Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 75 239
  • 3 444
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: X
И аз искам робот от поне 7 години и тази Коледа ще си го подаря.
Само да не ни затварят и да има работа.

Оплаквам се, че постоянно ми се оплакват майки на малки деца, а имат помощ от баби, ясли,  работещи мъже от вкъщи и очакват да ги разбера.

 Не мога да бъда фалшива, но личното ми мнение е толкова силно и крайно, че сигурно си личи колко презирам този тип оплаквания.  Все едно някой ги е карал да имат по 2 деца през 1-2 години...и ми завиждали за свободата с почти тийн дъщерята. А тя явно се е родила пораснала в очите им.

Последна редакция: ср, 04 ное 2020, 19:36 от Анонимен

# 361
  • Мнения: 12 525
...
Оплаквам се, че постоянно ми се оплакват майки на малки деца, а имат помощ от баби, ясли,  работещи мъже от вкъщи и очакват да ги разбера.

 Не мога да бъда фалшива, но личното ми мнение е толкова силно и крайно, че сигурно си личи колко презирам този тип оплаквания.  Все едно някой ги е карал да имат по 2 деца през 1-2 години...и ми завиждали за свободата с почти тийн дъщерята. А тя явно се е родила пораснала в очите им.
Едно непоискано мнение - хората сме различни, трудното за един за друг е лесно, за трети - невъзможно. А и това, което се вижда отвън, често не е 100%-овата реалност. Накратко - повече търпимост, а ако все пак е невъзможна - отдалечаване. Съденето да го оставим за Оня горе.

Добър вечер! О'Рахал съм днес. И чашата вино не помага.

# 362
  • France
  • Мнения: 17 346
Малчо ми се вижда не добре. И аз не съм във форма. Хайде пак влязохме във филма Cry

# 363
  • Мнения: 16 122
Честно да ви кажа при мен се усети тоя мерКурия,де се изниза. 😁 Днеска съм хепи! Малко де,ама на фона на бруталните проблеми и дупката,и на малко се радвам.
Фил,оправяйте се! Какво ви е?

# 364
  • Мнения: 17 986
Фил, дръжте фронта!

# 365
  • Мнения: 12 525
Малчо ми се вижда не добре. И аз не съм във форма. Хайде пак влязохме във филма Cry
Фил, спокойно! Сподели, можем да намерим подходящ съвет. Ако не, имаш дузина рамене тук - и да плачеш, и да се облегнеш ☺

# 366
  • Мнения: 3 024
Взех си резултатите от изследванията миналата седмица, направо са идеални. Не знам вече на резултата ли да вярвам или на сигналите на тялото.
На Бебълс се оказа, че температурата е от излизане на кътник. Предната нощ не спахме,че и ушичките я боляха и загрявах олио да и капна. Веднага я успокои и заспа. Днес купих капки за уши Отипакс. Дано тази нощ да мине спокойно.

# 367
  • София
  • Мнения: 11 045
Фил, бързо да излизате от филма! Hug Ако можем да помогнем със съвет или "изслушване", казвай!

# 368
  • Мнения: 5 156
Прибирайте,квото ще прибирате,че народа полуде! Ако зема да пиша,какво чувам и виждам по цял ден,не само Елиф,ми направо всички ще ядете на корем,без нужда от тренировки.
Разминаване,един с маска,един без,този без е от мумифицираните от спиртосване.Маската,ме поглежда,след доста дълъг поглед на бой и казва,имам седем много близки приятели,без дробове останаха...Ом..съм!

# 369
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 790
Взех си резултатите от изследванията миналата седмица, направо са идеални. Не знам вече на резултата ли да вярвам или на сигналите на тялото.
На Бебълс се оказа, че температурата е от излизане на кътник. Предната нощ не спахме,че и ушичките я боляха и загрявах олио да и капна. Веднага я успокои и заспа. Днес купих капки за уши. Дано тази нощ да мине спокойно.

нашият батко пък се наду като от заушка с един кътник.
минава и тая, само косата не се оцветява пак. всъщност и това се оправя. Wink бои за коса - бол.

# 370
  • Мнения: 3
Добро ви утро!
Имам една ужасна афта в устата от няколко дни. Такава болка НЯМА! Цялята уста, венци, дори и към сливицата усещам. Вчера слагах сода бикарбонат ама явно още трябва. Преди това клеева тинктура. Реве ми се Sad
Пробвай със солена вода да жабуркаш.

# 371
  • Мнения: 35 649
Сложих сода и малко ме облекчи, но още си стои гадта Sad

# 372
  • Мнения: 16 122
Пийк,поне 3-4 пъти със содата трябва,за да мине. Аз понякога имам на небцето и така се оправям.
Оф нещо се разсъних и няма заспиване. 🙄 Утре не ме чакайте за кафето,направо Мистик обяд да ми сервира. 😁

# 373
  • Мнения: 3 024
Добро утро!
И тази нощ спането беше мираж. Докато излезе тоя кътник на Бебълс ще остарея с 10 години.
 Усмихвайте се, докато имате зъби.Хубав ден на всички!

# 374
  • Мнения: 1 190
Добрутро, мили дами Kissing Heart
....
Искам да съм щраус...

Как беше.... Казват, че няма по-голяма болка от въображаемото преживяване на нещо, което не е било и най-вероятно никога няма да бъде....
А за човек, кат мен - с въображение до небето, става мъчително....

Искам да съм щраус!

Общи условия

Активация на акаунт