Доволни ли сте от раждането в "Св.София" - бившата "Тина Киркова"

  • 6 060
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 568
И аз раждах там при  д-р Колева.
Много съм доволна от нея и екипа, абсолютни професионалисти са.
Д-р Колева водеше раждането и ми казваше какво да правя,
мина леко и без шевове.
А иначе болница като болница, по-точно като българска болница.
Не очаквай да се чувстваш добре в нея.
Но при сегашните условия в Бг-то, след като здравната реформа
омаза всичко, най важното е да попаднеш на нормален лекар и нищо повече.

# 31
Доволна сам и то много следеше ме доктор Гогова но раждах при доктор Златева Peace

# 32
  • Мнения: 3 929
За кой ли път давам положителното си мнение за тази болница. раждах там октомври миналата година. За съжаление, не знам имената на хората от екипа, присъствал на раждането ми. Но определено бяха много добри и много съм доволна. раждах без никакви обезболяващи, по най-естествения начин. родих за 20 минути, като слушах внимателно напътствията на екипа.

# 33
  • Мнения: 528
Аз раждах миналата година точно утре при Д-р Колева и при една с малко име Ани изрусена,но фамилия не помня.Мене ме приеха преди една година на тази дата за преносване и бях на 6 етаж в патологията.Мъжа ми идваше през 1 час да ме види и да види да ли съм родила.Лекарите бяха внимателни,даже аз не си носех прибори,та все ми намираха прибори за ядене.Даже една лекарка се отказа от обяда си за да ми даде чинията и вилицата си на мене.Като родих малко бяха изнервени всички в родилна зала.Е как няма като аз бях 10 за деня и всяка е крещяла все едно я колят,та на мене ми беше жал и се мъчех да не викам.Акушерките ,санитарките,абе въобще всички се държаха с мене все едно съм тяхно дете и все ме питаха имам ли нужда от нещо докато бях пред родилна зала след като родих.След това ме преместиха на 3 етаж при инвитрото че нямаше свободни стай на втория етаж и там лекаркат и сестрата през 30 минути ни проверяваха как сме.На два дена ни смениха ношниците.Иначе ги сменят всеки ден,но шкафчето се беше заключило и заял катинара,та майстора го разби.Само от охраната не съм доволна.Беше някакъв пенсионер,който на втория ден не ме пусна мене и мъжа ми да запишеме детето там на първия етаж,защото било от 14-16 часа и трябваше да заобиколиме болницата за да влеземе в този коридор който не ни даваха да влизаме и същия този изгони една вечер брат ми защото било 19 часа.А пък да не говориме че и мъжа ми изгони веднъж,но той му се озъби и му каза че ако още веднъж го изгонел ще му одари един шамар и няма да може да го настигне да му се извини.
Иначе останалия персонал е супер.Хе аз не си платих нищо

# 34
  • София
  • Мнения: 1 750
И аз съм от доволните. По принцип съм доста гнуслива и претенциозна, но в болницата се чувствах добре. Бях във ВИП стая. Чистеха всеки ден, нощниците и чаршафите също сменяха всеки ден. Санитарките, акушерките и лекарите се държаха много мило. Бях приятно изненадана.

# 35
  • Мнения: 3 089
бях планово секцио при савова. добър оператор. и добър шев ми е спретнала. плащах за всичко - единичен вип, присъствие на таткот, избор на лекар. всъщност всички се въртяха около мен - шеф-отделението ме пита няколко пъти имам ли оплаквания и забележки. чак досадно ми ставаше. на 3-1 ден бях готова за изписване - без оплаквания, бебето наддаваше супер. всъщност нямаше причина да ме държат. но здравната каса не плащала, ако родилата след сексио нямала 6 нощи там (така казаха), та, за да оскубят пари от касата, зорлем ме държаха. а изобщо неми хрумна, че мога да се разпиша и да се прибера. отплеснах се...

# 36
Здравейте на всички!
Аз родих в Тина Киркова и съм много доволна, изражда ме секцио д-р Ковачева и нейният екип.Бих казала, че съм доволна от персонала във Вип стайте,тъй като там бях. Но по време на бременноста ми се налагаше често(почти всеки месец) да лежа в Патологичното отделение и там Екипът, който  сега обслужва пациентите(тъй като те се сменяват на всяка 1 година) не се държеше добре с пациентките си, т.е. не им казваха какво ще стане сега след като имат определен проблем, трябва или нетрябва да правят определени неща, а ми какво да ви кажа влизаха сутрин за визитация гледаха листата на пациетките по легалата, коя какво приема и за какво и в повечето случай не обясняваха дали се подобрява или ако има болка какво ще й правят, абе беше трагедия. Предполагам, че екипът, който ще го смени надогодина(01.Януари.2007г.) ще е по загрижен и няма да се оплакват пациетките от тях.
Аз изцяло съм доволна от Женската консултация през цялата бременност, която ми следяха там с абонамент и след това бях доволна, както от моята докторка и екипа й, така и от екипа в родилно отделение, найстина там ви носят бебчетата при вас и вие си ги гледате какво малко човече е излезнало от вас и се чудите все още истина ли е?!?
Мили БЪДЕЩИ майки, МОЛЯ ВИ да не се притеснявате!!! Където й да отидете смятам, че ще се отнесат с вас както е подобаващо и няма да има разочаровани. Не се оставяйте на лошите мисли да връхлетят в главата ви, а си мислете какво човече, чака с нетърпение да се срещне с майка си, с която вече от 9 месеца потдържа контакт.
УСПЕХ  БЪДЕЩИ ЩАСТЛИВИ МАЙКИ !!!

# 37
  • Мнения: 174
Аз живея на 100м от болницата и там ако мога да кажа така съм израснала.Познавам много хора от персонала.Преди месеци лежах в патологията за амниоцентеза.Всички бяха много мили и внимателни и съм много доволна.Консултациите ми ги води д-р Диана Костова много добра специалистка(позна полът на бебето още в 4-тиа месец)Живот и здраве края на ноември ще раждам там!

# 38
  • Мнения: 251
Аз живея на 100м от болницата и там ако мога да кажа така съм израснала.Познавам много хора от персонала.Преди месеци лежах в патологията за амниоцентеза.Всички бяха много мили и внимателни и съм много доволна.Консултациите ми ги води д-р Диана Костова много добра специалистка(позна полът на бебето още в 4-тиа месец)Живот и здраве края на ноември ще раждам там!
Ти откъде знаеш, че е познала пола на бебето като още не си родила? newsm78 /в кръга на майтапа/. И ако не е тайна какъв ще е пола?  newsm30

# 39
  • Мнения: 174
момченце ще е със сигурност понеже ми правиха амниоцентеза а тя дава 100 % резултат за пола на бебето. Grinning

# 40
  • Мнения: 251
момченце ще е със сигурност понеже ми правиха амниоцентеза а тя дава 100 % резултат за пола на бебето. Grinning
Радваш ли се?

# 41
  • Мнения: 174
е как! Аз и това си исках.Даже много се радвам  Laughing

# 42
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Здравейте,много съм доволна от Св.София.Двете си деца съм раждала там,първия път при др.Ташков-баща страхотен е.Вторият път не помня името на докторката,но името на акушерката беше Оля и са много добър екип. Peace

# 43
  • Мнения: 1 272
Доволна съм. За успешното ми раждане се грижеха д-р Арабаджиева, д-р Ковачева и д-р Ташков-син. Без уговорки, без пари.

# 44
много съм доволна,раждах при д-р Иво Тодоров и ако реша да имам 2-ро дете пак там и при този доктор ще раждам.

Общи условия

Активация на акаунт