Какво пропуснахте да вземете за първите дни на бебето в къщи???

  • 2 521
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 601
 Абсолютно нищо не липсваше.Имах всичко необходимо  Flutter

# 16
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Помня ли какво съм била забравила??? Simple Smile
Подсещам те обаче: спирт за пъпчето, и сулфатиацол на прах.
Марлички за почистване на пъпчето и евентуално оченцата.
Крем против подсичане с цинк и Дефламол - редовна практика е да изпишат бебето силно подсечено.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Всичко бях подготвила . Heart Eyes
И аз така Peace

# 18
  • Мнения: 4 156
С баткото всичкобяхме взели - пазарувахме с майка ми и мъжа ми ходи до аптеката само за Гармастан. А с второто - ходихме за биберон-залъгалка в деня, в който ме изписаха от болницата. С баткото ми потрябва чак към 3-4 месец и не бях купила. А сега ходихме по спешност. После се оказа, че изобщо не я ползвахме. Бебето е ревало от глад и е трябвало да го храня по-често. АКо си решила да кърмиш по-добре не взимай АМ. Наистина изкушението да го дадеш през първите 6 седмици е много голямо. Бебенцата минават през кризи на растежа  и се налага да кърмиш в някой дни почти постоянно. Но щом си установят режим е много по-лесно. Даже почва да ти харесва Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 621
Бях купила всичко необходимо, даже и в повече  Hug

# 20
  • Мнения: 962
Търчахме да купуваме Бивацин,още чорапки,капки против колики
Другото бях си го набавила  Peace

# 21
  • Мнения: 507
Спирт за пъпчето!

# 22
  • в стаята
  • Мнения: 469

И аз спирт и АМ също бях пропуснала Grinning

# 23
  • Мнения: 1 559
Бях си купила всицко необходимо,дори в излишьк.Започнах с покупките бременна в 14 седмица

# 24
  • София
  • Мнения: 1 086
И аз започнах с пазаруването за бебо от 4-ия месец на бременността и като се роди имах всичко необходимо.

# 25
  • Мнения: 1 353
 Физиологичен разтвор за нослето, но той ни беше изписа от лекарката  costumed050 след като мина първото посещение. Таткото го купи веднага, заедно с другите препоръчани неща като капки против колики, за профилактика на рахита и пр.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 390
ръкавички, че много се драскаше и съответно ножичка за нокти

# 27
  • Мнения: 702
Клечки за уши с ограничител
спирт, топацин и памук за пъпчето
термометър
кутийка за залъгалката

# 28
  • София
  • Мнения: 3 679
спирт, топацин за пъпчето ooooh!

# 29
  • София
  • Мнения: 5 079
Не бях купила памперси /все си казвах, че тези "консумативи" могат винаги да се купят, та така се оказахме без нито един вкъщи... Embarassed/, пращах татито и за термометри - за водата на бебчо и за стаята - понеже нямахме. Rolling Eyes
Колкото за АМ - не ти е нужно, ако мислиш да кърмиш. Ще се изкушиш да даваш "за презастраховане", оттам кърмата наистина няма да е достатъчна, докато не преминете изцяло на адапте.  Naughty Мое мнение.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт