Отговори
# 315
  • Мнения: 14 337
Ново от сторито на Толга:





     Тези кадри ми дават основание да си мисля, че нашето момче се подготвя упорито за следващата си продукция. Не може да бездейства,   да бъде само бизнесмен не го задоволява.
      Много скоро ще го видим на екран.

# 316
  • Мнения: 7 485
Здравейте!



Днес честваме св. Ана.
Честит Иман Ден! На всички именници, да са живи и здрави!


# 317
  • Мнения: 14 337
Здравейте, момичета!


"Успехът - това е възможността да се събуждаш сутрин и да заспиваш нощем,
успявайки да направиш между тези две събития това, което наистина харесваш."                                                                                                              
Боб Дилън

Спорна сряда!



Толгахан Сайъшман има пистолет в ръка, някога изпитан в Call of Duty!

Преди  56 минути
TelevizyonGazetesi.com - Толгахан Сайъшман, известният актьор, когото гледахме в последната поредица „Дума на честта”, привлече вниманието със своите публикации в профила си в Instagram.

Сайъшман, който влезе в бизнеса след приключването на поредицата и обяви, че дълго време няма да участва в телевизионни сериали, реши да си изкарва прехраната в строителната и текстилна индустрия. Актьорът, който  влезе в нови формации, ясно заяви, че не иска да прави нищо за телевизията, освен проекти за цифрови сериали.

Играчът направи тест с автоматична пушка MP5 на стрелбището и го публикува в акаунта си в Instagram. Сайъшман сподели позицията си от полигона на Главната дирекция на машиностроенето и химическата индустрия (MKE) и написа във връзка с екшън играта Call of Duty от типа стрелец: „Да кажем, че имам опит в Call of  Duty.

Сайъшман го използва, подчертавайки, че MP5 е най-бързото оръжие, което някога е виждал. Той обърна внимание на препратката на актьора към героя Юрий Орлов, изобразен от Nicolas Cage във филма „Бог на войната“: „Който гледа  Бог на войната, той знае. Юрий Орлов.“

Видеоклиповете, публикувани от известния актьор, бяха споделени и от много фенове в социалните мрежи.
 

Последна редакция: ср, 09 дек 2020, 11:36 от Emiliya

# 318
  • Мнения: 7 485
Еми, Честито!
Вече можеш да се похвалиш, че и турската преса те цитира. Следваща стъпка запознанство с Толга, той вече знае коя си.

# 319
  • Мнения: 14 337

      Цеце, ще тръпна в очакване Толга да ме покани в Истанбул. Stuck Out Tongue Winking Eye Крайно време е да се видя с него на живо, да взема автограф за темата и да го погушкам.
     Еййй, обичам го това момче!
     Покори ме с красота, талант и интелект - обожавам упоритите и проспериращи хора.
     Ето такава снимка  ще ви донеса!


Толга с леля си

     От същия източник и статия за Суде.


Тя загуби шанса си, когато „Дума на честта” беше свалена от ефира, но мечтата на Суде Зюлал Гюлер не свърши!

преди 4 часа
TelevizyonGazetesi.com  - Всички бяха изненадани, когато Толгахан Сайъшман и младата актриса Суде Зюлал Гюлер се срещнаха в главната роля в телевизионния сериал Şeref Sözü, който продължи само 4 епизода на телевизионния екран през този сезон и беше премахнат поради ниските рейтинги.
Това беше много важно развитие по отношение на създаването на име за Гюлер. Въпреки това, кратката продължителност на проекта означава, че младата актриса не пропуска възможността да направи името си известно на по-широката публика. Актрисата обаче ще продължи да преследва мечтите си.
Гюлер, която получи предложение от телевизионния сериал Öğrenci Evi/„Студентска къща”, който ще бъде излъчен на платформата Exxen, скоро ще бъде пред феновете си с тази продукция. Суде Зюлал Гюлер, която блести с телевизионния си сериал Sycamore, сподели своя път за кариера за читателите на MAG.
Говорейки като „актьорството е идеално за мен“, Гюлер използва израза „Искам да бъда запомнена като човек, който върши работата си правилно и непрекъснато се усъвършенства.“
Гюлер каза: „Опитах се да попадна в различни области. "Започнах да се появявам в реклами, а след това и в телевизионни сериали."
Като сподели, че нейният девиз е винаги да бъде по-добра и различна, успешната актриса заяви, че оценява входящите сценарии по този начин.



# 320
  • Мнения: 3 860
Видеоклиповете, публикувани от известния актьор, бяха споделени и от много фенове в социалните мрежи.

