Октомврийче чака право под елхата Дядо Коледа да дойде на вратата.Тема 9

  • 15 816
  • 761
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 521
Дарио проходи в първите дни на 10 месеца е няма толкова спънат като него, чак ме дразни.
Обаче и аз съм проходила късно пък съм спъната хахаха
За зъбите за мен лично е ген. Или имаш здрави  или не.
Това е като да си с права коса и да в подстригваш за да стане къдрева.

Мирослава ти какво им се връзваш на тия хора. Те все има какво да питат, ако ходи, има зъби и не кърмиш, ще бъде: ама още ли е с памперс? Ама как така не спи нощем? А защо е толкова тънко облечено?
Аз откакто родих придобих ново умение - не отговарям на тъпи въпроси. Мълча и ги гледам нагло. Колкото и пъти да питат. Чак някой ме питат: чу ли както те питах Grinning
Казвам: да ама не ми се отговаря!

# 676
  • Мнения: 1 136
Те повечето хора питат от куртоазия, колкото да са любезни и да се намират на приказка. Това откакто го осъзнах, спряха да ме дразнят и не им обръщам особено внимание.  За ранното прохождане е вярно. Моят проходи на 11 месеца и доста се спъва

# 677
  • Мнения: 4 011
Америкас,я виж каква интересна идея ми даваш за отговор 😁..аз страшно мн се дразня особено на роднински разсъждения..скоро ме обвиниха че детето няма режим понеже заспива в 22ч и каква майка съм че не съм му направила режим ..той режим си има но е такъв но аз два дни не можах да се успокоя от разни реплики ..

# 678
  • Мнения: 1 521
Аххаха мдаа likeawind. Не могаааа, просто нямам нерви за хората, в това число и майка ми понякога.
Не спя, изморена съм, дебела съм, не правя нищо различно, нервна съм, не ми помагат за бебето и просто нямам ама грам нерви да слушам и тъпотии.
Grinning като се промени нещо в живота ми и видя светлината в тунела, ще се променя пак аххаха ама засега гледам да оцелея с бебе Grinning

# 679
  • Мнения: 270
Likeawind това за заспиването в 22 часа ми е познато, но Виктор имаше един период в който заспиваше в 23-24 часа. Бяхме на море със родителите на ММ и те бяха много възмутени, че той заспива толкова късно. Коментара им беше той е малък не може да заспива толкова късно и защо не си му създала режим. Аз отговорих давам ти го за една седмица и искам да го научиш да заспива сам и в 21 да е заспал. И ако успееш и памперса му махни. От тогава нищо не смеят да кажат 😂😂😂.

# 680
  • Мнения: 1 472
И ние още не сме проходили (на 1г.и 3м.) И заспиваме в 23ч. най-рано...
И според мен повечето хора питат от куртоазия, ама роднините като те питат по 100 пъти няма как да не ти писне.
Според ортопеда и педиатърката до годинка и половина е нормално да проходят, аз за това и не се притеснявам. Обикаляме диваните и от няколко дни изведнъж сам реши да се пусне и направи 2-3ситни крачици и седна доволен, та така всеки ден правим по 2-3 крачки, предполагам, че изведнъж ще започне да се пуска и да увеличава дистанцията.

# 681
  • Мнения: 1 521
Момичета мислете име на новата тема. Simple Smile

# 682
  • Белгия
  • Мнения: 511
За зъбите абсолютно не е вярно - всичко е ген, ген, ген. Моите пробиха няколко месеца преди тези на брат ми, и аз съм без проблеми, той през два месеца на зъболекар.

С ОКТОМВРИЙЧЕ за ръка преоткриваме света

 - Нещо подобно? То всеки ден е нещо ново, те сега са супер любопитни милите. Гледах снимки от преди година, чувствам се супер носталгично. Къде е моят калпазанин, къде е това пухкаво миниатюрно същество от миналата година CryHeart Eyes

# 683
  • Мнения: 989
А може и нещо като за предстоящия Великден: Октомврийче гони шарени яйца, Великденският заек се хвана за глава!

# 684
  • Белгия
  • Мнения: 511
Даааа, аз съм за!

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Прекрасни предложения, момичета! Аз съм за първото,защото вижте как още си влачим коледната тема. Като е сезонна и някак...мине изведнъж. Не пишем явно бързо . Макар , че има време до Великден..той е чак през май.

# 686
  • Мнения: 4 011
Аз смятам че е режим щом заспива в 22 абсолютно всяка вечер и обедния сън също си го спазва в един и същи час ..но тук говорим вече за някакви много стари  разбирания че едва ли не по учебник трябва да сме ...и като вземат да ми цитират че те две деца изгледали еее да ама от дете до дете има разлика ..аз съм била кротко бебе където ме оставят там съм заспивала..ето синът ми ..че да му е тъмно ,че песен пеем ,че едно мече пускаме да пее ,че мляко пием и т.н и т.н

# 687
  • Мнения: 799
И аз се дразня с месенето във всичко. На мен пък ми се чудят как така ляга в 18:30-19 ч. Ми така си я научих, упорито си спазвам режима и това е. Коства ми доста усилия и лишения от излизания, гостита и т.н., но най-важно е тя да е спокойна. А за мен също е много добре, почивам си тя като заспи, мога да сготвя на спокойствие и т.н.
Е, сутрин става рано, нооо няма пълно щастие 🤣🤣🤣

# 688
  • Мнения: 1 521
Ох пускам ви две снимки от ФБ, може да сте ги видели вече обаче аз днес със сълзи се смях на тях.

# 689
  • Мнения: 989
Втората е просто гениална!
Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт