Има ли нещо,което не бихте си простили?

  • 1 332
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да , има !

# 16
  • Мнения: 1 134
По - важното е човекът, когото съм наранила и Бог да ми простят, тогава и аз си прощавам.

# 17
  • Мнения: 2 212
По-скоро не, бих си простила грешките, все пак безгрешни хора няма...по-скоро жалко, че някои от тях не могат да се поправят, но поне се старая да не ги допускам наново!  Peace

# 18
  • Мнения: 2 849
Да ,има неща , за които няма да си простя никога . Tired

# 19
  • София
  • Мнения: 132
През последните месеци все по-често си мисля за това, че може би ключът към спокойствие и прощаване (на себе си и другите)е да си пожелавам:
Сила,за да приема това,което не мога да променя.Кураж, за да променя това, което мога. И мъдрост-за да правя разлика между двете.

# 20
  • Мнения: 779
Прощавам си, прощавам и на другите.
Така се живее по- лесно.
Ако постоянно се самообвинявах и самонаказвах, нямаше да мога да се понасям.

# 21
  • Мнения: 1 462
Опитвам се да се приемам такъв, какъвто съм.  Знам какъв трябва да бъда и какъв искам да бъда, но не съм такъв.

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Засега няма такова нещо.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 941
Има. Цял живот няма да си простя... Sad

# 24
  • Мнения: 412
...когато кажа, че за нещо ме мързи. Мразя да го казвам, а освен това по-късно винаги се оказва, че причината да (не) направя нещо е била по-различна, а от мързел да помисля в момента изграждам имидж на мързел  Wink
Диабо(лично) и (не)простимо  Grinning

# 25
  • Мнения: 2 495
Не бих си простила...когато изтърва момента(за което и да е било нещо)

# 26
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Не мога да си простя, че не мога да намеря време за родителите си

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Имам  грешки, които не трябва да забравям........

# 28
  • Мнения: 920
Да навредя на децата си. Върла пушачка съм, но през 2-те бременности не запалих цигара. Ако имаше нещо, което изобщо не е свързано с моето пушене, пак нямаше да си простя.
И нещо много прозаично - бъбречна криза на дъщеря ми. По характер си е глезла и не й повярвах. 2 часа чаках да й мине.

# 29
  • Мнения: 899
Има. Доста неща. Понякога ме преследват прекалено много, стискат ме за гушата и не мога да дишам..  Tired

Общи условия

Активация на акаунт