Емии Hug Първо си помислих, че ти си си цитирала тук, поста си от ТТ (заради новината, че феновете му споделяли видеоклиповете..).. и че Цеце, след това се бъзика.. Rolling Eyes Ноо, като цъкнах в турския сайт .. гледам нашата Еми е там .. и линк към туита ти са сложили Sunglasses А така къз.. прави им новините.. Grinning Вече най- вероятно, си под наблюдение.. Kissing Heart

По полекааа.. яваш, яваш, вече си пътник.. Сакино! Слагай и маркер в куфара за автографа! Grinning

# 321
  • Мнения: 14 337
По полекааа.. яваш, яваш, вече си пътник.. Сакино! Слагай и маркер в куфара за автографа! Grinning
    Грозденце, искрено ме разсмя с тази гифка. Но ако Толга ме покани в Истанбул, ще бъда още по-зле! Joy Joy Забравям за куфара, за ограничителните заповеди и хуквам по домашни пантофи и маркер в ръка към .. Босфора.


     Софиии, къде се изгуби? Хайде, скачай и при нас!
     Албанката ни е приготвила макарони със сирене или прословутите яйца (не мога да отгатна). Stuck Out Tongue Winking Eye Ефехан повтаря "мама, мама", а аз цъкам с език и се чудя каква ще да е тази фурна, без нито едно петънце по нея. Или никога до сега не е готвила в нея, или ползва "вълшебен" препарат за почистване.
     Но пък Толга с бебока е бонбон!


    Да си сложа и елхичката, която си избрах за тази седмица, че да почувствам приближаващите празници.

# 322
  • Мнения: 7 485
Здравейте!



10 Декември - Международен ден на човечността!



„Каната се пълни капка по капка, както живота се живее миг след миг.“
Буда

# 323
  • Мнения: 14 337
Здравейте, момичета!


„Най-красивата дреха се нарича човечност…
Винаги давай каквото имаш и не очаквай нищо... Просто обичай! А то е достатъчно..“

Пожелавам ви един спокоен, ползотворен и богат на положителни емоции ден!





# 324
  • Мнения: 10 486


Здравейте!

Flowers Bouquet ЕМИ* поздрави от сърце,страхотна новина,
много..много се радвам!
Hands Ok Hand
..след Рокси* която е невероятен фен на Анас и получи личен поздрав от него
сега Ти си на път да сбъднеш голямото си желание..
следващата предполагам ще е Феми*..
възхищавам се на фенове като Вас и ви благодаря
за всичко което пускате за любимците..
затова ще има специален коктейл*
Kissing Heart








Скрит текст:
Joy


# 325
  • Мнения: 7 485
Здравейте!



ВЪЛЧИЦА

Пътят с мен не е никога бял.
Ако можеш, избягай! Вълчица съм.
Нощем вия, луна щом изгрява
и тъгувам додето се съмне.
Всеки косъм по мене настръхва,
щом усетя любовни капани.
Помнят още тревите изсъхнали
колко пъти съм близала рани.
Как обича вълчица ли? Страшно!
Дава мило и драго, прощава…
Но със зъби си пази душата,
че вълчицата дива остава.
Бягай! Бягай, не е още късно.
Замини в неизвестност далече!
Закъснееш ли, слагаш си кръста,
че се люби вълчица за вечност!
Аз самотна и горда умирам
със кървящо сърце на раздяла.
По земята ми – кървави дири.
Пътят с мен не е никога бял.

Ивелина Никова

# 326
  • Мнения: 14 337
Здравейте, момичета!


"Целият свят е пълен с чудеса, но ние сме дотолкова свикнали с тях, че ги приемаме за нещо обичайно..!"
Ханс К. Андерсен

Нека денят ни изненада с нещо необичайно, различно и мечтано!


     Две прекрасни екранни двойки!

 

Yigit & Nur

 

Isra & Cihan

# 327
  • Мнения: 7 485
Време е за гушкане

# 328
  • Мнения: 14 337

ПРИМЕР ЗА ПОВЕДЕНИЕ!!!

Толгахан Сайъшман изпрати таблети на деца, които са на дистанционно образование поради пандемията.
Актьорът е изпратил 400 таблета на градовете Hakkari и Tunceli, също ще изпрати 100 за Van.
Той ще продължи да помага, доколкото е възможно.



     И от Twitter:

Браво, Толгахан Сайъшман!

Впечатлен от положението на децата, които, въпреки че нямат възможност, са принудени да учат онлайн, актьорът Толгахан Сайъшман се свързва с префектурите на някои населени места и дарява таблети.

По този начин той изпраща 400 таблети на Hakkari и Tunceli. Той ще изпрати още 100 таблети на Ван.

Толгахан Сайъшман и съпругата му (Алмеда Абази) също подкрепиха своите наематели по време на пандемията, когато в продължение на два месеца те не начисляваха наем за имотите си в САЩ (три дома) и Турция (шест дома).

Източник - TV100

https://viatacuaromadecafea.com/2020/12/11/bravotolgahan-sayisman/


    Ефехан е получил първия си подарък за Коледа! Толга е запалил и сина си по компютърните игри. Двама "геймъри" вкъщи - албанката ще слага лед на челото! Stuck Out Tongue Winking Eye


Последна редакция: пт, 11 дек 2020, 16:26 от Emiliya

# 329
  • Мнения: 7 485
Здравейте!



Винаги съм предпочитала да притежавам криле вместо бижута.
Пат Шрьодер

Общи условия

Активация на акаунт