Барселона - Левски

  • 5 796
  • 188
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 631
Нека гледаме реално на нещата. Играта не е Левски - Барса, а играта е Челси - Барса. Тези два отбора ще диктуват правилата и ще си правят каквото искат с нас.
Лично мое скромно мнение е, че довечера мача ще е равен даже съм дала прогноза 2:2, а тук Барса ще ни отнесе.
Челси ще направи равен с  Вердер и играта започва от начало.


Някой утре ще трябва да ме почерпи за прогнозите  Joy Joy Joy

# 61
  • Мнения: 326
Дано оня пич с чипса нещо се задави, подхлъзне, майка му не го пусне да играе..... Wink

# 62
  • Мнения: 677
оня пич с чипса и да си ръфа чипс на терена се тая..

# 63
  • Русе
  • Мнения: 197
Левски може пак си пазят силите (пример вътрешни мачове с грандове като Берое, Дунав Русе и т.н. )


Я моля по-уважително за Дунавчетата.  Naughty  Mr. Green
Точно така, я по-внимателно, че догодина като дойдем в "А", ще видим кой кой  Grinning
В случая прогнозирам 1:2. Не виждам как да не стане. Ето'о ще вкара от дузпа. Това ще му е.  Joy

# 64
  • Мнения: 490
В колко е мача?

# 65
  • Мнения: 677
Мача е в 21 на 0

# 66
# 67
  • София
  • Мнения: 61
Ето още един неразбрал Thinking Мача започва от 21:45, но предаването с репортажа по телевизията е от 21:00 мисля...

# 68
  • София
  • Мнения: 61
Аххх, strelche®  изпревари ме  Close

# 69
  • Мнения: 4 212
Развихрете се на тема футбол ......  И само Левски!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! За първи път наш отбор в Шампионската лига!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  А ми е интересно ако има мами и татковци в Испания от форума - дали ще отидат на мача????????

ма въобще за кво питаш. Един български мъж не е останал по другите градове, вси4ко е в Барса Mr. Green палят колите и газ. Билети споменаха на цена от 35 до 50?, то безплатно направо. Споко, агитка голяма ще има. Ние женорята дет останахме по къщите сме по магазините Grinning.Абе има и жени дет заминаха де..Само не разбрах семки купиха ли си. Thinking Mr. Green

# 70
  • Мнения: 377
Само не разбрах семки купиха ли си. Thinking Mr. Green
Там са на близалки и чипс.  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 677
Мммм..Обичам да има мачове..Мъжете били в Барселона..Рай  Twisted Evil

# 72
  • Мнения: 4 473
Аххх, strelche®  изпревари ме  Close

И затова ме гледаш лошо?

# 73
  • Мнения: 2 000
4:1 за Барселона

# 74
  • Мнения: 4 212
с нови екипи на уницеф са Барса, подписали са договор за подпомагане на децата в нужда по Света. Милион и половина ? всяка година клуба ще заделя за тази цел. Готин жест.

Аз и двата отбора уважавам, ще се радвам на който бие

тва са екипите


Само не разбрах семки купиха ли си. Thinking Mr. Green
Там са на близалки и чипс.  Mr. Green

на 4упа 4упс без захар.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт