Пролапс на тазовото дъно

  • 28 858
  • 322
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 523
Начинът му на общуване за мен е неприятен, много е саркастичен и до някъде заядлив, но дефакто отговори кратко, точно и ясно на всичките ми въпроси и ми вдъхна надежда.

# 241
  • Мнения: 5 751
Начинът му на общуване за мен е неприятен, много е саркастичен и до някъде заядлив, но дефакто отговори кратко, точно и ясно на всичките ми въпроси и ми вдъхна надежда.
да малко, но пък си ми каза, че негови колеги вадят матки без да е нужно за пари.

# 242
  • Мнения: 29 236
Начинът му на общуване за мен е неприятен, много е саркастичен и до някъде заядлив, но дефакто отговори кратко, точно и ясно на всичките ми въпроси и ми вдъхна надежда.
да малко, но пък си ми каза, че негови колеги вадят матки без да е нужно за пари.
Аз за моята не се съмнявам, че е за махане.Blush Независимо от Аг, уролог ми е казал, че матката натиска пикочния мехур и той е направо сплескан и с изместено положение, хирург пък каза, че дърпа надолу дебелото черво, препоръката на всички лекари е отстраняване, за да не стане по лошо! Hands Pray

# 243
  • Мнения: 5 751
Разбира се, Мими, говорим за адекватно решение спрямо всеки случай. А не всички под ножа, защото не е и евтино, нито безобидно.

# 244
  • Мнения: 29 236
Разбира се, Мими, говорим за адекватно решение спрямо всеки случай. А не всички под ножа, защото не е и евтино, нито безобидно.
Права си, не е безобидно, това е орган, щом природата го е създала трябва да си седи на мястото. Липсата му води до други неприятности, но това е положението!

# 245
  • Мнения: 2 623
Росина, Мими, успех момичета😉. Ще чакам и вашите разкази. Аз успях да закрепя положението, вече минаха 9 месеца. Определено не е резултата, който очаквах, но поне не виждам, не напипвам и не усещам нещо извън тялото си. Правя упражненията на Ваня Висарионова, страхотна е. Чувствам се много тонизирана.Но за момента съм ги спряла, защото започнах да усещам болки в единия яйчник и отново ще се наложи да се проследявам, тъй като за втори път правя киста на жълтото тяло. Другият месец ще видя какво ще каже моя аг.

# 246
  • Мнения: 15
Привет, дами!

И аз родих преди няколко месеца, като имам смъкване. За тези от Вас, които са в същата ситуация и водят полов живот (ние все още не сме го подновили), какво е усещането за Вас и за партньора Ви? Смъкването води ли до болка по време на полов акт? Партньорите споделят ли, че изпитват по-малко удоволствие?

Благодаря на тези от Вас, които ще решат да отговорят!

# 247
  • Мнения: 29 236
Аз ще се реша! 😅 За мен има лек дискомфорт, но нищо трагично, партньорът не се е оплакал, доволен изглежда! Simple Smile

# 248
  • Мнения: 523
При моето смъкване за мен имаше огромна разлика в усещането. Не е имало болка, но нямаше нищо общо с преди раждането. Искрено се надявам сега операцията да реши този проблем.

# 249
  • Мнения: 1 875
Аз все още не знам категорично дали имам смъкване (една АГ каза, че има леко на предната стена, друг каза, че на влагалищните стени няма, но матката и шийката били станали подвижни при напън), но визуално изглеждам доста различно след раждането и според мен имам някаква степен на смъкване. При секс има някакво странно усещане, че нещо на предната вагинална стена подпира и пречи от време на време, особено в някои пози, като някакво стесняване се усеща. Това беше и причината и да се усъмня за смъкване.

# 250
  • Мнения: 5 751
ММ не е споделял за различно неприятно усещане.
Аз явно съм свикнала и или вече забравила 😄 какво е различно защото също не усещам разлика конкретно при секс но в изправено положение и при ходене понякога имам дискомфорт.

# 251
  • Мнения: 177
Здравейте на какъв преглед се установява пролапс на тазово дъно,

# 252
  • Мнения: 523
На обикновен АГ преглед.

# 253
  • Мнения: 177
На обикновен АГ преглед.
Благодаря много,не с ехограф,а на нормален преглед и предполагам всеки гинеколог би установил пролапс ако има

# 254
  • Мнения: 27
На обикновен АГ преглед.
Благодаря много,не с ехограф,а на нормален преглед и предполагам всеки гинеколог би установил пролапс ако има
Да, при обикновен гинекологичен преглед се установява,а не с ехограф.

Общи условия

Активация на акаунт