Лидл 145 - Ноемврийска предпразнична

  • 134 525
  • 2 964
  •   1
Отговори
# 2 145
  • Мнения: 3 417
Има ли Гушанска боза 2 л със захар ?
Мандарините как са и на каква цена . Мрежичката ме интересува / такива ми бяха купили и определено бяха много хубави/

# 2 146
  • Мнения: 10 171
За макароните не се ядосвай, че казаха, че не приличат на макарони, а на целувчени сладки.
За мини пиците- веднъж взех за едното ми капризно дете (че другото капризно не ще) и не ги одобри. Правя от лидълското замразено тесто за пици мини пици, като го  режа на парчета и слагам продукти, които знам, че после се одобряват.

# 2 147
  • Мнения: 3 417
За макароните не се ядосвай, че казаха, че не приличат на макарони, а на целувчени сладки.
За мини пиците- веднъж взех за едното ми капризно дете (че другото капризно не ще) и не ги одобри. Правя от лидълското замразено тесто за пици мини пици, като го  режа на парчета и слагам продукти, които знам, че после се одобряват.
Замразено лидълско бутер тесто има ли го или не ? Лятото последно мисля не можах да го открия

# 2 148
  • Мнения: 9 050
Някой дали е забелязал дали са пуснали вече био портокали?

# 2 149
  • Мнения: 10 171
Взимам тесто за пици замразено, бутер тесто не съм търсила. Макар че, когато преди вземах охладено тесто за пици и липсваше цяла седмица в магазина, щях за мини пица точно бутер тесто, но охладено да взема. Но тогава едни мили служителки, живи и здрави да са, че не им видях имената и да ги похваля, ми показаха замразеното тесто за пици, което не бях забелязала до момента и вече само такова купувам.

# 2 150
  • Мнения: 11 818
За макароните не се ядосвай, че казаха, че не приличат на макарони, а на целувчени сладки.
На мен ми е интересено тези, които са изказали това мнение колко и какви макарони са опитвали преди това?! Аз казах моето мнение още в началото на седмицата:
Аз да похваля френските макарони от тази седмица - за разлика от замразените, които не харесвам, тези се оказаха много добри за цената си! В понеделник взех 2 кутийки за проба и приятно ме изненадаха и с вкус, и с визия. Днес имах повод и реших, че ще черпя с тях. Отидох първо в нашия Лидл - няма! После на Каблешков - няма (твърдят, че въобще не са ги получили). И накрая в Ринг намерих и изкупих всички. Flushed Свършиха ми чудесна работа,  много се харесаха и от опиталите ги.
Дано ги дозаредят през седмицата и се надявам да ги пускат по-често и занапред! Аз лично ги виждам за пръв път.

И продължавам да стоя зад думите си. Просто перфектни за цената си, пробвала съм много видове и от различни места, като за мен напр. превъзхождат всеобщо познатите от "100 грама сладки". Освен това и трите партиди, които уцелих бяха с различен вкус, затова и днес взех пак, защото видях, че са по-други от опитаните до момента. А и се изненадах, че имаше, явно са си зареждали през седмицата.

П.П. В Кауфланд в понеделник ще има 12 бр. за 8 лв., но доколкото виждам от кутията са на друга фирма и май няма всеки да е с различен вкус като тези от Лидл.

# 2 151
  • Мнения: 10 171
Опитвала съм на макарони на добри сладкарници (няма да им правя реклама) и от супермаркети. Повярвайте ми, има разлика. Но всеки да си решава сам за себе си.

# 2 152
  • Мнения: 11 818
fenyx, доколкото разбрах, ти не си ги опитала, но все пак изказваш мнение, защото някой друг казал (една дама само писа за макароните освен мен), ето това не разбирам!? Затова и реших още веднъж да пиша, тъй като мнението ми се различава. Както е видимо от аватара ми, аз също съм опитвала доста и на много места по света, вкл. в различни региони на Франция. Мога и да изброя бутиковите сладкарници в София, в които за мен правят съвършени френски макарони, но темата е за Лидл! Затова подчертах няколко пъти, че макароните са хубави ЗА ЦЕНАТА си!

# 2 153
  • Мнения: 10 210
Е как "перфектни за цената си"...това е като "добре изглеждаш за възрастта ти". 😂 Или са хубави, или не. На мен макарони в България само тези на Chez Fefe са ми харесали. Какви "100 грама", какви 5 лв...

# 2 154
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 745
При положение, че са лидълски и на тази цена, не знам какво очаквате? Няма смисъл да се хващате за това, който иска, да си купува от Лидл, който не - откъдето му душа иска. За едни са вкусни, за други - не! Simple Smile

# 2 155
  • Мнения: 10 210
В Лидл има прекрасни неща - и като вкус, и като състав, и като цена. А не "за цената си". Това обсъждаме. Да знаем кое си заслужава да се пробва.

# 2 156
  • Мнения: 7 710
коридорът сутрин важи ли за хранителните магазини?

# 2 157
  • Мнения: 68 657
Не важи...пазарувай си.

# 2 158
  • Мнения: 3 417
Лятото помня имаше и охладено тесто за пица . До охладеното бутер тесто.  /  Аз си искам замразеното бутер тесто - правех страхотни соленки с него - щрудел и т.н

# 2 159
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Замразено лидълско бутер тесто има ли го или не ? Лятото последно мисля не можах да го открия
Тъкмо изкарах последната тава с банички Simple Smile
Има си го замразеното бутер тесто, днес заредих отново. В "нашия" филиал стои в горните фризери, над тези със замразените пици.

Общи условия

Активация на акаунт