Фермата сезон 6 Тема 9 /02.11-08.11/

  • 63 277
  • 1 928
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 269
Аз не разбрах тази реплика с "друг път била ли си в подобна ситуация?" С кого се е сваляла Даяна в реалния живот?

Ники Илиев

# 1 261
  • Мнения: 255
Евала на Дая, че отиде и говори и с годеницата и с Йордан после. Много хора не биха го направили. И когато разговаря с някой, иска да се изяснят докрай. Продължавам да съм твърдо зад нея, а за тази годеница да не говоря...

# 1 262
  • Мнения: 2 666
Ахааа, ясно. Това съм го изпуснала.

# 1 263
  • Мнения: 4 076
Дана, тоз любовен триъгълник ще има ли развитие? Joy

# 1 264
  • Мнения: 7 848
Камелия май си заслужава Данчото.
Баш. По бързо да си правят сватбата. И да си бъркат лютеници, мед, сол и квото имат.
И след това шоО поне ще си плащат сметките! Без да мислят.

Яд ме е на Ангел. Много.

# 1 265
  • Мнения: 14 840
Много та обичам! Аз съм мноу оправна! Правя лютеница и затварям буркани!

Joy
Да бе, оправна. Аз и бидони с кисело зеле правя. Какво са едни буркани

# 1 266
  • Мнения: 8 954
Данчо е класически кръшкач, само че тука е пред камери.
Имаме такъв приятел - хем познаваме серийните му сериозни приятелки, хем гаджетата Wink А той целият в бяло, разбира се, другите все нещо не са разбрали.
И, проблемът не е в него, а в жените с ниско самочувствие - репертоарът му е като на Данчо - много си хубава, супер ми е с теб, тази другата няма значение...

Ние си го знаем и се шегуваме с него, той не се обижда, но не е точно така с жените, които върти

# 1 267
  • Мнения: 4 076
Ахааа, ясно. Това съм го изпуснала.
А, и още нещо. Единственият сериал, в който Даяна се е снимала и то в главна роля, е режисиран от същия Ники Илиев.

# 1 268
  • София
  • Мнения: 20 206
Дана, тоз любовен триъгълник ще има ли развитие? Joy
Дано не! Дано свърши тук и сега, че направо се чувствам омерзена да гледам това. През цялото време на драмата изпитвах неистово желание да вляза да се изкъпя.

# 1 269
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Калоянчик сигурно си мисли, че няма да стигнат до пета битка, та сложил там алнанахО за пет точки, много самонадеяно. Дано Анго го победи, дано, дано, дано.

Анго пак е в криминалната хроника. Joy Пак глоби.

# 1 270
  • Мнения: 4 421
Покрай този тъпоъгълен триъгълник забравих да коментирам избора на Ангел.

Надявам се да има силите и да изпрати гвардейчето вкъщи. За Ангел съм с две ръце.  Играе си играта и той, по-чисто от Надка. С изключение на изцепките му в началото с дървения *&% и заиграването с двете половинки мозък, ми харесва като играч.

# 1 271
  • Мнения: 5 802
И аз съм за Ангел. Мисля, че ще спечели дуела.

# 1 272
  • Мнения: 53
„Фермата“ е ненаучна фантастика, излъчвана с грандиозен успех в над 50 държави по света. След пет изключително силни сезона, най-мащабната продукция у нас се наложи като най-избягалото от основната си идея тв предаване в българския ефир. „Фермата“ разгръща темите за любовните триъгълници, мъжката любов, за изконните български битови скандали, традиции като "прее*и другарче" и разни други схеми, и мотивира зрителите да се завърнат към корените си на плебеи.

# 1 273
  • Мнения: 92
Еми сори ама няма как да ми хареса Дая .. Да Данчо има годеница той трябва да мисли за нея нооо.. незнам коя жена ще приеме за нормално държанието й към Данчо айде стига .. Тя която е толкова ревнива как щеше да приеме някоя да прегръща и целува нейното момче .. и тива което каза годеницата е истина самата Дая вчера пред камерата каза същото .. търсела е някой Калоян и Петър не поддали и хоп Данчо и без него ще е аутсайдер .. това не е ли вид използване
В момента в който видя визитката трябваше да се усети и спре, защото видя , че половин България знае коя е годеницата .. Тогава помисли ли , че сега се сети , че наранява и излага някой .. Данчо има голямаа вина но Дая не е чиста

# 1 274
  • Мнения: 12 109
Петрето  как се е спретнал Joy

Общи условия

Активация на акаунт