Някой ползва ли Ясмин (Yasmin)

  • 193 586
  • 934
  •   1
Отговори
# 15
Аз ги пих половин година, бях адски доволна -кожата ми се изчисти (не че съм имала проблеми, но някак засия), много добре ми се оформи тялото (защото по принцип съм си слабичка),гърдите ми се уголемиха, имах страхотно самочувствие...смея да кажа, че от тези хапчета дори се разхувабих. Уви се наложи да ги спра, защото ми се получаваше страхотен задух, който лекарите така и не можаха да установят защо беше...дори след като ги спрях, докато ми се изчисти организма - още има задух.
В момента цикъла ми е адски нередовен и като последица от тези аномалии в цикъла - по лицето ми постоянно се появяват пъпки...дори скоро мисля пак да ги почна...да видим как ще е...Simple Smile
Успех, момичета!   bouquet

# 16
  • Мнения: 4 306
Да ви кажа честно и аз съм доволна. Като ми дойде не продължава повече от 3-4 дни и е много оскъдно. Да не говорим, че и болките ги няма. Пих ги 1 година с малко прекъсване и не ми е трябвало време да свиква организма. Не съм качила и кг.
Така че при всеки индивидуално. Като има проблеми при гинеколог и той ще каже.  Hug

И при мен така. Пих ги шест и или седем месеца, като само през втория имах някакво зацапване. Доволна бях от тях, защото нямах  ПМС, менструацията беше по-оскъдна и не съм качила килограми, нито съм задържала течности.

# 17
  • Мнения: 14 133
На мен ми беше слабичък, защото е ниско хормонален, но аз съм дефект отвсякъде. На различни организми понася различно.

# 18
  • Мнения: 121
Ползвах го 4 години. Не съм имала никакви проблеми. Спрях го, защото започваме с опитите за бебеправене Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 6 268
Пих Ясмин 6 месеца. Отначало бях много доволна, изчезнаха ми ПМС, идваше ми в точно определен ден, много оскъдно, без болки.Кожата на лицето ми стана много суха (което мен не ме притесняваше особено) и ми се изчистиха всички пъпки (което пък смао ме радваше). Мисля, че не съм качила килогрми от тях. Но... загубих всякакво сексуално желание някъде към 4-5 месец от приема на Ясмин. В момента, в който ги спрях, се оправих.

# 20
  • Мнения: 2 926
а да видите само каква е брошурата на "ясмина" все едно е най блаженното хапче-даже помагало много и на ПМС забравяш за лошите спомени от ПМС-той изчезва Laughing
При мен написаното в брошурата е факт!

# 21
  • Мнения: 63
Здравейте,
Пия Ясмин за 1-ви месец и цикъла ми продължава вече 10 дни. Много съм притеснена, а лекарката ми е в отпуска и не знам какво да правя. Да ги спирам ли или да ги пия и да чакам да се върне.
Случвало ли се е на някой?

# 22
Нормално е ,не се притеснявай.При мен първите 2м.почти непрекъснато кървях.Пих ги още 2м. и ги спрях.Явно ми бяха ниско дозирани.Сега пия Регулон и съм много по- доволна.

# 23
повреме но ползвонето им не съм имала проблеми  но след тях единият яйчник беше уголемен...скоро ще ходя пак на преглед да видя дали се е оправил...вече не вярвам че има безвредно хапче колкото и да ми твардят обратното

# 24
  • Мнения: 242
Хора, моля ви помогнете ми...Пия Ясмин вече пети месец и не съм се чувствала зле, а само в началото ми бяха проблемите, докато организмът се нагажда...Но продължавам да го пия...От две седмици насам хем го пия, хем имам адски болки в яйчниците...На какво се дължи според вас? Cry Confused

# 25
zdraveite ne sum pila dosega yasmin no 6te xodq na more i mi kazaxa 4e tova e na4in da pootloja malko menstruaciqta si. Sunglasses znaete li dali deistva po tozi na4in. ne6tata koito pro4etox po nagore  malko me popritesnixa no nqma na4in moreto si e more Simple Smile  mislq da izpiq samo desetina dokato se vurna ot moreto 6toto ne sum privurjenik na hap4etata  Peace

# 26
  • Мнения: 651
..6te xodq na more i mi kazaxa 4e tova e na4in da pootloja malko menstruaciqta si. ..
знам че спортистите прибягват този номер преди състезания...но заради едно море  Crossing Arms
При условие че няма да ходиш само за уикенда какво те бърка да си ползваш тампони и да не плуваш 2-3 дни...
Ако те притеснява, че няма да може буйствате сексуално  newsm78 незнам ...и за това си има чалъм ама няма да давам акъл  Mr. Green

# 27
Az su6to za pruv put pia yasmin i cikulut mi e ve4e 16 dena i ne se 4ustvam izob6to dobre iavno tova ne sa na6te hap4eta

# 28
Здравейте всички. Значи аз специално се разрових за Ясмина, защото съм използвала др. противозачатъчни ( Диане 35) и чесно да си кажа чувсвах се много комфортно, но качих доста килца ... 8кг за 2м. А даже режима ми на хранене не се е променял. За това искам да разбера дали тези хапчета имат такъв страничен ефект .. а също и колко са надеждни.  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 1 040
а да видите само каква е брошурата на "ясмина" все едно е най блаженното хапче-даже помагало много и на ПМС забравяш за лошите спомени от ПМС-той изчезва Laughing
При мен написаното в брошурата е факт!
И при мен,така,само че от втория опит-първия път ги пих 3-4 месеца миналата година и се чувствах много зле,тази ги пия вече 6 месеца и се чувствам супер!

Общи условия

Активация на акаунт