване. А според вторите в крайна сметка ще се намери добро и правилно решение. Аз така мисля ... кажете и вие

# 528
  • Мнения: 605
Здравейте!
Бихте ли ми изтеглили карти и на мен за началото на годината?
Благодаря!

И да попитам: Откъде сте купили Вашите карти и на какви цени? Кои карти бихте препоръчали?

Самоцитирам се, моля някоя от вас ако може да изтегли карти и за мен.  Преди малко повече бях на консултация при професионален астролог и ми бяха казани неща, които така и не се случиха в личен план. SadSad Не искам да изпадам в подробности, и без това ми е много тежко и криво, но бих искала да знам дали ще имам връзка тази година? Т.е., ако мога така да задам въпроса: Има ли шанс за връзка в близките един-два-три месеца?

И още нещо: Прочетох, че мога да изчисля картата си за 2021 г. Родена съм на 22.05. По мои изчисления съм карта 5. Коя е тази карта?

# 529
  • Варна
  • Мнения: 3 082
Моля за помощ в тълкуването.. Зададох въпрос дали ще се свърже с мен един човек да кажем в близките 3 месеца/човекът и ситуацията са ми важни и емоционални/. Картите, които изтеглих са :Слънцето, Умереността и 3 чаши обърната.  Между другото Умереността ми е и карта за годината според формулата, която дадохте тук...Може ли да ми помогнете с тълкуването? 3 чаши и то обърната на последна позиция изглежда не дава надежда?

# 530
  • Мнения: 787
Здравейте!
Бихте ли ми изтеглили карти и на мен за началото на годината?
Благодаря!

И да попитам: Откъде сте купили Вашите карти и на какви цени? Кои карти бихте препоръчали?

Самоцитирам се, моля някоя от вас ако може да изтегли карти и за мен.  Преди малко повече бях на консултация при професионален астролог и ми бяха казани неща, които така и не се случиха в личен план. SadSad Не искам да изпадам в подробности, и без това ми е много тежко и криво, но бих искала да знам дали ще имам връзка тази година? Т.е., ако мога така да задам въпроса: Има ли шанс за връзка в близките един-два-три месеца?

И още нещо: Прочетох, че мога да изчисля картата си за 2021 г. Родена съм на 22.05. По мои изчисления съм карта 5. Коя е тази карта?


Мисля, че правилно е следното калкулиране за личната година: 22+5+2021 - пада се 14 (Умереността).
Съжалявам, не мога да ти гледам, защото съм абсолютно начинаеща (даже нивото преди това, ако има такова Grinning). Мога само да ти пожелая всичко хубаво тази година.

# 531
  • Мнения: 1 545
Моля за помощ в тълкуването.. Зададох въпрос дали ще се свърже с мен един човек да кажем в близките 3 месеца/човекът и ситуацията са ми важни и емоционални/. Картите, които изтеглих са :Слънцето, Умереността и 3 чаши обърната.  Между другото Умереността ми е и карта за годината според формулата, която дадохте тук...Може ли да ми помогнете с тълкуването? 3 чаши и то обърната на последна позиция изглежда не дава надежда?

Според мен не. Наистина ситуацията е доста емоционална за теб ,Умереността до чаши ,особено обърнати ,ми е като да си изгубила самообладание,изгубила си самоконтрол .

# 532
  • Мнения: 408
Моля за помощ в тълкуването.. Зададох въпрос дали ще се свърже с мен един човек да кажем в близките 3 месеца/човекът и ситуацията са ми важни и емоционални/. Картите, които изтеглих са :Слънцето, Умереността и 3 чаши обърната.  Между другото Умереността ми е и карта за годината според формулата, която дадохте тук...Може ли да ми помогнете с тълкуването? 3 чаши и то обърната на последна позиция изглежда не дава надежда?
Ако се отнася за любовни взаимоотношения не могат да се правят компромиси,няма разбирателство,има караници.Не може да се прояви умереност.Вашите очаквания са слънцето.Обърнати три чаши вашето емоционално състояние.Когато е обърната картата показва нестабилна психика и злоупотреба с доверие.Също студенина в отношенията и отхвърляне.Говори също за преувеличаване на ситуацията.Обърнати 3 чаши са ми давали отговор не,като трета карта.Ако въпросът е за друг тип взаимоотношения,семейни,картите се тълкуват по друг начин.

