Как бихте реагирали ако заподозрете че мъжа ви кръшка

  • 3 925
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 079
Бих поговорила открито с него, вадейки всички карти на масата. И ако съмненията ми се потвърдят - шут през вратата (+целия му багаж...)!  Twisted Evil
 Laughing

# 61
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
Задължително ще проверя как стоят нещата и ще си поговоря с него.Ако не искате да се хванете-не се следете,за да ви е по-спокоен живота.

# 62
Ами той не ще да кръшка, но ако го проуча и го гепя на местопрестъплението горко му на бедното момиченце. А какво ще му кажа на него незнам..... Сигурно бих му обърнала гръб newsm78 #Crazy

# 63
  • Мнения: 552
Аз пък бих поговорила с него, но без да споменавам за подозренията си. По-скоро нещо в духа на: как усещам, че от известно време отношенията между нас са охладняли, колко много държа на семейството си и колко ми липсват доскорошните приятни семейни вечери, как би било страхотно, ако започнем да си организираме по-често забавления заедно и т.н.
Усетих, когато бившия ми изневери инстинктивно - още на следващия ден, а той си призна едва след развода, та много ме заболя, ама ми беше по-хубаво когато не знаех....
Дори и да ми се случи отново, не искам да знам. Просто ще се опитам да предизвикам интереса му към мен.

# 64
  • Мнения: 552
...е, разбира се, ако не започне да ме прави на идиот и да се показва по заведения с новото завоевание, унижавайки ме публично. Тогава вече  #2gunfire

# 65
  • Мнения: 2 891
Да ти кажа, още преди да се оженим с Вальо, говорихме по тази тема и аз го помолих, ако кръшка, да го прави с много мозък и ДА НЕ РАЗБИРАМ #Cussing out , защото ще се побъркам от ярост и сигурно ще ни се бутне колибката. Помолих го да е разумен и дори да не ме кара да се съмнявам, като официално обещах да постъпвам по същия културен начин. Все пак съм далеч от мисълта, че ще ми бъде верен, както и аз на него цял живот  Wink
Що се онася до твоя проблем, говори колкото се може по-рано и ако не си признае, повярвай му и не се тормози. Все пак, може и да не лъже, но при първо доказателство - бягай, защото иначе рискуваш да се побъркаш или да живееш в унижение

пожелавам ти успех  Praynig 

# 66
  • Мнения: 1 446
Не рови. Може да намериш нещо, което да не ти хареса. Няма смисъл. Бъди над тези неща Peace
Абсолютно подкрепям Peace

Да ти кажа, още преди да се оженим с Вальо, говорихме по тази тема и аз го помолих, ако кръшка, да го прави с много мозък и ДА НЕ РАЗБИРАМ #Cussing out , защото ще се побъркам от ярост и сигурно ще ни се бутне колибката. Помолих го да е разумен и дори да не ме кара да се съмнявам, като официално обещах да постъпвам по същия културен начин. Все пак съм далеч от мисълта, че ще ми бъде верен, както и аз на него цял живот  Wink
Що се онася до твоя проблем, говори колкото се може по-рано и ако не си признае, повярвай му и не се тормози. Все пак, може и да не лъже, но при първо доказателство - бягай, защото иначе рискуваш да се побъркаш или да живееш в унижение

пожелавам ти успех  Praynig 

Не е толкова страшно, че кръшка, гадното е, че го усещаш - поговори с него - да се поскрие малко

# 67
  • Мнения: 5 476
Задължително ще проверя как стоят нещата и ще си поговоря с него.Ако не искате да се хванете-не се следете,за да ви е по-спокоен живота.

и аз съм на същото мнение!  Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 7 102
Случвало ми се е да го заподозра, сама си създадох несъществуващи проблеми, за тези два месеца, през които само го подозирала си отрових живота, само защото не попитах..., а само се измъчвах. На края всичко се оказа недоразумение-мое, защото от един факт си измислих цяла история. Месеци след тази история реших да му разкажа, да се посмеем на глупостта ми, но той беше потресен от въображението ми, от това че съм му проверила телефона, от прикритото ми поведение. От този момент, не пипам чужди телефони, не питам, не ровя, не си измислям и не нарушавам пространството му, ако има нещо да се случва и да разбирам, то ще ме връхлети с пълна сила, а до тогава нямам никакво намерение да се тормозя излишно.

Общи условия

Активация на акаунт