Барселона - Левски

  • 5 778
  • 188
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 818
САМООООООООООООООО ЛЕВСКИ!!!!!!!!!!!!!!!! А на 27-ми сме тук на стадиона да ги гледаме с Челси! От сега още осигурявам баба, за да гледа бебони, че още е малка за стадиона!!  Confused

# 16
  • Мнения: 5 539
Най-яката прогноза, която чух до момента е 0-1 с автогол на Меси /от един фен на Левски/.  Mr. Green
Малка ли награда ще е, ако се сбъдне твоята прогноза? Wink

# 17
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
съпругът ми е в барселона днес, но е по работа. каза, че ако имало с кой да отиде ще отиде на мача. аз лично предпочитам да си го гледам по тв-то, на удобно.
сутринта даваха нашите пристигат в испания с жените си и ги снимат едни такива наконтени и се подхилват Flutter
явно им е странно на тукашните, защото веднага попитаха наско сираков защо са взели и жените си. причината била ,че идвали за сефте в испания Simple Smile
моята прогноза за мача е 3-1



само левски!

# 18
  • Мнения: 631
съпругът ми е в барселона днес, но е по работа. каза, че ако имало с кой да отиде ще отиде на мача. аз лично предпочитам да си го гледам по тв-то, на удобно.
сутринта даваха нашите пристигат в испания с жените си и ги снимат едни такива наконтени и се подхилват Flutter
явно им е странно на тукашните, защото веднага попитаха наско сираков защо са взели и жените си. причината била ,че идвали за сефте в испания Simple Smile
моята прогноза за мача е 3-1



само левски!



Батков направи екскурзия за жените и децата на Левски - 400евро + посещение на мача. Затова са им там жените. И мъж ми е там служебно  и чакам снимки от Камп Ноу Simple Smile

# 19
  • Мнения: 5 577
2:0 ще кажа аз, май никой не е преположил така.

# 20
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Батков направи екскурзия за жените и децата на Левски - 400евро + посещение на мача. Затова са им там жените. И мъж ми е там служебно  и чакам снимки от Камп Ноу Simple Smile
ами заслужиха си го момчетата, браво на батков Wink макар че....кой е батков? батето ли?

# 21
  • Мнения: 631
Тодор Батков е мажоритарен собственик на Левски - демек този дето дава паричките

# 22
  • Мнения: 4 473
Батков направи екскурзия за жените и децата на Левски - 400евро + посещение на мача. Затова са им там жените. И мъж ми е там служебно  и чакам снимки от Камп Ноу Simple Smile
ами заслужиха си го момчетата, браво на батков Wink макар че....кой е батков? батето ли?

Въх, сакън  Laughing Ноу Камп е стадиона Wink

# 23
  • Мнения: 631

Въх, сакън  Laughing Ноу Камп е стадиона Wink
[/quote]




Камп Ноу  е стадиона - това е правилното название

# 24
  • Мнения: 4 473
 Thinking Thinking Thinking

Испански не разбирам.

калпазанка може да се включи  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 805
Camp Nou е правилното название, да. От Campo Nuevo.

Последна редакция: вт, 12 сеп 2006, 11:21 от калпазанка

# 26
  • Мнения: 9 709
Топката е кръгла и един Господ знае как ще се завърти и какво ще стане.
Най-смелата ми мечта е мачът на "Ноу Камп" да е Х  Grinning

 Praynig Praynig Praynig Чул те Господ!!!

# 27
  • Мнения: 11 607
На всички до тук се извинявам, сега добавих и анкета - включете се! Направих я до три гола,а за над три - вече опция друг резултат в полза на ...... Но анкетата не изключва и в постингите да си отбележите резултата за да видим кой е познал!

# 28
  • Мнения: 677
6:0
Ше ме биете..знам..
П.П.специално за прогнозиралите равен-довечера мача е с БАРСЕЛОНА,повтарям- с БАРСЕЛОНА!
Да не се бърка с Марек Дупница..

# 29
  • Мнения: 2 550
6:0
Ше ме биете..знам..
П.П.специално за прогнозиралите равен-довечера мача е с БАРСЕЛОНА,повтарям- с БАРСЕЛОНА!
Да не се бърка с Марек Дупница..

Точно така, браво моето момче!

Общи условия

Активация на акаунт