# 533
  • Варна
  • Мнения: 3 082
Jaienvie, menarini, благодаря много! Не е за семейни взаимоотношения въпросът ми. Да, има отдалечаване и отдръпване от отсрещната страна, може и да се каже и, че в емоционалността си съм прекалила, но не в лош смисъл и съм имала повишени очаквания също. Няма караници и разправии. Но, да, тези чаши и според мен не вещаят желана развръзка, но пък "всяко зло за добро" са казали хората Simple Smile

# 534
  • Мнения: 605
Здравейте!
Бихте ли ми изтеглили карти и на мен за началото на годината?
Благодаря!

И да попитам: Откъде сте купили Вашите карти и на какви цени? Кои карти бихте препоръчали?

Самоцитирам се, моля някоя от вас ако може да изтегли карти и за мен.  Преди малко повече бях на консултация при професионален астролог и ми бяха казани неща, които така и не се случиха в личен план. SadSad Не искам да изпадам в подробности, и без това ми е много тежко и криво, но бих искала да знам дали ще имам връзка тази година? Т.е., ако мога така да задам въпроса: Има ли шанс за връзка в близките един-два-три месеца?

И още нещо: Прочетох, че мога да изчисля картата си за 2021 г. Родена съм на 22.05. По мои изчисления съм карта 5. Коя е тази карта?


Мисля, че правилно е следното калкулиране за личната година: 22+5+2021 - пада се 14 (Умереността).
Съжалявам, не мога да ти гледам, защото съм абсолютно начинаеща (даже нивото преди това, ако има такова Grinning). Мога само да ти пожелая всичко хубаво тази година.

Благодаря!

Дано някой все пак изтегли карти на моя въпрос!:praying_hands:

# 535
  • Мнения: X
Бихте ли ми изтеглили карти как ще се развият отношенията ми с К ? Той е мъж,много мъка,драма и багаж има от предишния си брак този човек,докога ще издържа не знам..

# 536
  • Мнения: 4 803
Доста често в темата има постове с молба да се изтеглят карти от хора, които или имат карти, но в момента не се доверяват на тяхното тесте или нямат карти Таро и не са запознати с тази материя.  Аз лично, предпочитам да помогна с тълкуване на вече изтеглени карти от някого, затова слагам тук два линка в скрит текст, защото може да е против правилата на темата, за да може всеки, който няма или не иска да ползва неговите карти, да си изтегли от там. Публикувайте ги тук, ще помагаме!

# 537
  • При децата ми
  • Мнения: 6 140
Доста често в темата има постове с молба да се изтеглят карти от хора, които или имат карти, но в момента не се доверяват на тяхното тесте или нямат карти Таро и не са запознати с тази материя.  Аз лично, предпочитам да помогна с тълкуване на вече изтеглени карти от някого, затова слагам тук два линка в скрит текст, защото може да е против правилата на темата, за да може всеки, който няма или не иска да ползва неговите карти, да си изтегли от там. Публикувайте ги тук, ще помагаме!


a.nik, възползвах се от предоставените линкове и на прима виста изтеглих:smile:: Осмица чаши, Крал мечове, Деветка пентакли.

А, каква е причината хората да не искат да теглят от техните карти? Питам, тъй като обмислям покупка на карти, и в този ред на мисли кои карти бихте ми препоръчали?

# 538
  • Мнения: 1 545
А какъв е въпроса ?

Препоръчвам ти Таро на Уейт,най-много информация има за тази колода и няма излишни и дори подвеждащи елементи в илюстрациите.
Не можете да теглите карти ей така,без въпрос ,Таро не е общи приказки ,бъдете ясни и конкретни.И по-напред в темата беше коментирано ,че са необходими конкретни въпроси ,можете да питате Таро за всичко,но в случая как да знаем - за работа ли е,за отношения ли,за финанси ли...

# 539
  • При децата ми
  • Мнения: 6 140
А какъв е въпроса ?

Препоръчвам ти Таро на Уейт,най-много информация има за тази колода и няма излишни и дори подвеждащи елементи в илюстрациите.
Не можете да теглите карти ей така,без въпрос ,Таро не е общи приказки ,бъдете ясни и конкретни.И по-напред в темата беше коментирано ,че са необходими конкретни въпроси ,можете да питате Таро за всичко,но в случая как да знаем - за работа ли е,за отношения ли,за финанси ли...

menarini, въпросът е ще има ли разговор, среща между двама души, мъж и жена, които имат отношения помежду си?
Благодаря за препоръката за карти!
Надявам се още хора да се включат с препоръки и мнения.

Общи условия

Активация на акаунт