Фермата сезон 6 Тема 9 /02.11-08.11/

  • 63 263
  • 1 928
  •   1
Отговори
# 1 560
  • London
  • Мнения: 6 732
Мъжа много хареса Ангел. Приличал му на трапер хахах. Той не гледа принципно и май за сефте го вижда.

# 1 561
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 144
Така ми се иска Ангел да победи.. Камък да стисне, на вода ще стане!

# 1 562
  • London
  • Мнения: 6 732
Грухти и прави физиономии като Гробаря от Първична сила ххаха.

# 1 563
  • гр. София
  • Мнения: 1 589
Уффф, май Ангел ще се издъни, ще забрави да спре бутона.... Жалко иска ми се той да победи Simple Smile

# 1 564
  • Мнения: 9 700
Смятайте предпочитам този дуел вместо супер класиката между Байерн и Борусия Дортмунд Simple Smile
на мен мача ми е в 1:16 в горния десен ъгъл на телевизора Simple Smile Ройс е голяма лисица Simple Smile
Но и аз гледам дуела, по-интересен ми е.

# 1 565
  • Sofia
  • Мнения: 7 020
Надка го гледа с насълзени очи.
Привърза се към него, а очаква да падне.

# 1 566
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Джеронимо, има. Просто трябва да се прочетат всички постове, за да се види. Малко са, но има.

Независимо че ми се иска Ангел да се върне, обаче, все повече ми се струва, че Калоян ще го бие. И причината е точно тази, за която Bengun вече е написал:
Втората игра също е доста тежка.
Явно е стратегия на Калоян да изтегли най-тежките битки за малко точки, а ловкост и баланс да остави към края. И алманах за десерт.
Мъдро подреден дуел срещу силен физически и нетолкова пъргав играч като бай Анго.
Стратегия му е майката. Така се редят игри - с риск да се загуби някоя битка, но да може да се спечели целия дуел.

# 1 567
  • Мнения: 422
Яд ме е, че не показваха повече за живота на Анго, на Боби, на останалите ... целият център пада върху сапунката. Искаше ми се да "опознаем" и другите, сигурна съм, че имат още страхотни качества, които за съжаление нямаме възможност да видим.
Все пак ... драмата явно се продава повече.

# 1 568
  • Мнения: 9 700
По дъска на удар с брадвата за Калоян Simple Smile

# 1 569
  • Мнения: 14 838
Ох, лошо ми е.
За Ангел. Хем гледам на две на три че съм на работа

# 1 570
  • London
  • Мнения: 6 732
Милена в агитката на Ангел ли ?

# 1 571
  • Мнения: 1 058
Ачко и да загуби,ще остане любимеца от таз годишната ферма и многоооо,ще се говори за него /лафовете,изцепките./ но Калоян,ще остане /поне за мен / пореден участник и догодина може и да не си го спомням....

# 1 572
  • Мнения: 422
Милена в агитката на Ангел ли ?

Да

# 1 573
  • Мнения: 9 700
Много добро представяне на Калоян и във втората игра според мен.
Видимо без грешки и без забавяне.

# 1 574
  • Мнения: 3 102
Толкова ми се иска да напишете, че Ангел води...
Какво е положението за сега , 3 на 0 за Калоян ли?

Общи условия

Активация на акаунт