Кралски работи и клюки - ноември 2020

  • 60 965
  • 1 697
  •   1
Отговори
# 1 650
  • Мнения: 4 176
Доста тренирани ръце


# 1 651
  • София
  • Мнения: 10 045
Страхотна е Летисия Heart Eyes, това ми е една от любимите ѝ рокли+палто! Всичкит е неща от Carolina Herrera са много красиви.
Във Валенсия е, като гледам какво слънце е грейнало, екстра си е роклята.

Обувките са жестоки и много хубав цвят

# 1 652
  • Варна
  • Мнения: 36 808
Хубавото си е хубаво.

# 1 653
  • Мнения: 571
Летисия е много хубава! Обувките са трепач! 😍

# 1 654
  • Мнения: X
Уау, много красива! Обаче аман от тея маски.

# 1 655
  • Някъде там
  • Мнения: 16 267
20 градуса. Напълно подходящ тоалет.
Много го харесвам и аз. Жестоки са обувките.

Камила и Чарлс много симпатични и те.

# 1 656
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 868
За да е един от най-дълго царувалите монарси и един от тези, за които се говори с най-много уважение, значи Елизабет има все пак нещо под бялата коса Simple Smile

# 1 657
  • Мнения: 13 827
Скрит текст:
Красива Алесандра в красива баня. 🙂
Давиз, в банята Joy Почти като някои наши моми, с нацупени на кокошо дупе устнички пред огледалото в тоалетната... Wink
Само това като го видях и ми стана ясно и тя с колко гънки е в главата! Пък нека била хубава Rolling Eyes

За Елизабет - не мисля, че е глупава или необразована. Университет не е задължително условия за висока образованост, добра обща култура и социални и управленчески умения. Нали го виждаме по университетско образованото ново поколение... Понякога и домашното обучение е достатъчно (колко актуално Wink), стига главата да не е празна. А нейната явно не е. Нобелов лауреат за научни открития няма да стане, но фактът, че толкова десетилетия лавира успешно сред всички сътресения в страната и света, е доказателство, че има нещо там... Simple Smile

Последна редакция: пн, 30 ное 2020, 19:15 от птица

# 1 658
  • Мнения: 8 578
Птица, Алесандра е в някакво имение. Има цяла фотосесия и клип, в който се разхожда из него, не само в банята. Много е красиво отвътре. Знае ли се кой точно е имота?

20 градуса, не пролет, а направо лято в тази Валенсия.🌻

# 1 659
  • София
  • Мнения: 10 045
Ако искате да хващаме самальота и при Летисия 😂, ще погостуваме на Тарталета 😉. Нечовешко е - 20 гр., а тук - сняг 🥶

Дайте ги тези снимки от имението, де 🙂

Бабет, със сигурност е положила усилия да запълни пропуските, които е имала. Надявам се да доживее платинения си юбилей на трона! Хем да гледаме тържествата, хем някак редно ми се вижда.

# 1 660
  • Мнения: 5 017
Esme, в клипчето пише, че е в хотел Four Seasons, Мадрид.
Летисия е страхотна!
Много, ама много искам тези обувки, но... както винаги с искането ще си остана Confused

# 1 661
  • Мнения: 8 578
Това е хотела:
Скрит текст:

Не намерих снимките, само клипчето. Беше постнато по-назад:
https://www.instagram.com/tv/CH8TQTrHYCI/?igshid=1a8b19tjjfrbt
Направих няколко скрийншота:


# 1 662
  • Някъде там
  • Мнения: 16 267
Птица снимката е от клип реклама на Диор. Пуснала съм и клипа.
Разкошен е и нищо "кокоше" приличащо на нашенско не намирам в него.
https://www.instagram.com/tv/CH8TQTrHYCI/?igshid=19u1buzk6450h
Сниман е в този хотел.
https://www.fourseasons.com/madrid/
С
Останалите снимки за статията в hola съм качила по назад в темата.

# 1 663
  • Мнения: 2 970
Осмата не е грозна жена, но е...обикновена. С нищо не ми хваща окото, такива, че и по-красиви по улиците бол. Дори Мегън е по-интересна от нея.

Бабата не е глупава в смисъл на всичко, което се очаква от един монарх. Но толкова. Загрижеността не е непременно за поданиците, а за сигурността на монархията. Чест и прави, че е настоявала да учи сама. Искала е да има широка култура, да води разговори и най-вече, да не я баламосват. Прозряла е, че, за да седи дълго на престола трябва и нещо под короната. Също смятам, че стратегията да не се оплаква и обяснява е с основна тежест за успеха на образа, който е създала.

Катрин все повече и повече излъчва умора. Не, че това обвзценява другите и качества, просто прави впечатление. Сякаш най-после е намерила спокойствие след дългата борба да стане жена на принца, да му роди три деца и да изгради образ на подходяща снаха и бъдеща кралица. И сега умората от всичко това я залива с пълна сила.

# 1 664
  • Варна
  • Мнения: 36 808
Косата й е кофти. Лицето й е продълговато. И що за име, Алесандра... Все ми изглежда неправилно изписано, с пропусната буква.

Общи условия

Активация на акаунт