Фермата сезон 6 Тема 9 /02.11-08.11/

  • 63 198
  • 1 928
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 8 883
Да има късмет някой да ми влети в 12, аз да съм си легнала и да почне да ми пищи защо съм изяла две бухти и защо не е запалена камината, тъй като въпросният имал планове да се къпе, за които само той си знае. Пак много я изтрая Джепетър.

Да, за Жанито щеше да напали печката, ама тя как се държеше, а Ваня е вечно с ръцете на кръста и постоянно с това "тъпак/смотаняк/глупак/....." Направо с кеф някой мъж да направи нещо за нея.

Милена е от Пловдив. Там така си говорят Grinning

# 646
  • София
  • Мнения: 2 658
Шкафче ми се видя пийнАло, затова тъй се разлюти. Като цяло бая пият тея хора, то постоянно се люска нещо там...

# 647
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Не съм фенка на Хепито, но я разбирам. Прибира се и студ, чинийката с десерта празна. А нашичкият пр@днал и заспал невинен. За обидите й към Пешко...предполагам си има предистория. Тя сподели, че от ден 1ви на фермерството й я уязвява публично. Явно й е паднало пердето.

Пешко все реве, че му нарушават съня. Спящата Красавица е той. И бетер Митьо Пищова....милиарди жени го чакали. Само дето пред фермата не гъмжи от фенки, мятащи сутиени през оградата Joy

# 648
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
А бе, да пави мъжки дуел Ванчето, Анго да викне Пешко и последният да си заминава - по живо, по здраво. Пък червенобузко, за да не страда много там - сам-самичък, да го последва другата седмица.  

А Пешо - оставил пълна кочина, доколкото видях, камината незапалена, че щяла да загасне веднага, ми, не знам, явно е доста студено вечер през октомври в планината, гасне - не гасне, ще стопли помещението. Малко бей го раздава, пък и удобно се измъква от Ванчето така, писнало му е.

Ахаха, да, чакат го Пешко милиарди жени навън, да, то затова и виц има, че мъж без пари го обича само майка му.

# 649
  • Мнения: 12 009
И аз не съм фен на Шкафчето. Ама тоя, прибрал се, наял се / изял всичко/, че и си легнал доволно, за капак се държи, като неандерталец. Ако бях на Шкафчето на мястото, просто щях да го изгоня. Тя пък с тоя разговор в другата спалня, няма усет да се спре.

# 650
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Пешо с каскета ми е като бригадир в женски колектив.
Баш партиен секретар си е даже Joy

Ама Ванчето пък как се държи, сякаш ѝ е мъж. Ами не, не ѝ е длъжен с нищо. Пък и такова като нея трудно се издържа, определено. Но все пак не трябваше толкова грубо да влиза Пешко.

# 651
  • Мнения: 35 110
Извинете, Дана кога е влязла във фермата? Имаше кадър на нея и Милена на мивката, докато хвалеха колко се променила Милена.
Аз верно, че гледам с половин око ама това го видях Simple Smile

# 652
  • София
  • Мнения: 4 429



Фермата - Сезон 6, Епизод 52 (04.11.2020)

# 653
  • Мнения: 4 125
Промото за утре
https://fermata.btv.bg/videos/utre-vecher-vav-fermata-vsichki-pr … edna-izpoved.html
Надка недоволства
От думите ѝ изглежда, че ще е мъжки дуел, но може промото да е подвеждащо.

# 654
  • Мнения: 12 009
Изглежда годеницата ще се включи с писмо? Данчовата де.

# 655
  • Мнения: X
Красини писма vol.2 ще гледаме утре. Rolling Eyes

# 656
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ванчето си е залухаво, това е ясно - Пешо не гласува за нея, тя по либоф за вице го взема, ми, глупава работа.
Изобщо не я разбирам защо го търпя дотук, нито вярвам да се надява на нещо с него, нито нищо. И на майтап да са "бабо" и "какъв късмет имаш да си с такъв Аполон" , ми коя нормална жена ще иска изобщо да общува повече с него? То той и друго не притежава, де, освен една външност, по която точат лиги разни жени, но не, не всички си падат по този тип мъже - всеки намек за нещо ориенталско мен например ме отблъсква. Ето, Дая все пак го е загледала в началото, но понеже не е имало какво да си кажат, на Даню му излезе късметът. И съм сигурна, че Наистина Пешо и Дая няма какво да си кажат, тя ми изглежда доста различна от жените, с които Пешко би бил,  твърде елементарен ми се струва за нея.
 А за Ванчето - може ли пък никакво достойнство да не ти е останало и да припкаш като кученце след някакъв самовлюбен пръдльо, който видимо пренебрежително се отнася с теб?! Явно ѝ писна да му търпи лигавщините, не му е слугиня, време беше за "развод" , пък и той непреклонен, за такава глупост щом е толкова сърдит, не ѝ трябва да се занимава с него, много е тъп горкият.
О, да, за Жанета не само камина щеше да пали, то е ясно. И зле да се държи Жанчето с него, не камини ще пали, а подметките ще ѝ целува, ама изпущѝ Пешко, изпущѝ си шанса.

Последна редакция: ср, 04 ное 2020, 23:54 от Смиляна

# 657
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ето я люлката, някой искаше да я види
Скрит текст:

Извинете, Дана кога е влязла във фермата? Имаше кадър на нея и Милена на мивката, докато хвалеха колко се променила Милена.
Аз верно, че гледам с половин око ама това го видях Simple Smile
Това ли?
Скрит текст:

# 658
  • София
  • Мнения: 165
Ама то в промото Надя казва - помисли малко какво искаш да стане занапред в играта? Ами къде е гаранцията, че Ваня не е помислила и не е избрала Ангел, за да отстрани Петър? Истината е, че доколкото виждам аз, Ваня не е толкова глупава и толкова хлътнала, колкото на пилотчето му се ще. Мисля си, че е забелязала, че почва да я повлича назад, ако не преди това, то откакто стана фермер, а той вместо да се държи като нейн помощник, се държи като на почивка и именно затова ще си завърти стратегия да го отстрани. Милена реално на Ваня не и пречи особено много, дори и да не се харесват, нямат и големи търкания и явно успяват да проведат нормален диалог. Петър обаче все повече си вярва и все повече я унижава и удря по егото и имиджа и. Нормално е, чисто стратегически да премахне Петър. Не и трябва да маха жени тя, има 3 които не са били на дуел, а тя се е върнала от 2 дуела, надали ще я викнат точно нея пак.

# 659
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Според мен въпросът не е дали ще я викат на дуел или не, а да махне една жена. Защото тя ако ще се дуелира с мъж, ще е само на финала, евентуално. Но за да стигне до него, ще трябва да отстрани поне 1-2 жени. Защо сега да не използва отворилата ѝ се възможност.

Общи условия

Активация на акаунт