Барселона - Левски

  • 5 818
  • 188
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 212
Moon Walk, казах, че не съм заклет фен и разбирач и имах предвид под опрвергаем точно това за нивото на игра, за което говориш...не знам дали точно Барса, по-скоро като цяло очакванията за този мач са били, че няма да им е трудно да ни бият и факт, че така стана...Жалкото е, че нашите наиситна се раздаваха докрай според мен, което им прави чест, но явно това е твърде недостатъчно...Мен чак жал ми ставаше, като по 10-15 минути не можем да докоснем топката или пък тръгнат да нападат Барса и наште всички се изтеглят да пазят 2-3 човека...Яд ме е, че са ни такива възможностите и че колкото и да ни се иска да вярваме, че са играли достойно - да за нас са играли, ама за пред света и критиците в тази област - едва ли  Confused

# 121
  • Мнения: 1 002
ако на Барса им трябваше двуцифрен резултат ( примерно ) , щяха да го постигнат .

# 122
  • Мнения: 4 195
А, и Дунва Русе са били Левски миналата пролет с 3:0, каза още да добавя.  bowuu bowuu bowuu
е кажи му че ми е простено Blush, щото все пак съм от ЦСКА и следя тях кой и с по колко ги бие, ама го казах принципно Joy
Ester тук си права, аз също не съм най-големия познавач, но на мен не ми пука особено за критиците - гледам футбол заради самата игра, а днес показаха бърз и динамичен футбол,който си е запазена марка на Барса но и Левси си заслужиха моите аплодисменти,просто играха сърцато - е има още много - резултата е красноречив, но пък ми беше кеф да гледам Роналдиньо и компания срещу Левси - ей тъй, щото съм българка. Надявам се всички да са се наслаждавали на играта и на двата отбора - и нека по=добрия победи - така и стана!!!
Но и Левски бе достоен отбор днес,това винаги ще им го призная на момчетата Peace  bouquet  bouquet

white_r  не съм съгласна Naughty

# 123
  • Мнения: 11 607
За съжаление резултата е 5:0 в полза на Барселона! Хареса ми какво каза Камен Тотев след мача - видях български отбор, който игра в Шампионската лига, видях българска публика, която се държа прилично, видях български футболисти, които играеха срещу актуалният носител на купата на Шампионската лига.

За нашето семейство лично участието в последните две години на български отбори в Европа бе пример за децата ни как аз - левскарката - държах за ЦСКА , и как мъжът ми - цесекар - държеше за Левски! Без омраза, без злоба в нас и децата виждаха пример на толерантност и уважение към българският отбор независимо,че ти не си от този отбор! Учим децата да държат за българското, когато става въпрос за участие извън България!

Лично аз се радвам на успехите на българските отбори по света - независимо на клубно или национално ниво!!!! А и да видим футболисти на живо от световна класа и по нашите терени! Какво по-хубаво от това!!!!!!

Така,че независимо дали сме паднали с 5:0 или 15:0 Левси вече е в историята - и не само нашата българска, а в световната! И това никой не може да ни го отнеме и да го заличи и да се направи,че не е случвало никога! А и кой каквото да казва - признайте си - не ви ли трепна нещо, когато български футболисти бяха на терена и зад тях знамето на Лигата! Не вярвам на никого,че не му е станало по така хубаво! Дори и на тези,които не са от Левски!
Трябва да нямаш очи за да не видиш какво направи снощи Левски,а снощи Левски направи това,че участието на български отбор в Лигата на богатите е вече 100% факт!


strelche®,  САмО лЕВСКИ!!!!!!

калпазанка каквото и да кажеш - ще гледаш Роналдиньо и компания в България единствено и благодарение на Левски!!!!!!! Така,че ......... smile3505

# 124
  • Мнения: 805
калпазанка каквото и да кажеш - ще гледаш Роналдиньо и компания в България единствено и благодарение на Левски!!!!!!! Така,че ......... smile3505


Там  съм  newsm53

Много моля, ако е възможно, да не се оспорват моите предпочитания, интереси, радости и страсти, защото аз съм свободна да избирам и имам пълното право и съзнание да реша, дали да изкажа радостта си по темата, която е " Барселона - Левски " ! " Хайде наште " е отделна тема, по която нямам отношение, защото не е свързана с любимият ми отбор. Смятам, че точно това бе мястото и аз съм в пълното право да изкажа безкрайната си радост и удовлетвореност от 'моите' момчета. Шапка долу пред шампионите.

# 125
  • Мнения: 11 607
Много моля, ако е възможно, да не се оспорват моите предпочитания, интереси, радости и страсти, защото аз съм свободна да избирам и имам пълното право и съзнание да реша, дали да изкажа радостта си по темата, която е " Барселона - Левски " !

Да, възможно е и никой не ти оспорва предпочитанията, но съгласи се,че можеше да кажеш - добра дума и една единствена за това,че Левски се представи сносно! 

# 126
  • Мнения: 805
Не мога да кажа, защото не ми хареса как се представи Левски.

# 127
  • Мнения: 2 550
Моите съболезнования за тежката загуба.

# 128
  • Мнения: 11 607
Не мога да кажа, защото не ми хареса как се представи Левски.

Е, поне издържаха 90 мин. на терена .....

# 129
  • Мнения: 11 607
Моите съболезнования за тежката загуба.


Благодарим, да ви се връща .....  с лихвите!

# 130
  • Мнения: 2 550
Моите съболезнования за тежката загуба.


Благодарим, да ви се връща .....  с лихвите!

Е, не ставай злобна  Grinning
Аз го казах съвсем искрено, снощи виках за Левски  Blush

# 131
  • Мнения: 805
Мама Цоцоланка, зная как боли и много съжалявам. И мен ме е боляло така и то от много по-нелепи загуби. За Левски най-голямата победа е, че беше там. Друго по темата наистина нямам какво да кажа. Неадекватно е обаче да нападаш по този начин привържениците на 'другите'. Най-малко аз имам вина за каквото и да е. Съжалявам.

# 132
  • Мнения: 805
Българин да се наричам, любя, тачя и милея", нали Rolling Eyes
Да.

# 133
  • Мнения: 11 607
Моите съболезнования за тежката загуба.


Благодарим, да ви се връща .....  с лихвите!

Е, не ставай злобна  Grinning
Аз го казах съвсем искрено, снощи виках за Левски  Blush

Аз явно трудно загравям  Laughing

Но няма ли тук кой да каже добра дума за Левски????? Играл, не играл Левски бе на терена срещу Барселона и хубаво или лошо влезе в статистиката и историята на Шампионската лига!

Мама Цоцоланка, зная как боли и много съжалявам. И мен ме е боляло така и то от много по-нелепи загуби. За Левски най-голямата победа е, че беше там.

Ей, това исках да прочета!!!! Не нападам, извинявай ако ти е прозвучало така! Мир! Ще ми съдействаш ли за билети за мача с Барселона??????? - това последното съвсем сериозно!

# 134

Общи условия

Активация на акаунт