Октомврийче чака право под елхата Дядо Коледа да дойде на вратата.Тема 9

  • 15 487
  • 761
  •   1
Отговори
# 30
  • Белгия
  • Мнения: 511
Пробвала съм с две дремки, за съжаление се събуждаше прекалено рано.. Към 4 - 4:30 сутринта беше готов и наспан. Сега така не става поне до 6 Pensive

# 31
  • Мнения: 549
Ние ставаме сутрин към 6.30-40. Обядва и към 12.50 заспива. Събужда се към 15 часа и в 20 часа е  леглото. Това е режимът от 4 седмици насам. Преди с 2 дремки се будеше нощем и плачеше по 1 час....

# 32
  • Мнения: 354
Мале само ние ли ставаме в 9 сутринта😂 спокойно не спеше много през нощта.Откакто дава. Омнибиотик Панда горе долу спим не смея да се оплача.Сутрин става 9-9.30 към 12.30 спи 1ч. И към 17.00 пак спи 1-2ч.зависи и през нощта дали е бил спокоен.Вечер лягаме късно 22.30-23.00 и чесно казано го предпочитам пред ставане в 6. Откакто смениха часа се обърка цялата програма със спането и часоветв чесно казано.

# 33
  • Мнения: 270
Виктор става към 8, после заспива по път към кухнята (11 часа и спи до 12). След това към 15 заспива и се събужда към 16 и нещо. Вечерта заспива в 22 часа, и се събужда само за вода или биберон.

За коледен подарък не сме мислили още с ММ, но сигурно ще е някаква играчка. Той има достатъчно неща. Има триколка, кола за бутане и тротинетка. Но има още време, може и да измислим какво може да му бъде от полза (тъй като аз съм малко скептична, дали това ще му хареса и ще го използва, дали ще иска да стои в триколката и такива неща).  Сега се чудя дали ще има нужда от лятна количка или и с тази ще изкара. Или пък функцията на триколката е точно такава вместо лятна количка 🙄.

# 34
  • Мнения: 1 472
И ние сме от щастливците, които ставаме в 9.30 (пу пу пу) хахахаха, лягаме към 22.00-23.00, но и аз предпочитам така пред ужаса да ме събуди в 6.00 сутринта.
Засякла съм му, че издържа точно около 5часа будуване и около 14ч заспиваме, спи около 2часа, а понякога и 3часа и така до 22.00-23.00ч. изкарва.
Пие мляко в 22.00ч и задължително веднъж през нощта около 3-4ч (започва да се върти и да е неспокоен), към 7.00ч му давам още веднъж мляко отново насън хахаха и така изкарваме до 9.00-9.30ч.

# 35
  • Мнения: 270
И ние сме от щастливците, които ставаме в 9.30 (пу пу пу) хахахаха, лягаме към 22.00-23.00, но и аз предпочитам така пред ужаса да ме събуди в 6.00 сутринта.
Засякла съм му, че издържа точно около 5часа будуване и около 14ч заспиваме, спи около 2часа, а понякога и 3часа и така до 22.00-23.00ч. изкарва.
Пие мляко в 22.00ч и задължително веднъж през нощта около 3-4ч (започва да се върти и да е неспокоен), към 7.00ч му давам още веднъж мляко отново насън хахаха и така изкарваме до 9.00-9.30ч.


Това е период заспиването, толкова късно вечерта. Виктор лятото заспиваше между 11-12 вечерта. Особено, когато баща му работеше до 12 вечерта доста често го е чакал. За един месец горе долу се оправиха нещата и започна да заспива към 10 часа.

# 36
  • Мнения: 3 970
Нашето събуждане в 1/2ч не е заради ядене нещо го буди и реве защото му се спи и още повече се разстройва ..мислех че е от зъбки затова понякога давам панадол преди лягане но не е това ..сега се чудя да не е от коремчето защото когато го взема да го успокоя пръцка и след това се успокоява ...може да му дам пробиотик...иначе  млякото си го търси в 7 ...днес в 5ч ..вече ме е страх да заспя вечер като знам че след час ще има рев и писъци ...

