обявиха концерт на Duran Duran - за 20 октомври в София! УРА

  • 1 630
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 337
От Четвъртък ще са по 38.50, а в дена на концерта 55.00.
Ако някой знае как най-лесно и без висене да си купим билети да казва
newsm44 newsm44 newsm44
......само се чудя, колко ли ще ми е голям корема дотогава и дали ще ми е комфортно  newsm78.....
Ама това са DURAN DURAN -  тъкмо и беби да ги чуе newsm68

# 16
  • Мнения: 2 543
Фенове, къде сте? Купихте ли си билети? Вълнувате ли се?

Аз ще ходя с една приятелка. Взехме си билети от 49.50 лв. за сектор (вход) 1. И нямам търпениееееееееееее!!!!!! Crazy

# 17
  • Мнения: 388
Уф, само ме карате да ви завиждам. ИСКАМ И АЗ АМА НЯМААА.

# 18
  • Мнения: 3 423
Shocked Аз съм на първа линия!Ебаси концертния живот..

Али Джи, имаш нов филм, а,
играеш чалдисан казахстанец,
пуснал си кичара и мустак,
бре, да ти се не надява човек.
А Дюран-Дюран ще ги чакам
в Баден-Баден заедно с Миу-Миу.

# 19
  • София
  • Мнения: 565
На мен Duran Duran също са ми любима група, но няма да отида на концерта. Не искам да секвам ентусиазма ви, но напоследък гледах няколко концертни неща и пичовете ми се сториха едни такива вяли... Нямаше искрица, нямаше тръпка. Дано да греша! Възможно е след концерта на Depeche Mode всичко да ми бледнее... не знам.
 Абе, пожелавам ви да си изкарате страхотно и много ще се радвам след това да ме опровергаете!!! newsm10

# 20
  • Мнения: 183
и кой ще ходи
Този път ще си спестя посещението на Каварна//

# 21
  • София
  • Мнения: 2 857
за да не пускам нова тема:

Duran Duran ще пристигнат в България в деня на шоуто си в столичния Зимен дворец, 20 октомври, заедно с 40-членен екип, обявиха организаторите.


Легендарната група пристига в София с екип от мениджъри, лични асистенти, техници, гардеробиер и стилист от Букурещ, където на 19 октомври има концерт.

За престоя си в София, звездите ще отседнат в  петзвезден хотел и ще отлетят за Атина на следващия ден, където на 22 октомври е поредната дата от турнето им.

Освен добре познатите петима членове на Duran Duran, на сцената в Зимния Дворец на Спорта ще се качат и двама гост-музиканти, които съпровождат групата по време на цялото турне. Това са беквокалистката Анна Рос и саксофонистът Саймън Уилскрофт. 

Самата сцена ще бъде оборудвана с уникалнa мултимедия, последен писък на озвучителната и светлинна техника. По време на концерта специални видео екрани ще излъчват ефектни  кадри от  видеоклипове на групата.

В репертоара на мегазвездите са включени парчета от последния им албум „Astronaut”, както и всички най-големи и обичани хитове на групата  - „Notoroius”, “Hungry Like The Wolf”, “Planet Earth”, “Perfect Day”, “Ordinary World”, “Too Much Information” и много други. 
 
Концертът на Duran Duran в България е част от източноевропейското турне на групата и се организира от Sofia Music Enterprises.

източник: avtora.com

Търся си компания  Grinning за концерта

# 22
  • Мнения: 2 543
Dragon's Bride, аз ще ходя с една приятелка, но доколкото те познавам покрай темата за Депеш мод, ти ще си долу, а ние си взехме билети за сектор 1. Ако все пак не съм познала, а си в нашия сектор, ще се радвам да се запознаем и да сме заедно.  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 2 857
Dragon's Bride, аз ще ходя с една приятелка, но доколкото те познавам покрай темата за Депеш мод, ти ще си долу, а ние си взехме билети за сектор 1. Ако все пак не съм познала, а си в нашия сектор, ще се радвам да се запознаем и да сме заедно.  bouquet
   Rolling Eyes  днес ще трябва да си взема билет
50 лв са ми много, ама на Симпли Ред като видях какво беше
на седалките имаше повече народ отколкото долу
и не слязохме долу да танцуваме
така, че умувам вариант да си купя за седящо и да премина надолу  Wink


айде, нали имаше толкова ентусиасти!!!

# 24
  • Мнения: 2 543
А билетите за "долу" колко струват?

# 25
  • София
  • Мнения: 2 857
А билетите за "долу" колко струват?
седящи - 40 лв, долу - 50 лв

# 26
  • Мнения: 2 543
Ми... Нашите билети за Седящи, Вход 1 пак струват 50лв. Или по-точно 49.90лв. Shocked Може би, защото са купени от някой си Мол. Confused

# 27
  • София
  • Мнения: 2 857
 Rolling Eyes  аз да си побутна темата: толкова ентусиасти имаше отначало, никой ли няма да ходи   Tired

# 28
  • Мнения: X
Ти саминка ли ще си?
Аз ще ходя с една приятелка, билетите ни са за терена, ако искаш.. може да се видим преди концерта Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 543
Ей... никой нищо не казва!

Аз лично съм страхотно доволна от концерта! Party Изпяха си всичко хората! Звукът беше страхотен, визията - също, да не говорим за вокалите на SLB!!! Направо човек не може да повярва, че някой може да пее така на живо!!!  Hug Може би само публиката беше леко вяла до някое време... След "Come Undone", обаче, вече почт нямаше седящи по местата си хора! Дано има повече такива концерти!!!

Ето и сетлиста:

HUNGRY LIKE THE WOLF
PLANET EARTH
UNION OF THE SNAKE
SERIOUS / NICE
COME UNDONE
WHAT HAPPENS TOMORROW
HOLD BACK THE RAIN
SOME LIKE IT HOT / MY OWN WAY
THE REFLEX
THE CHAUFFEUR
ORDINARY WORLD
SAVE A PRAYER
A VIEW TO A KILL
NOTORIOUS
SUNRISE
CARELESS MEMORIES
WILD BOYS
***********************************
GIRLS ON FILM
RIO

Общи условия

Активация на акаунт