Фермата сезон 6 Тема 9 /02.11-08.11/

  • 63 274
  • 1 928
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Днес май от толкоз драми нямаше търг, а? Rolling Eyes


Ангел направи по-смелият избор. Дано да се върне. Че те иначе без глоби ще изкарат докрая Joy


Петър, Боби, Данчо, Даяна, Ваня и кой още бяха зад Калоян? Преброих шестима, но не видях шестия.

# 1 276
  • Мнения: 381
Още в самото начало, когато двете кифли лапнаха по Калоян и Петър, и зарязаха закачките с Анго, той намрази тия двамата. Дори и на дуелите, никога не беше от тяхната агитка, а винаги срещуположната.
Затова кое е толкова чудно в избора му. Той иска да докаже, че може да не изглежда, като атлет, ама става все още..И няма нужда всичкото живо кифли, да избират ония двамата мутряги.

# 1 277
  • Мнения: 1 978
Някой няма ли спойлер за дуела?

# 1 278
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 245
И тримата са ми жалки, но поздравявам Даяна с великата песен на Michael Jackson-Dirty Diana🎸🎼 👑 😂

# 1 279
  • Другата България
  • Мнения: 37 730
„Фермата“ е ненаучна фантастика, излъчвана с грандиозен успех в над 50 държави по света. След пет изключително силни сезона, най-мащабната продукция у нас се наложи като най-избягалото от основната си идея тв предаване в българския ефир. „Фермата“ разгръща темите за любовните триъгълници, мъжката любов, за изконните български битови скандали, традиции като "прее*и другарче" и разни други схеми, и мотивира зрителите да се завърнат към корените си на плебеи.
Миленче, ти ли си душко?
С две ръце и два крака се подписвам под написаното, дори и да не си ти.
Все съм гледала драми, ама като тазвечершната май не бях гледала.
Дори не знам кой от тримата ми е на последното стъпало отгоре надолу. Май ДанЧ.

И след като си отиде Камелия, и той си знае неговата.
Легнал като бей, и едно и също - "ЗАЩО?".
Ама защо ти е гадно, ама защо не ти е комфортно, ама защо не си ок? Защо, защо, защо....имам чувството, че чакаше Даяна да каже : "Ами защото не си ми безразличен".
И тогава, майкооооу!
Щеше веднагически да забрави за това какво беше говорил и обещал на Камелия преди минути, само пръст да му подаде Даяна, захапал е ръката до рамото!!!

Последна редакция: пт, 06 ное 2020, 22:39 от Merri_An

# 1 280
  • Мнения: 53
„Фермата“ е ненаучна фантастика, излъчвана с грандиозен успех в над 50 държави по света. След пет изключително силни сезона, най-мащабната продукция у нас се наложи като най-избягалото от основната си идея тв предаване в българския ефир. „Фермата“ разгръща темите за любовните триъгълници, мъжката любов, за изконните български битови скандали, традиции като "прее*и другарче" и разни други схеми, и мотивира зрителите да се завърнат към корените си на плебеи.
Миленче, ти ли си душко?
С две ръце и два крака се подписвам под написаното, дори и да не си ти.
Все съм гледала драми, ама като тазвечершната май не бях гледала.
Дори не знам кой от тримата ми е на последното стъпало отгоре надолу. Май ДанЧ.

И след като си отиде Камелия, и той си знае неговата.
Легнал като бей, и едно и също - "ЗАЩО?".
Ама защо ти е гадно, ама защо не ти е комфортно, ама защо не си ок? Защо, защо, защо....имам чувството, че чакаше Даяна да каже : "Ами защото не си ми безразличен".
И тогава, майкооооу? Щеше веднагически да забрави за това какво беше говорил и обещал на Камелия преди минути, само пръст да му подаде Даяна, захапал е ръката до рамото!!!

Не съм Милена Bowtie Той не чакаше, направо си я подтикна, особено с нещо от сорта на: "Добре, няма да ти създавам дискомфорт", преди да излезе от стаичката и тя "милата" веднага подбели очи и отиде да го вдигне от кушетката, та да се изяснят за 48ми път Grinning

# 1 281
  • Мнения: 15 960
Днес май от толкоз драми нямаше търг, а? Rolling Eyes


Ангел направи по-смелият избор. Дано да се върне. Че те иначе без глоби ще изкарат докрая Joy


Петър, Боби, Данчо, Даяна, Ваня и кой още бяха зад Калоян? Преброих шестима, но не видях шестия.
E как кой - Мара.

# 1 282
  • Мнения: 53
Много искам Ангел да се върне, но от вчера имам неприятното усещане, че няма да се случи. 
Скрит текст:
Може би и оня спойлер от преди 2 седмици, че Калоян е на финал, ме кара да мисля така Confounded

# 1 283
  • Sofia
  • Мнения: 7 024
Догади ми се от унижението на Камелия,  толкова жалка, а после самодоволна и тържествуваща, че си  върна плужека, а всъщност другата го отряза по-рано.

# 1 284
  • Мнения: 15 960
Имам лошо предчувствие, като видях как изпращаха Ачо...
Калоян пък, сейночи на заколение тръгва - ако не се върна,  искам да ме запомните с...и пак фейсбук мъдрост.

# 1 285
  • Другата България
  • Мнения: 37 730
Само две жени обаче в отбора на Гелето.
Вечните врагове - Надя и Милена.
Ей това е, един мъж ще успее да ги сближи една с друга, така предполагам.
Още в началото на седмицата предположих, че именно мъжкия дуел като цяло и отпадането на Ангел /в частност/ ще е катализатора за ненавист на Надя към Ваня. Сега в отбора на Калоян виждаме и Мара, вярната ѝ другарка.
Една Милена ѝ остана на Надка, опора от женски пол, заедно да си страдат за Ачката.
Колоритен образ, дано успее да пребори гвардейчето, ама много се съмнявам.
Много, ама много самонадеяно Алманаха е за 5 точки.
Още по-самонадеяно беше това към Даяна, че не го е чел.
Значи той е сигурен, че 5-та битка няма да има.

# 1 286
  • Бургас
  • Мнения: 3 599
Дано повече млади момичета гледат и да си напрявят сметката, че  с най-погрешната нагласа"без теб съм нищо в този живот", само мазници като Данчо може да свъртят...

# 1 287
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ми, Мери, то от пет жени - по колко да са в агитка.Joy

# 1 288
  • Мнения: 2 603
"Стотинка беше любовта ти и скъсан беше моят джоб, да останем с теб непознати вярвай, не бях аз готов...''
Данчооо, иска ти се да си Яворов, но си само един кръшкач!

# 1 289
  • София
  • Мнения: 12 554
Някой няма ли спойлер за дуела?

Имам, имам. Искате ли да пиша кой побеждава? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт