Звездни компромати - Ноември'20

  • 221 851
  • 2 357
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 128
Тоца доста  е напълняла!🥴

# 61
  • Мнения: 1 538
Много затрогващи думи, потекли в горещите вади на сълзите. Да почива в мир този светъл баща !

# 62
  • Мнения: 4 717
Традиция е в италианските семейства синовете да поемат семейния бизнес веднага след завършване на образованието си. Много от тях изобщо не издържат на високите изисквания, които фамилията им поставя. Аз имам колеги, които са избягали от родните места и страната и управляват чужд бизнес, защото им се струва по-поносимо и леко.

Лапо Елкан израства под сянката на своя брат, на който сем. Ангели е възложило големи надежди и предава акциите на Фият Крайслер. След тежка катастрофа миналата година Лапо публично признава, че е бил насилван сексуално като дете. Дава си почивка от социалните мрежи и изразява себе си само чрез дизайна, които продава с фирмата си Италия Индипендънт.

Не изглежда по-стар, просто е риж и с лунички.

# 63
  • Мнения: 210
Страхотено начало на новия месец.
От мен сладура на Джулката.Май накрая му е писнало от снимки.
https://www.instagram.com/p/CHAAAheLmsW/?igshid=1dc750510lxdq

# 64
  • Мнения: X
Опра Българска "кацнала" на пейка в парк-музей "Врана". Е, може ли на цялата претенция да си с краката на седалката?🙄🤔
Скрит текст:
Благодаря за темата! Страхотно оформление, както винаги!

# 65
  • Мнения: 1 373
Какво е това тяло - горе XL, долу - S?

# 66
  • Мнения: 6 417
Опро, не се излагай! Гледаме "Търси се", знаем как изглеждаш. Grinning

# 67
  • Мнения: 4 717
Бих казала, че "горе" жената е много пъти ХS. Явно натрупванията са отишли на друго място, но не й където трябва. Колко да си прост да се снимаш така с краката на пейката?! Sad

# 68
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Радина Кърджилова бременна
https://www.instagram.com/p/CGzyt6cHm_h/

# 69
  • Мнения: 8 767
Опро, не се излагай! Гледаме "Търси се", знаем как изглеждаш. Grinning

Днес с роклята в предаването  , паласките  и коремчето бяха на няколко ката .

# 70
  • Мнения: 496
Благодаря за темата. Петъчна ми е малко с тези италиански бизнесМЕНи. Тоца по-нелепа визия, макар и хелуинска не беше докарвала. Безвкусно и нелепо.

# 71
  • Мнения: 39 378
Марчето Илиева е май вярно бременна. В Папараци е с една широка рокля.

# 72
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
и аз очаквах Мария да изтърси нещо подобно , ама или трае , или е качила килца

# 73
  • София
  • Мнения: 3 951
На Опрата обувките ѝ са чисти отдолу. Не знам кво се възмущавате. Тя не е като нас, обикновените люде.

# 74
  • Мнения: 4 717
Дали слуховете за бременна Меган са верни? Очаквали момиченце. Това било причината напоследък да се отделяла от семейството и да прекарва повече време сама в луксозен хотел. Може би е задържала.

Общи условия

Активация на акаунт