Къде във Варна мога да намеря книги с тестове за CAE?

  • 2 689
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
 
можеш да използваш тестовете на express publishing, но не знам къде точно им е офиса във варна, ако искаш мога да ти дам телефона на централния офис  -  те могат директно да ти изпратят каквото те интересува или да те насочат кого да търсиш във варна. ако искаш виж тук http://www.expresspublishing.co.uk/ , можеш да видиш какво предлагат, а и цените на са лоши . успех. Simple Smile
Имат 2 книги за САЕ, кажи телефона да го имам за всеки случай (тук или на лични ако искаш).

 писах ти на лични, ако мога да помогна с още нещо -  питай Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 448
След Градска Болница завиваш веднага вдясно, първо има един строеж и веднага след него е книжарницата, под една нова кооперация  Hug

# 17
  • Мнения: 6 904
Близо до "Годзила" на "Мария Луиза" има една табела на "Английска библиотека". Не знам за какво иде реч там и дали свободно можеш да ходиш и да заемаш книги, но пък може и да свърши работа. Видях го като табела само. За друга библиотека не мога да се сетя.
Днес ходих до това място. То всъщност е езиков център и библиотека. Попитах дали имат от въпросните книги с тестове и ми казаха, че имат, но мога да ги вземам само ако уча при тях. Иначе другата част от библиотеката може да се ползва, но на мен не ми вършеше работа.
Минахме и покрай спортната зала и се огледах да видя дали е още там центърът на Лонгман (просто, за да знам), но не го видях и него.
Така че все още доникъде не съм стигнала.
Едит: Намерих сайта на Лонгман за българия и в каталога им пишеше, че имат 2 книги с тестове за САЕ. Общо 150 лв. ще ми излязат с ключовете и касетите Confused И направо умирам от яд като си помисля, че можех без пари да ги ползвам.

# 18
  • Мнения: 3 042
Здравей отново, днес пътувах с 118 и в района на лятно кино Тракия от страната на Бебемания, няколко магазина след него на един от блоковете има голяма табела на Лонгман, може би там са се преместили.

# 19
  • Мнения: 6 904
Здравей отново, днес пътувах с 118 и в района на лятно кино Тракия от страната на Бебемания, няколко магазина след него на един от блоковете има голяма табела на Лонгман, може би там са се преместили.
Адресът им го пише на сайта на Лонгман за България, аз не го погледнах, защото не ми трябваше. Книгите са много скъпи и не ми се дават толкова пари, та това ми е като последен вариант.

# 20
  • Мнения: 2 922
Сега чак видях темата, но да кажа:
Всякакви учебни помагала за всички изпити можеш да намериш в рег. библиотека - отдел Изкуство (зад бинго Мустанг). Там е преместена библиотеката на вече затворения Британски съвет във Варна. В Интернет няма да намериш нищо, така че не си прави труда да търсиш.
Също така няма нужда да си купуваш от някое издателство, ако ще го ползваш само за подготовка за изпит учебника.

# 21
  • Мнения: 6 904
Сега чак видях темата, но да кажа:
Всякакви учебни помагала за всички изпити можеш да намериш в рег. библиотека - отдел Изкуство (зад бинго Мустанг). Там е преместена библиотеката на вече затворения Британски съвет във Варна. В Интернет няма да намериш нищо, така че не си прави труда да търсиш.
Също така няма нужда да си купуваш от някое издателство, ако ще го ползваш само за подготовка за изпит учебника.
Не си прочела първия ми пост дори. По-добре се върни на него.

# 22
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
  newsm78успя ли да се свържеш на телефона, който ти дадох? комплекта за CAE/ учебник+ключ+CD-та-3бр./ излиза до 50лв. по мнение на мой познат са добри.

# 23
  • Мнения: 6 904
  newsm78успя ли да се свържеш на телефона, който ти дадох? комплекта за CAE/ учебник+ключ+CD-та-3бр./ излиза до 50лв. по мнение на мой познат са добри.
Не съм, защото все още не ми се иска да купувам нищо. Но може да звънна в скоро време, особено ако наистина е до 50 лв.

Общи условия

Активация на акаунт