# 37
  • Мнения: 1 472
Ами нашият постепенно си удължава часа за заспиване, докато заспиваше в 21.00-21.30, после го измести на 21.30-22.00, от там на 22.00-22.30хахаха така вече 2-3месеца сме и тук от 10дни насам твърдо 22.30-23.00ч.се заспива, но на мен не ми пречи, защото аз така или иначе преди полунощ не заспивам.

П.п.  likeawind, понякога и ние се будим с мрънкане,което е готово да премине в рев обаче като му кажа тихичко шшшшшшшъъъъъъъъ и се успокоява и заспива, то и затова спя залепена до него, защото, ако се пропуди мрънкащ и е сам и директно ще ревне.

# 38
  • Мнения: 3 970
Незнам но напоследък имам чувството че не си харесва кошарата въпреки че спи в нея от раждането умишлено избягвах да го взимам при нас на спалнята да не свиква а сега какво се получава същото..гадая и се Мая какво го притеснява че не спи спокойно ..

# 39
  • Мнения: 1 472
Ами сънуват душичките и те някакви страшни сигурно неща.
Нашият след кръщенката се буди 3-4 пъти с истеричен рев, явно му дойдоха в повече емоциите през деня и хората, и умората.

# 40
  • Мнения: 799
При нас спането е от 18:30-19 до 6:30-7 сутринта. Засега още спи два пъти денем. Много ми е добре, като заспи в 19, почивам си, готвя, хапваме, гледаме сериалче. Установих, че колкото по-рано легне, толкова по-късно става сутрин. Ако заспи след 20 ч по някаква причина, още в 5 е готова за подвизи 🤦‍♀️

# 41
  • Мнения: 354
Нашето събуждане в 1/2ч не е заради ядене нещо го буди и реве защото му се спи и още повече се разстройва ..мислех че е от зъбки затова понякога давам панадол преди лягане но не е това ..сега се чудя да не е от коремчето защото когато го взема да го успокоя пръцка и след това се успокоява ...може да му дам пробиотик...иначе  млякото си го търси в 7 ...днес в 5ч ..вече ме е страх да заспя вечер като знам че след час ще има рев и писъци ...
Поради същата причина с коремчето ние с месеци не спяхме нощем направо нетърпимо беше.И взех няколко сашета Омнибиотик Панда да пробвам като последен вариант и направо чудо вече трета седмица си спи нощем.Е пробужда се сънува нещо или от друго ама не сме будни на всеки час Пробвай ако решиш аз съм доволна и ме е яд,че не пробвах по-рано, а толко се измъчихме и двамата

# 42
  • Мнения: 383
Бамболина , при нас е абсолютно същото 😁 заспива към 19: 30-20:00 и става 7:30 -8:30 . През нощта най - много да се събуди веднъж да пие едно мляко и пак заспива. През деня има 2 дремки .
Вие дадохте ли цитруси? Чудя се дали да не дам портокал да опита.

# 43
  • Мнения: 1 521
Ох и Дарио става 6.30-7.00. На мен не ми пречи защото аз обичам да ставам рано и да лягам по рано.
Вечер заспива най- късно е 21.
От три седмици и той мина на една дрямка. Слагам го към 12.30-13.00 и се моля да спи до 15.00. Понякога става и по рано и едва издържа до 20.00.
Аз дадох цитруси отдавна, още лятото. Сега когато пия фреш му давам. Обича лимонади и портокал и му се гади от ябълка с морков.
От няколко дни въведох и мед, започнах да му давам сутрин от моят чай с мед по една- две лъжички, засега няма последствия.
Вкарах и белтъка, днес му правих тиганички със сирене и кашкавал. Доста му харесаха.

# 44
  • Мнения: 989
Нашият малчо става съм 8:30- 8:45 ч... но не бързайте да смятате, че се наспиваме 😁😛😜 , тъй като ние цяла нощ се забавляваве с кърмене. 🤯🤯🤯 Не съм спала през нощта, откакто е роден.

Общи условия

Активация на акаунт