Парфюмни размисли и страсти - 252

  • 51 991
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 669
А какво ще кажете за този


Това, че е essence, значи ли, че е много по траен?

# 751
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Много е кофти за мен този Класик Есенс, по- добре е Интенз поне за мен.Вземи си един ЛВЕБ, но точно ЕДП доволна ще останеш, харесва се на всички около мен естествено, че винаги ще има някой, който да го нареди.Много хубав парфюм е .Аз също съм за Бомбаата ЕДП , както и версията Нектар, Нощният Скандал и разбира се Пойзън гърл на Диор.

# 752
  • Мнения: 10 011
От версиите на Класик също харесвам най много Classic Intense, който е подобен като състав и категория на Elie Saab In White.
Saab го разгромява по всички параграфи в моята книга.
Белоцветни са обаче, не гурме, захар, и еднорози.
Добре е човек да съпостави с други брандове, и да намери своето.
Личи си, че предпочитям Еlie Saab пред Gaultier ( и Viktor&Rolf, Dior, Lancome, и т.н.)

# 753
  • Мнения: 31 173
Утре ще пусна нова тема.

# 754
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 150
Доколко се усеща розата в малката черна рокля? Натрапчива ли е?

Спомената е розата в пирамидата но за моя нос преобладават други неща - череша, ликьорик, пачули, ирис, ванилия.

# 755
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
От версиите на Класик също харесвам най много Classic Intense, който е подобен като състав и категория на Elie Saab In White.
Saab го разгромява по всички параграфи в моята книга.
Белоцветни са обаче, не гурме, захар, и еднорози.
Добре е човек да съпостави с други брандове, и да намери своето.
Личи си, че предпочитям Еlie Saab пред Gaultier ( и Viktor&Rolf, Dior, Lancome, и т.н.)

Уби ме с това еднорози... 🤣🤣🤣
Една роза или еднорог? 😂

А иначе Класиците на JPG бият по наситеност, интензитет и дълготрайност Елитата. 😉
Това е лично мое мнение.

# 756
  • Мнения: 7 043
Доколко се усеща розата в малката черна рокля? Натрапчива ли е?

Спомената е розата в пирамидата но за моя нос преобладават други неща - череша, ликьорик, пачули, ирис, ванилия.

Благодаря ти! Искаше ми се да чуя и още мнения, понеже го обмислям за подарък на една дама, която не обича рози в парфюм.

# 757
  • Мнения: 10 011


Уби ме с това еднорози... 🤣🤣🤣
Една роза или еднорог? 😂

А иначе Класиците на JPG бият по наситеност, интензитет и дълготрайност Елитата. 😉
Това е лично мое мнение.

Еднорози, мн.ч. от еднорог. Unicorn. Наистина ли не си чувала за еднорози? Laughing

# 758
# 759
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511


Уби ме с това еднорози... 🤣🤣🤣
Една роза или еднорог? 😂

А иначе Класиците на JPG бият по наситеност, интензитет и дълготрайност Елитата. 😉
Това е лично мое мнение.

Еднорози, мн.ч. от еднорог. Unicorn. Наистина ли не си чувала за еднорози? Laughing

За еднорог в парфюм не бях чувала. Как "ухае" еднорога? 😂

Общи условия

Активация на акаунт