Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 66 290
  • 3 444
  •   1
Отговори
# 3 135
  • София
  • Мнения: 9 552
Здравейте, другарки!

Съботно-неделно тази седмица съм на работа.

Вчера правих бисквитена торта за дечко. Болно й е коремчето, така че не слагах мляко. Пак е вкусна, даже по-свежа ми се струва когато е без мляко. Хапнете по едно парче. Слагам в скрит текст, за да не дразня диетичните  и бременните дами, макар да няма много вид тортата.
Скрит текст:

Вие като правите бисквитена торта с крем нишесте случва ли ви се по някое време да плувне във вода отгоре? Не направих снимка на водата, но просто най-отгоре върху крема имаше вода. Случва ми се всеки път, независимо дали я правя с мляко, или само с вода. Не го правя рядко нишестето, така че изключвам тази причина.

# 3 136
  • Мнения: 35 113
Случвало ми се е, да. Аз правя само с мляко

# 3 137
  • Мнения: 68 657
Ей баш такава розова синко се скъса да яде на Поморие преди 3 години...като разпран Joy всеки ден. Без пропуск 😂😃

ПС..не ми става водно. Щот не правя 😆😂

# 3 138
  • France
  • Мнения: 12 577
Ох, прияде ми се малеби. Нали така се казваше.

# 3 139
  • София
  • Мнения: 9 552
Да, така се казва. Само не съм сигурна как точно се приготвя. Яла съм го по студентските столове. Вкусно е, но майка ми никога не е правела и затова и аз нямам навик.

# 3 140
  • Мнения: 248
Аз не мога да правя бисквитена торта. Grinning Тази на Пандачина изглежда тооп! Сигурна съм, че е и много вкусна.
Да се оплача - чаках 40 минути на опашка пред Спиди, за да може като ми дойде реда, операторката да се провикне, че не й работи пос терминала. Мхм, на ми стигаха 10 кинта за пратката, ядосах се, влязох и я отказах. Натъртих, че причината е, че не им работи пос терминала. Ай сиктир!

# 3 141
  • София
  • Мнения: 9 552
Аз така преди два дни чаках на една дълга опашка пред Еконт и после ми идеше да се самоизям от яд, защото не се бях сетила да отида първо в Лидл преди да почне коридорът за възрастни от 13.30 ч. Че и детето мъкнах със себе си, уморено след училище. И излизахме отново след 16.30 ч.

# 3 142
  • Мнения: 3 025
Ох,Панди,бисквитена торта обожавам. В същата тава я правя и до другия ден вече и спомен няма от нея.
Днес излезнахме на детската площадка пред блока-нито деца имаше,нито по улицата коли минаваха,почувствах се все едно съм в някое село,някакво абсолютно спокойствие беше настанало.

# 3 143
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Не съм правила скоро никакви сладкиши...ама утре може кекс. Обаче обикновено нося в офиса, ма ся ме дразнят и няма Stuck Out Tongue Winking Eye

Моите мъже отидоха до реката...да разпънат въдиците. Тигана не съм го сложила Grin Имам фасул.
Елхата ми е готова... Simple Smile

# 3 144
  • софия
  • Мнения: 4 180
Мистик,колко красива елха 😍 Аз още не съм украсявала,не ми е дошло настроението още.

# 3 145
  • Мнения: 12 014
Мистик, чудеснда е! Чак на мен ми се прииска, да купя една.
Ходихме даи пазаруваме с детето. Голяма навалица в магазина.

# 3 146
  • Мнения: 9 871
Мистик, стра-хот-на е! Страхотна елха Heart Eyes
Ще те викам в къщи и да дойдеш с целия пакет - елха, украса, кекс и т.н. 😋

# 3 147
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Отваряйте джамовете...идаааааа! Кой каквото иска го нося...Grinning
Мерси, момичета! Мислих да взема още един цвят, ама тая година няма да е...
Все пак малко настроение не е излишно Simple Smile

# 3 148
  • Мнения: 3 795
Мистик,страхотна елха!!! Как е свекърва ти?
Няма азитромицин в цял пловдив,а трябва да го пия поне 7дни.Ужасен ужасон!

# 3 149
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Мерси, Уми...уж е добре. Вчера поиска кебапче Simple Smile това и се ядяло, та носихме. Дано лошото отмина.
Няма ли заместител това лекарство?

Общи условия

Активация на акаунт