Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 66 283
  • 3 444
  •   1
Отговори
# 3 105
  • Мнения: X
Съни, имам багажник и тиган, после го караме при Уиш като толкоз иска шато.
Аман, като иска французойка, що тормози добрата българка, а?
Уморена съм, влизам по конферентни колове ...бебето реве, извинявам се постоянно, те добре че всички с които работя са наясно че съм майчинство, а ММ и цялата му рода не ща и да го коментирам. Спестявания имам не е до пари, ама знам че спра ли да работя сега, после трудно ще наваксам постигнатото до тук.

# 3 106
  • Мнения: 1 493
Сирос, да ти е жива и здрава бабчето!!
Съни, тоя неандерталец го пращай при майка му, а ти си гледай живота си и детето и ич да не ти е! Игнор отвсякъде!
Стяга ме шапката! И ме сърби главата отвътре, под черепа! Бръмбарите ми нещо откачиха, че и аз! 😀Отювам да пия апче!

# 3 107
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Веселинооо, пий една ракийчица - ем си е време, ем нервата щИ отпусне и главата ще ти мирне. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 3 108
  • софия
  • Мнения: 4 180
Весе,те твоите бръмбари кога па са били нормални 😁

# 3 109
  • Мнения: 248
Здравейте. Heart
Разглобена съм. Не спя добре нощем, въртя се до късно, сутрин съседката от горния етаж в 07:30 трака ли трака, подкованата кобила,и ме буди.
Днес реших да скоча до мола за някакви пижамки, че моите са леш - Боже, като ми причерня в средата на магазина, щях да колабирам, едва се завлачих до едно съседно заведение да взема сандвич и айран, та да ми се вдигне малко кръвното. До скоро не закусвах, направо обядвах, от няколко месеца работя в посока да променя навика. Днес обаче нямах време физически да обядвам и  резултатът беше на лице. Егати! Докато рупах сандвича, ви четох и се разврдрявах с вас, прекрасници!

Сирос, честита да ти е рожденичката! Във време, в което всичко можем да си купим, й желая безгранично здраве!

Даре, разбирам те, душа, но не ти съчувствам, защото обожавам гримове и пари, похарчени за грим, не заслужават съчувствие, а наслада. Grinning По тоя повод се разписах в Сефора онзи ден.

Пийк, каквото и да е, бързо да отминава!

Четох и за болно детенце с инфекция на ушето - да оздравява, милото, и то бързо!

По темата с разделите - да, човек определено трябва сам да стигне до изводите на живота си - каквито и да са те.

Отивам да се суша, да просна една пералня и се хоризонтирам. Тоя ден имам чувството, че край няма. Лека и до скоро, момичета!

# 3 110
  • sf
  • Мнения: 10 153
Съни, той мюсюлманин ли е?

# 3 111
  • Мнения: 5 707
Съни ,аз настръхвам, само докато те чета. Надявам се всичко това да свърши добре за теб и детето!
Оплаквам се от ММ! Толкова рядко е в къщи, когато детето е будно,а всеки път стои или пред екрана на компютъра или пред телефона си, докато детето го гледа и дърпа за малко внимание. Възможно ли е да е такова дърво!

# 3 112
  • Мнения: 3 025
Той- да.

Последна редакция: пт, 27 ное 2020, 23:29 от Sunnyhobi

# 3 113
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Съни, а той въобще виждал ли я е? Не на камерата, на живо?

# 3 114
  • Мнения: 4 892
Както казва аверчето ми,местния пиянка,Гугутки мамини златни,спинкате ли,спинкате!?
Обяд стана! Голямо дремане!
Чудно е времето по морето.Отивам на слънце да  пия кафе.
Хубав ден,да имате!
Изтървах пак Съни,ама ...

# 3 115
  • Мнения: 35 112
Аз съм с един брой будно  синче и пия кафе.
От 6 ч съм будна и душа всичко около себе си. Малко ме боли гърло , но съм в кондиция. Носът ми не е запушен и няма температура. Май просто намръзнах оня ден като стъргах колата.
Тук е мъгла, та... Ще се стои дОма

# 3 116
  • Мнения: 18 300
В София е минус 7. Не знам, не знам... Nature Snowman

Чудя се къде да разходя детето. Ще си вземем автобусчето и към центъра нейде... за жалост няма да можем да влезем да се стоплим в някоя сладкарничка, като замръзнем, ама министърът е преценил, че така ще бъдем по-здрави! Smiling Imp

Да вметна, че не съм шофьор и нямам МПС, тъй че ГТ. Кот такоа...

Последна редакция: сб, 28 ное 2020, 08:21 от Lorelada

# 3 117
  • Мнения: 1 493
Гутен сабахлен, бамбини! Тука печат слънце, ама само свети😀, ще карам олинклузива и после ще излезя на пазар!
Лек ви ден!

# 3 118
  • софия
  • Мнения: 4 180
Добро утро,момичета. Ококорих се рано в почивния си ден, вече даже кафе пия. Днес съм намислила да свърша 100 неща, ама да видим докъде ще я докарам.
От вторник излизам 10 дни отпуска,нямам търпение да дойде време за това. Мисля да  проспя отпуската,пък дано не стане и тогава да се будя рано-рано 😁

# 3 119
  • Мнения: 5 707
Добро утро !
Малката ме събуди нежно с милване по бузата! Снощи баща й ме обвини,че заради мен била такава. Викам ,каква,прекрасна? Ми не,казва,ужасно лигава!
Това след скандала за телефони и компютри от моя страна! Явно, според него обръщам прекалено много внимание на 10 месечното ми бебе!

Последна редакция: сб, 28 ное 2020, 10:20 от Sissy

Общи условия

Активация на акаунт