Как бихте реагирали ако заподозрете че мъжа ви кръшка

  • 3 915
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 282
Ооо,изобщо няма и да питам защо и т.н.Направо му бия шута и да ходи при другата. ignore2

# 16
  • Мнения: 1 101
Нямам никакви предположения  Thinking

# 17
  • Мнения: 2 237
Ох,сигурно ще се побъркам....Дано не ми се случва,ама сигурно ще гледам да го изловя и после...не ми се мисли  Sad

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз лично в началото ще се забавлявам с усилията да ме лъже и ще му подмятам това онова, после вероятно ще го попитам и ако ме излъже ще намеря начин да го изловя.....................е тогава жална му майка вече.
Първо - че ми кръшка; Второ - че ме прави на малоумна и Трето - че ме е излъгал когато съм го попитала.

Може би нещо такова... Peace

# 19
  • Мнения: 1 858
Това, което ще напиша по-долу не е мое мнение а на моя приятелка.

Аз: добре де като се съмняваш , че кръшка какво ще правиш?
Тя: Ще дебна... и като го хвана прас...прас...
...

# 20
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
И защо смяташ че кръшка?

# 21
  • Мнения: 1 312
Не рови. Може да намериш нещо, което да не ти хареса. Няма смисъл. Бъди над тези неща Peace
Абсолютно подкрепям Peace

# 22
  • Мнения: 5 299
Бих го попитала и той би ми отговорил .
Да. Кратко и ясно. Grinning

# 23
  • Мнения: 494
Обхванали са ме едни съмнения,чак вече място не си намирам.Вие как бихте се държали в такъв случай.

Излишно е да се тормозиш. Питай го директно и тогава ще разбереш дали са основателни съмненията ти. yes

# 24
  • Мнения: 5 577
Бих го попитала и той би ми отговорил .

По същия начин и аз, ще попитам. Ще ми каже.

Успех на теб.

# 25
  • София
  • Мнения: 726
Бих го наблюдавала много внимателно известно време и ако продължавам да откривам притеснителни признаци ще седна да поговора с него и директно ще го попитам.

# 26
  • Мнения: 2 723
Нямам идея, сигурно ще се измъчвам и ще си страдам, незнам дали ще го питам, защото не ми е ясно кой е тоя, който ще каже че има любовница... Много ме е страх от такива подозрения... Аз съм по мнителна и не бих се успокоила ако на въпроса ми имаш ли любовница ми отговори с не... ква ми е гаранцията, че това е истината...

# 27
  • София
  • Мнения: 1 877
Според мен, ситуацията трябва са се разплете възможно най-бързо, или рискуваш да си съсипеш нервичките (а може и да е безпричинно). Много съм против да се правиш на "аз нищо не знам", защото ако има нещо лошо то ще е там, без значение дали ти ще се ровиш или ще го игнорираш...
Най-доброто което можеш да направиш е да споделиш терзанията си със съпруга си и да бъдеш максимално искрена с него - това ще го подтикне и той да ти отговори искрено.

# 28
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Бих станала нервна и несигурна. Ще ми се повиши вниманието, ще се чувствам излъгана и смешна.
Но, не бих тръгнала да го разпитвам и дебна, да му нервнича и искам обяснения.
Ще тръгна на тае-бо или ще тичам в парка, докато изпусна парата. Ще отида на фризьор, козметик.
Не бих пила кафе и споделяла с приятелки.
Ще направя всичко възможно да отдем някъде двамата. По принцип нищо не е фатално, да знаеш.   bouquet

# 29
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Прочетох мненията по-горе. Всяка жена смята, че познава мъжа си и ако той кръшка и тя го пита ( кратко и ясно ) и той ще и отговори ( ще и признае или ще отрече ). За мен това е доста наивно. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт