Отговори
# 300
  • Мнения: 13 943
Здравейте, момичета!


 „Ти виждаш нещата и питаш защо.
Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам защо не?”
Джордж Бърнард Шоу  

Красива и успешна нова седмица,
изпълнена с много обич и сбъднати мечти!



 



# 301
  • Мнения: 7 191


Кодовата дума на Коледа е „блясък“.
Елхичките за тази седмица.






# 302
  • Мнения: 13 943
Кодовата дума на Коледа е „блясък“.
Елхичките за тази седмица.




# 303
  • Мнения: 7 191
Изборът ми за тази седмица е ...

# 304
  • Мнения: 13 943

     Ние избираме елхички и се опитваме да създадем Коледно настроение, а Толга здраво е стиснал джойстика и се е унесъл в играта.




     Суде ... скучае.


     А за Öykü (Ясемин) намерих тази статия:

Ще се състезава ли Öykü Çelik в Survivor?
Твърди се, че Öykü Çelik се присъединява към отбора Survivor 2021.


  07.12.2020 12:34
Acun Ilıcalı обяви първото име, което ще се състезава в Survivor 2021 онзи ден. След Джемал Хюнал се твърди, че друго име ще се състезава в Survivor. В социалните медии започна да се говори, че Öykü Çelik също ще участва в състезанието. Все още няма официално съобщение.

Наскоро известната актриса Öykü Çelik излезе на преден план с обсъждането на дължината на полата си. „Аз съм от Черноморския регион“, каза тя в предаване, на което присъства. Дали моята култура би била същата с момиче, което ходи на училище с мини пола върху себе си? Аз съм момиче, израснало с пола под коляното." думите й се превърнаха в събитие.

# 305
  • Мнения: 48
Днес има раздвижване във фейса на филма и на продукцията  https://www.facebook.com/SerefSozuDizi/
Дали няма да ни поднесат приятна изненада?Hands Pray

# 306
  • Мнения: 13 943
Днес има раздвижване във фейса на филма и на продукцията  https://www.facebook.com/SerefSozuDizi/
Дали няма да ни поднесат приятна изненада?Hands Pray
      Radostina Stamatova, всички ще бъдем безкрайно щастливи ако тази прекрасна продукция "Дума на честта" продължи. Но за момента никой нищо не споменава. А въпросната Фейсбук страница просто е обновила сайта си, без да подава каквато и да е нова информация. Ще поровя и из останалите сайтове, открия ли някакви новини - веднага ще пиша.



# 307
  • Мнения: 7 191
Здравейте!



Честит празник на всички настоящи и предишни студенти!

# 308
  • Мнения: 13 943
Здравейте, момичета!


„След 20 години ще бъдеш по-разочарован от нещата, които не си направил, отколкото от тези, които си... Изследвай, мечтай, откривай.“
Марк Твен

Честит 8 декември на всички настоящи, минали и бъдещи студенти!

Наслаждавайте се, усмихвайте се и бъдете себе си!
Щастливо, споделено и пъстро да ви е през целия ден!





# 309
# 310
# 311
# 312
# 313
# 314

Общи условия

Активация на акаунт