Пазаруване в ebag.bg и kaufland.online

  • 9 230
  • 101
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 20 228
Да, намират се неща, които ги няма по другите магазини.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 508
Аз много харесвам ХИТ, щом гладен работят с тях ще ги пробвам. Ние от години ползваме ебаг, бях много доволна преди, сега средно. Купуваме основно обемисти неща от тях, които си купувам редовно - кисело мляко, брашно, прясно мляко и тн. И следя промоциите. Но определено за плодове и зеленчуци ги избягвам. Хем само фермерски, хем ужасно скъпи.
Иначе откъм обслужване са безкомпромисни.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 926
Метро също предлага онлайн пазаруване.

# 33
  • София
  • Мнения: 8 017
Метро също предлага онлайн пазаруване.
Да, но доставката е само на адреса на фирмата, на чието име е издадена картата. Не може да се посочи друг адрес или поне не можеше преди месец-два, когато се регистрирах.

# 34
  • София
  • Мнения: 5 926
Метро също предлага онлайн пазаруване.
Да, но доставката е само на адреса на фирмата, на чието име е издадена картата. Не може да се посочи друг адрес или поне не можеше преди месец-два, когато се регистрирах.

Аз се регистрирах като физическо лице. Без карта.

# 35
  • Мнения: 20 228
Може ли линк за регистрацията?

# 36
# 37
  • Мнения: 593
Supermag доставят от метро. Или поне пролетта бяха от там.

# 38
  • Мнения: 20 228
Тази Фуудпанда е невероятна тъпня. Някой знае ли защо през ден ми изчезват Фантастико и kaufland от приложението на foodpanda 🤔
Онзи ден изчезна kaufland, вчера се появи, напълних си кошницата, днес влизам за да финализирам поръчката и магазина го няма. Към поръчката за финализиране и ми изписва:


От Гладен бг поръчвам също, няма такива чудеса като в това приложение. 🤷

# 39
  • Мнения: 593
И при мен се случва понякога, а са ми толкова удобни пандата през кауфланд...пробмайте да си въведете наново адреса. Аз имам 2 въведени, като за единия го няма кауфланд, а за другия се появява. Адресите са еднакви 🙄

# 40
  • Мнения: 20 228
Дадох му още одеве да търси адреса наново, появи се Фантастико, но Кауфланд не.
Сега като те прочетох влязох наново и вече се беше появил, та успях да направя поръчка, да видим. Обаче не ми даде да си избера времеви пояс за доставка, изобщо такава опция не се зареди, направо си изпраска времето за което те са преценили. 🥴

# 41
  • Мнения: 593
Никога не ми е било възможно да си избера слот 🙄 даже от теб научавам, че изобщо може хахах винаги ми изписва между 60-80мин и спрямо програма ми за деня поръчвам. Но, в интерес в на истината, са точни, дори често идват по-рано.

Ааа още нещо, кауфланд преди 10ч сутринта не се появява. Може би това е било Wink

# 42
  • Мнения: 20 228
Да, даже вече си получих поръчката.
Ами, в Гладен има опции за часови слотове, мисля, че и в Ебаг също, та мислех, че и тук ще е така. : ))

# 43
  • Мнения: 593
Да, гладен, супермаг, ибег, деливми всичките съм ги пробвала и имат слотове, но най-удобна ми е пандата. И най-бърза, нищо, че няма слот. Другите са много ангажиращи с тези часове, на мен не ми харесва така. Но въпрос на навик.

# 44
  • Мнения: 20 228
Ами на мен Гладен ми е по-удобен, като сайт също повече ми харесва. Пък си имаме и любими неща, които са производство на Хит, и ги няма по другите магазини. Но и Пандата ще ползваме за доставки от kaufland, намерих си и един хубав китайски ресторант. Изобщо, пазара да върви : )). Особено сега с тази лудница преди празниците, не ми се и влиза в магазини.

Общи условия

Активация на акаунт