Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 69

  • 43 916
  • 747
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 417
Аз съм използвала такова масло и уникално се грижеше за моята суха кожа. Но първо напръсквах лицето със  спрей (домашен) с мин.вода и после го нанасях на кожата.
Какво представлява този спрей

# 376
  • Мнения: 4 350
Аз съм използвала такова масло и уникално се грижеше за моята суха кожа. Но първо напръсквах лицето със  спрей (домашен) с мин.вода и после го нанасях на кожата.
Какво представлява този спрей
Шишенце с пулверизатор което пълня с минарална вода.

# 377
  • София
  • Мнения: 405
Момичета, заслужава ли си палитрата revolution Pro astrological?
И да се включа в темата - шипковото масло освен за цяло лице, е подходящо и за околоочен контур. И аз все след серум, преди крем слагам, трябва да опитам и след крем как ще се държи. Слагала съм и масло от авокадо, директно след почистване. Приятно попива в кожата и не оставя мазно усещане. С нормална кожа, понякога омазняваща се в т зоната.

# 378
  • Мнения: 1 949
И аз съм с нормална кожа, но се отказах от всички масла. Блажни са ми, дискомфортно ми е. Имах от шипка, праскова, авокадо, бадем, гроздови ядки и картите.. И вечер съм мазала и през деня. Залепва за възглавницата, косата ми се залепя, усещам го на кожата си.. А слагам малко, 1 капка. С памучен диск съм слагала също, за по-прецизно размазване и не ми харесва.. Трябва да чакам 2 часа да попие, кожата ми да не изглежда като немита и занемарена с тоз мазньоч.. Не понасям и това е. Няма мокро лице, няма сухо лице, няма самостоятелно, няма с крем/серум. Нищо.. Така и лосиони за тяло не понасям и не ползвам. Само лятото на къси панталони или къс ръкав.

# 379
  • Мнения: 5 101
Някой има ли бронзанта на катрис SUN GLOW MATT BRONZING, ходих в нашата дрогерия, мострите ми се сториха еднакви на двата цвята medium skin и medium to dark skin. Може би не се вижда разликата, когато си под изкуствена светлина и не можаш да преценя кой с какъв подтон е. На суотчове пак никаква разлика не намерих. Някой ако ги има или ако влиза в дрогрея може ли да ги погледне и да ги анализираме.

# 380
  • Мнения: 2 426
Този съм използвала, има много хубав аромат:


Благодаря много!Още утре ще мина да го потърся.
Крем за коса термозащитен,или друга термозащита Без Балеа,Сайъс и Тресеме,искам нещо ново да пробвам.

# 381
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
И тази година няма да има черен петък в ДМ, а ще дарят 3% благотворително.

И тази година в dm ще спазим традицията да кажем на черното бяло и ще превърнем Black Friday в Giving Friday. Ще дарим 3% от оборота си на 27.11.2020 – от магазини dm и от онлайн поръчки от https://---shoretner923-2Khgd4B – за едно добро дело. Защото вярваме, че времето преди Коледа е перфектният момент да си припомним, че има хора и каузи, зад които е важно да застанем.

# 382
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Единственото масло, което съм използвала до край и повторила, е моринга. От ДМ, към 10лв е. Попива лесно и ми харесва. В момента даже вместо крем ги мацотя, самостоятелно.

П.П. Самостоятелно, но аз винаги слагам и слънцезащита. Не знам съвсем само дали е ок.

# 383
  • Мнения: 15 356
Днес взех сухия ш-н пяна на Сайъс,който Еtoile препоръча,благодаря за снимката!Улеснение беше.
Orchid,благодаря,ще го погледна.

# 384
  • Мнения: 9 485
Аз онзи ден си взех този еликсир за лице с различни масла е, харесва ми, не ми е прекалено мазен, със смесена кожа съм.
Някой тук или в другата тема за ДМ го беше показал.
Нанасям го вечер след серум ХК и после слагам нощен крем на Балеа с уреа.

# 385
  • Мнения: 656
Аз маслото от Моринга на flora is си го слагам и на крайчетата на суха коса и приглажда много добре и попива много бързо, поне на моята гъста коса.

# 386
  • Мнения: 626
Аз качвах снимка, че преди няколко дни си взех този еликсир. Слагам го сутрин и вечер преди крема. Изчаквам поне 10 минути да попие, засега ми допада.

# 387
  • Мнения: 436
Някой има ли бронзанта на катрис SUN GLOW MATT BRONZING, ходих в нашата дрогерия, мострите ми се сториха еднакви на двата цвята medium skin и medium to dark skin. Може би не се вижда разликата, когато си под изкуствена светлина и не можаш да преценя кой с какъв подтон е. На суотчове пак никаква разлика не намерих. Някой ако ги има или ако влиза в дрогрея може ли да ги погледне и да ги анализираме.
Аз го имам. Моята кожа е бяла, но в магазина вместо да взема medium, съм взела medium to darker 😂 Много бях отвеяна, чак като се прибрах видях.. Иначе го имам вече от доста месеци, тъмничък ми е но топвам съвсем леко четката и се получа добре. Доста е наситен, дълготраен. Като цяло ми харесва.

# 388
  • Мнения: 5 101
Valeto96, много благодаря. На връщане от работа пак влезнах да ги гледам този път направо отворих капака на двата цвята да ги сравня. Тъмния е една идея по-студен от медиум. Медуима си е малко по-тъмна пудра за лице все едно. И аз съм бяла, медуим ще ми е точен.

# 389
  • Мнения: 2 426
Аз не използвам масла директно върху лицето си. Купувам си етерично масло от чаено дърво, смесвам в шишенце с пулвелизатор с минерална вода и пръскам на лицето си. Приемам предложения за други масла. Чаеното дърво използвам, за да контролира омазняването, производството на себум и черни точки.

Общи условия

Активация на акаунт