А колко често се храните?

  • 4 194
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 903
Когато огладнея.. знам колко е вредно, но нямам никакъв режим.

# 61
  • Мнения: 966
Хапвам си често и нямам проблеми с теглото Wink

# 62
  • Мнения: 155
Сутрин задължително пиа чаша кафе с две-три мини кроасанчета с тортен крем. Мога да не обядвам или нещо на крак и в движение да хапна, но вечеряме сериозно с тати. Знам, че не е полезно и препоръчително да се натъпчеш вечер, но на сладка приказка и пред телевизора...... Blush

# 63
  • Мнения: 1 813
Ами какво да кажа освен,че вечерях към 21h и в момента пак си хапвам  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 3 268
Поне 3 пъти на ден,но не ям нищо между отделните хранения.Просто нямам време.Обожавам шоколад,никога не отказвам нещо шоколадово Flutter

# 65
  • Мнения: 6 164
по 3 пъти - сутрин, обед и вечер

# 66
  • Мнения: 12 925
Май най-често ям два пъти на ден. Много обичам да си поспивам и почти никога не ми остава време за закуска преди да тръгна за работа. Затова пък първото ми кафе задължително е с повечко захар и понякога с мляко, за да има с какво да се занимава стомаха ми, иначе си имам поблеми с него. На обяд ям, ако имам възможност (нямам регламентирано работно време и съответно обедна почивка, та може и да съм най-заета точно по това време), ако не - в чекмеджето на бюрото ми винаги има пакети със солети за такива "спешни случаи". При това положение е лесно да се предположи, че вечерям рано, защото вече здравата съм изгладняла, когато се прибера от работа. Случва се и да ям като норалните хора - закуска, обяд, че и вечеря, но това са по-скоро изключения. Така съм свикнала с този "режим", че преди обед много рядко усещам глад

# 67
  • Мнения: 569


  Сутрин кафе и нещо леко, обяда го пропускам или по точно става не по рано от 14-15ч., вечер

някъде навън се случва да хапна и така общо взето минава деня. Понякога късния

обяд /следобедно хранене / замества напълно вечерята ми, зависи пак какво точно съм яла.

# 68
  • Мнения: 2 407
По три пъти. Гледам да спазвам традицията, сутрин, обед и вечер.Е слагам и някоя друга хапак през другото време- солетки, сладолед, плод.

# 69
  • Мнения: 1 612
Обикновено по 2 пъти, но през последната половин година веднъж дневно.

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз се храня като бебетата в 8, 10, 12, 16 и 19 т.е. по 5 пъти на ден. Това са и часовете, в които храня дъщеря ми  Grinning

# 71
  • Мнения: 509
Веднъж на ден-само вечер.

# 72
  • Мнения: 156
Различно Grinning Понякога по 5-6 пъти на ден, понякога само по един. Сутрин пия само кафе, не закусвам. В бюрото на работа винаги имам запас от кроасани, чипс и солети Grinning

# 73
  • София
  • Мнения: 4 578
Ям, но пропускам хранения. Затова пък наваксвам около 3 посред нощ, обикновено с кроасан с много шоколад. Twisted Evil

# 74
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Нормално по 2 пъти на ден. Рядко закусвам, обикновено само кафе  kaffeetrmker_2.

Общи условия

Активация на акаунт