Лидл 145 - Ноемврийска предпразнична

  • 133 982
  • 2 964
  •   1
Отговори
# 2 130
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 734
Сушито беше с купони преди около месец. Тогава го опитах. Не беше кой знае какво, но и не беше толкова лошо за моя вкус.

# 2 131
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 689
Суши от Л, не съм опитвала, но колегите ми ( от групата по японски) са и са единодушни, че е кофти реплика. Всъщност, това е и причината, аз никога да не съм купувала.
Довечера се надявам да отида да купя това онова, малко преди магазина да затвори, да избегна хората.. ще видим.

# 2 132
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Ходих за портокали и търсих останал термо клин, ама не...имаше 3бр, ама све ххл Simple Smile Много ми е удобен, много!

# 2 133
  • Мнения: 10 174
Мисля да пробвам гюбека на Мероне...и други неща, но не ми е готов списъкът.

И аз забелязах, че доста народ кашля вече. А когато кашля си маха маската, защото му пречи. 😂 Аз януари точно в Лидл си лепнах грип, така подозирам, нали имаха някаква кампания...-50% ли беше, не можеше да се разминеш от народ...та не е майтап работа.

# 2 134
  • София
  • Мнения: 6 010
Как за какво ще се ходи утре - за играчки Simple Smile И ние имаме повечето, но ще взимам за подаръци повече тази година.
В нашето семейство хранителни продукти се пазаруват според каквото ни се яде и рядко пробваме нещо ново, не сме много по мезетата, та въобще даже не ги забелязвам в брошурата.

# 2 135
  • Мнения: 25 676
Аз ще пробвам  мини пиците, да видя хлапето ще ги одобри ли.
Синьо сирене със сигурност ще взема (много въври със зелена салата), кралски печурки, рогче с маслини, сок портокал (само 1, защото последния път съжалих, че взех 3),скаморца за мен, към края на седмицата и телешка наденица.
Дървени играчки взех, но ще погледна комплетка с гримове, както и медицинския...

# 2 136
  • In transit
  • Мнения: 11 709
Преди години в Лидл в постоянен асортимент имаше кус кус / арабски - марокански или като се води / . Сега появява ли се поне в тематични седмици / явно аз все го изтървам /
в Кауфланд има два вида - пълнозърнест и нормален. В Била има един вид на тяхната марка. Всичките са ОК.

Този фритюрник с горещ въздух не е ли същото като да изпечеш нещо във фурната с вентилатор? За двама думи може да е ОК, но за семейство с деца...

# 2 137
  • Мнения: 7 856

Този фритюрник с горещ въздух не е ли същото като да изпечеш нещо във фурната с вентилатор? За двама думи може да е ОК, но за семейство с деца...
Определено има разлика. Много По-силен вентилатор в много по-малък обем. Печено месо, кюфтета, кебапчета определено се различават. При фритюрника се доближават до тези на скара, на мене са ми по-вкусни. Друго предимство - загрява за минута, става много по-бързо и пести енергия. Но лидълският е много малък и няма как на веднъж да се опече нещо за цяло семейство с деца.

# 2 138
  • София
  • Мнения: 3 713
Бързо става в него, във фурната определено не можеш да потигнеш това време на приготвяне. Аз ще пасувам с Лидъл, че нещо съм болна, а ми се щеше да пробвам пиците, които толкова хвалите. Някой назад питаше за картофите, определено са като пържени за мен. Аз харесвам хрупкави пържени картофи, а не меки с много мазнина, та може и това да играе роля. Не знам, но определено са ни в топ три пържените картофи.

# 2 139
  • Мнения: 68 373
Да не стане грешка и да ми тежи после на съвестта  😄
Пиците не ги хвалим. Не са нищо особено. Просто синът ми ги яде  а той яде малко неща, та за това вземам от тях ☺

# 2 140
  • София
  • Мнения: 3 713
Да, да, знам че харесва малко неща той и за това ще се доверя на вкуса му. Обикновено и моя е като на децата 😂

# 2 141
  • Мнения: 68 373
Ама ги яж топли. Като изстинат стават като фризби 😆😄😄😄

# 2 142
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Не, че някой ме пита, ама...Такива мини пици аз правя от охладеното бутер тесто намазано с кетчуп/лютеница, отгоре шунка, кашкавал и завивам на руло. После режа на кръгчета и пека Simple Smile

# 2 143
  • Мнения: 68 373
А...идейно. ☺

Не рискувам че кат се запъне синко, кой ще ги яде после 😃
Що има червено...кво е туй червеното....и като сбърчи нос и до там...😤

# 2 144
  • Мнения: 6 616
В къщи харесваме мини пиците, за бърза вечеря стават.
Искам и аз да пробвам добруджанския гюбек, но като знам как предния път старопланинския го намерих чак в края на промоцията, не ми се рискува да ходя по няколко пъти. Много тегаво ми стана напоследък да пазарувам в Лидл. В петък ходих около 10ч, имаше доста хора от всякакви възрасти. Освен това служителите зареждаха стока, та не можеше да се разминеш по пътеките. Съжалявам ги, че хвърчат из магазина да зареждат, после на каса. От Лидл плюс нищо не ме блазни, играчките също, та гледам максимално да разредя посещенията в магазина.
В петък не намерих намаленото масло, както и новите френски макарони.

Общи условия

Активация на акаунт