Някой ползва ли Ясмин (Yasmin)

  • 193 752
  • 934
  •   1
Отговори
# 930
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
*Maybelline* ,странно но и аз свързвам появата на целулит с приема на хормоните......не съм напълнявала/дори отслабнах/,не съм променяла хранителния си режим,спортувам,приемам течности и за пръв път в живота си се уредих с такава "прелест".И при мен ,цикъла взе да идва много начесто/свърша ли опаковката и на следващият ден съм се "оциклила",а по рано си знаех,че на 28-29 ден си ми идваше/,и глава ме боли  и все още ми се гади след приема на хапчето/а вече доста месеци ги пия/...та се чудя дали  наистина са толкова пречистени,колкото разправят.....И,вече съвсем се чудя дали  да ги продължавам......,макар,че при мен голямо място за чудене няма-предписан ми е защото много бързо си отглеждам гигантски кисти на яйчника и  вече два пъти лягах под ножа заради тях......

Аз лично си обяснявам тези странични ефекти така - организма се насища (явно доста бързо) с въпросните хормони (които явно не са чак толкова малко) и започва да си показва пренасищането с тях по различни начини. При мен веднага след като ги спрях започна да се усеща разлика - целулита започна да си изчезва от само себе си (и аз спортувам, но въпреки това лятото беше някакъв кошмар с този целулит) и освен това последния път като ми дойде, нямах онези ужасни симптоми, както при последните 3 месеца. Така че само от хапчетата са проблемите. Ако искаш ги спри поне за няколко месеца, колкото да се поизчистят натрупаните излишни хормони и после, ако се страхуваш, че пак ще се появят кисти, пак ги започни.  Peace

# 931
  • в пустинята
  • Мнения: 195
имам една опаковка ясмин/без само 2 хапчета/наложи се да ги спра след втората таблетка защото съм на 38 г и съм пушачка.ако някой има нужда от тях мога да ги дам.така или инъче няма да ги пия.моля пишете на лични съобщения който има нужда

# 932
  • София
  • Мнения: 39 807
Пуснете нова тема.

# 933
  • Мнения: 31
Имам следния проблем и моля за съвет!

Последните 3 месеца си направих почивка от противозачатъчните по съвет на гинеколога. Цикълът ми дойде преди 2 дена, късно вечерта, и не си бях купила хапчетата. Изпих първото хапче на втория ден от цикъла. Та питането ми е това какъв сериозен проблем може да ми създаде?
Фармацевта каза,че е възможно въобще хапчетата да не ми подействат...не мога да се обадя и на гинеколога...в отпуска е. ooooh!

 Thinking

# 934
  • Мнения: 233
LolaNicole,

хапчетата се започват по принцип от 1 ден на цикъла и тогава си защитена веднага. Не е проблем да ги започнеш и на 2-5 ден, но тогава първите 7 дни не си защитена. Никакъв сериозен проблем не е, просто се пазете първата седмица, според мен даже  най-добре първия месец  Hug

Общи условия

Активация на акаунт