Пазаруване в ebag.bg и kaufland.online

  • 9 173
  • 101
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 452
От gladen.bg и от kaufland не съм поръчвала досега, но бих ги пробвала след като чета тук положителни мнения. От гладен не ми допада само, че безплатната доставка е за покупки над 100 лв (за големи семейства това не е проблем, но аз рядко купувам за такива суми). На ebag.bg всичко стана много скъпо. Поръчвах преди време от Farmhopping, но установих че предпочитам фермерските продукти да си ги купувам на фермерски пазари, за някои неща си е от значение живия контакт Simple Smile

Да кажа и аз за Т маркет. При първа поръчка ми объркаха марката на едни консерви. Писах им на мейла и ми се обади едно много мило момиче, което се извини неколкократно и предложи отстъпка за следваща поръчка. При втората поръчка всичко беше точно, наистина ми направиха голяма отстъпка. Куриерът им също много любезен и първия и втория път. Всичките им продукти са си в срок (и двете ми поръчки бяха само за пакетирани продукти).

Като краен резултат, tmarketonline ме спечелиха с отношението на служителите си. Добрите промоции и безплатната доставка са си плюс. Като направя рекапитулация, мога да кажа, че съм доволна. Засега май се ориентирам към тях.

# 46
  • София
  • Мнения: 23 029
Имали сте огромен късмет, че от Т маркет изобщо ви е дшшла поръчката. Wink

# 47
  • Мнения: 585
Аз дадох на т-маркет още един шанс, но са ме загубили окончателно като клиент. Обадиха се да кажат, че 80% стоки от поръчката ми свършиха, но сайта казваше друго. Отказах я. Пазарувам от Кауфланд през Фудпанда и от Метро. И те не са идеални, но нямаше такива издънки като в т-маркет. В Метрото е не удобно, че не знаеш кога точно ще ти докарат поръчка и трябва да напазариш за около 100 лв, за да не плащаш доставка. Плюс- голям избор от месо, риба, зеленчуци и др. На Кауфланд стоките им винаги са с добър срок на годност, объркване на поръчка имаше само веднъж преди празника (баш в лудницата), но не фатално. Винаги се обаждат, когато е необходимо. Минуси: асортимента им на зеленчуци е много беден, във всеки случай в тези магазини, в които пазарувам и приложението се дъни, и на мен понякога излизат такива прозорци като на Lemy.
В случая като при Lemy,  трябва да се видят общите условия на магазина, в някои ако в рамките на определен срок не финализираш, поръчката се нулира.

Последна редакция: ср, 06 яну 2021, 17:39 от Муми

# 48
  • Мнения: 750
Веднъж поръчах от Метро, основно заради разнообразната риба и месото, като си получих поръчката сумата беше по-малка от тази при поръчката, оказа  се че ги няма точно рибата и месото.Никой не ми звънна да каже,че липсват.Не мисля да ги ползвам пак, нямат и часови слот. Скоро не бях поръчвала от Ранди, имаха безплатна доставка над 25 лв, вече е  над 60. Гладен.бг си ми остава фаворит, после са Ранди. ТМаркет съм ги отписала, ебаг също.

# 49
  • Мнения: 20 187
В Пандата Кауфланд и Фантастико са с безплатна доставка.

# 50
  • Мнения: 592
Да, поне от месец някъде. Ноо на мен ми изчезна кауфланд, отново.
 А неделя на 27.12 чаках 3ч за доставка, като първоначално излизаше да е 50мин, но явно заради празничния ден.

# 51
  • Мнения: 585
В Пандата Кауфланд и Фантастико са с безплатна доставка.
Май беше. Днес ми начислиха 2.99 при стойността на поръчката около 50 лв.
В сайта на Кауфланд видях промяна : Стойността на доставката варира от 0,99 лв. до 4,99 лв. според отдалечеността на адреса за доставка от филиала на Kaufland, който ще изпълни поръчката.
Стойността на доставката се определя автоматично при създаване на поръчка в платформата на foodpanda.

# 52
  • Мнения: 20 187
Еегати, това ще да е нещо ново, отивам да погледна.
Пп, оу, за нас е 4 лв. а сме на 2-3 километра от магазина 😠
Оивам да разгледам Супермаг, все още не съм им ползвала услугите. Там пък има и допълнителни цени за над определени килограми...пффф. 😠

Последна редакция: чт, 07 яну 2021, 11:58 от Lemy

# 53
  • Мнения: 585
Ако знаех предварително за промяната, поне щях повече да напазарувам. А и се обадиха, че няма яйца... Кофти.

# 54
  • Мнения: 20 187
Фантастико все още е с безплатна.

# 55
  • Мнения: 10 574
Аз вече 3ти месец си поръчвам сравнително редовно от ebag (веднъж на 10тина дни) - цените ги следя на промоции като са и са си съвсем ОК. Доставката ми е безплатна над 30 лв (имам едногодишен код, който ми се падна от някаква тяхна промоция) и ми ги носят в часовия диапазон, който си избирам, качват ги до вратата. Досега грешка или липса не ми се е случило. Всичко си има и срок на годност, отбелязан на сайта. Торбичките също са им беплатни.
Спестявам си и доста импулсивни покупки, които забърсвам като се шматкам и хипермаркетите Simple Smile

Т-маркет и Кауфланд не ползвам и физически, онлайн също не мисля да пробвам, особено  като чета, че не са особено сполучливи като услуга.

# 56
  • Мнения: 20 187
Аз от Кауфланд не съм имала оплаквания, като изключим новата изненада с цените на доставката. Не мисля, че досега им е била несполучлива услугата, до вратата ги носят, пликчета не са пестили, докато в tmarket ми е смешно че си ги плащаш, на цена 30 стотинки за едното. Преди празниците сравнявах цените на луканки, суджуци и пастърми, в ebag никак не беше евтино, поръчах от Кaufland.
Най ме е яд, че Лидъл нямат такава опция, тъй като пазарувам най-много от тях.

Последна редакция: чт, 07 яну 2021, 13:14 от Lemy

# 57
  • Мнения: 585
И на мен ми се иска Лидл да има онлайн доставки, харесвам продукти които продават само там. Ех.
Повече няма да хваля онлайн магазини, защото веднага след това почват да се дънят, един след друг. Rage

# 58
  • Мнения: 10 574
В Лидъл пазарувам 2-3 пъти месечно вече само сутрин рано. И ползвам и един месарски квартален... Ебаг-а го ползвам за допълващ пазар, не толкова за основен, но точно колкото да ми спести миткане по магазини сред лудница.
Засега така Simple Smile
Фантастико нямаме в Пловдив... Лекси най-ползвах преди, но е такъв гъчканак повечето време, че хич не ме влече напоследък Sad

# 59
  • Мнения: 20 187
Муми, при мен е така за всичко, а съм похвалила нещо, а моментално вселената ме опровергава. 🥴

Общи условия

Активация на акаунт