А колко често се храните?

  • 4 184
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз ям много на често. Когато съм на работа, не просто защото нямам тази възможност.
Но, ако съм вкъщи, мога да достигна4-5 пъти на ден. Като под хранене разбирам сядане на маса. Истории от рода на вафли, плодове, солети изобщо не ги броя.
 И сутрин задължително винаги закусвам+кафето или чая.

# 16
  • Мнения: 1 455
Изградила съм си навик да се храня през около 4 часа. Сутрин след кафето (към 10-11) хапвам малко кисело мляко с трици, пшен. зародиш, сурови ядки (кашу, слънчоглед), пектин и 1 с.л. мюсли. Обядвам след 14 часа (когато дечурлигата са по леглата) - каквото съм сготвила. Гледам да вечерям до 19 часа, но не винаги се получава. Между храненията пия само вода.

# 17
  • Мнения: 90
Храна се най-много 3 пъти на ден.
Сутрин - чай и плод понякога нищо само натурален сок.
Обяд - към 15 16 часа
Вечеря - пак плодове или сокове случва се и нищо,а понякога си позволявам и др. неща,но гледам да не е по-късно от 19 часа.

# 18
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Сутрин - кафе,обяд и вечеря.Стремя се да не ям между храненията,а си позволявам само плод.Един ден седмично - на вода.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Не пазя диета и ям най-малко по три пъти на ден - към 10-11 закусвам, после в ранния следобед обядвам и вечерям късно вечер. Ако съм закусвала много рано си хапвам четири пъти.

# 20
  • Мнения: 3 611
Когато ходя на работа не zакусвам, но пък на обед и привечер си хапвам добре.
Ако не ходя, хапвам пак 2 пъти на ден, но сутрин и късния следобед.

Иначе сладко не ми се прияжда кой zнае колко, но пък ядки си гриzкам честичко.
Вечер и биричка пия с меzенце....

Не се ограничавам обаче в нищо, поне zа момента

# 21
  • Мнения: 35 968
ям, когато ми скимне - най-лошият вариант  Crazy

# 22
  • Мнения: 81
Веднъж на ден- вечер.Огромни порции, някой път ям повече от мъжа си EmbarassedСлава Богу, още не ми личи. А беше време, когато ядях, колкото да не умра от глад..

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
много хаотично-зависи какво правя през деня.. може цял ден да не хапна нищо-може и да не спра да ям  Mr. Green
Peace

# 24
  • Мнения: 3 932
Всеки ден различно, според това на какво е посветен-дали съм на работа, на училище или вкъщи...понякога изкарвам на кафе до вечерта, понякога се тъпча през половин час.

# 25
  • Мнения: 3 342
Сутрин пия кафе с чаша минерална вода и до обяд обикновено не ям нищо. Ако прегладнея/което почти не случва/ - ям плод, през зимата понякога пия чай.
След това обядвам и следобед/ако имам време/ хапвам разни дреболии - плодове или нещо сладко.
Вечерям около 19 часа, за десерт задължително хапвам нещо сладко и май това ми е яденето за деня...

# 26
  • Мнения: 1 564
Веднъж, най-много два пъти на ден.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Сутрин пия само кафе,на обяд много рядко хапвам.В повечето случаи само вечерям(което е най-наздравословно). Embarassed

# 27
  • Мнения: 2 950
Аз съм на диета и сутрин ям кисело мляко с трици задължително, посе обикновено ям към 12-13 часа и вечер към 19 часа. Но ако сме на гости или нещо такова, нещата не стоят така. Не спазвам определен режим - просто тогава огладнявам. А когато съм цял ден в къщи, ям по-често, по малко.

# 28
  • София
  • Мнения: 11 710
Не знам как да отговоря!До преди месец все нещо си гризках или цял ден не ям вечер се натъпча!И така докато не се отвратих от себе си!През последния месец бях на диета та ми се събират около 3-4 хранения в приблизителни часове!

# 29
  • Мнения: 5 250
Сутрин не закусвам, пия само кафе. На обяд понякога хапвам, но не винаги. Вечер задължително вечерям.

Общи условия

Активация на акаунт