Гримиране - идеи и техники. Тема №81

  • 47 380
  • 733
  •   1
Отговори
# 195
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
Илзи, кажи кой, моля!?! Аз има 6 от неговите, забележки имам само към 2.... пардон, имам 9 - в палитрите са различни...

Босилкова, така кажи! Иначе аз гледам цялостно визиятс и правя разбор както аз си знам... но и към себе си съм същата - 80%от времето не минавам собствения си тест Simple Smile

# 196
  • Мнения: 408
Цветът е Sunset, Агент. Трябва ми нещо, което да ме съживи, че през зимата съм като мъртвец.

# 197
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
Sunset е много хубав, но може да ти дойде топъл, аз лично го нося само през лятото с тен. Но пък е градиент, което ти дава доста варианти... но е топъл! Бих погледнала на твое място и Rose Cliff.

# 198
  • Мнения: 408
Между двата се чудих и се спрях на Sunset, защото ружът, който ползвам ежедневно е розов. Нооо имаш право, че може и да не е моят цвят. Не съм ползвала толкова ярки и топли досега.

# 199
  • Мнения: 3 269
Прекрасна си! Може ли да споделиш кое е червилото?
Благодаря много. Червилото е на Сефора

# 200
  • Мнения: X
Извинявам се, дезинформация-Кевин е от Бюти Бей и Дъглас. Обърках се.

# 201
  • Мнения: 199
Прекрасна си! Може ли да споделиш кое е червилото?
Благодаря много. Червилото е на Сефора
И аз благодаря!

# 202
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
Между двата се чудих и се спрях на Sunset, защото ружът, който ползвам ежедневно е розов. Нооо имаш право, че може и да не е моят цвят. Не съм ползвала толкова ярки и топли досега.
Тези ружове се блендават прекрасно, та може да се сложи и като едва забележим воал реално. Най-левият "цвят" си е златист хайлайтър при Сънсет, най-десният - матов корал, средното сатенен светъл златист корал - да не говорим колко добре изглеждат смесени.  Върху тен е разкошен и мога да си направя цялото лице вкл. очи с него. Защо не погледнеш в колекцията си със сенки и ако имаш златисто-коралов-оранжев си поиграй преди да си свалиш грима някой ден, та поне да знаеш дали се харесваш в тази гама.



PS От NEO ружовете на КА имам Grapewine, Rose Cliff и Sunset, най-ползваният ми е Rose Cliff, най-универсален е. Grapewine си става сериозно студен, Sunset - сериозно топъл.

PS Неви, съгласнa съм с теб, ужасно красиви и ужасно млади са повечето Simple Smile

Последна редакция: пн, 23 ное 2020, 19:06 от Agent Provocateur

# 203
  • Мнения: X
Grapevine ми е най-ползваният руж тези дни, на маслинената ми кожа- go figure...
с ружчетата на Кевин става чуден дрейпинг, много ми допадат.
Обаче според мен всяка жена трябва да има по един оранжев руж в арсенала си, според мен са много свеж, ефектен и лек начин да направиш интересен грим само с руж. Ако Агента ме светне и как да се снимам, ще ги покажа в действие.

# 204
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
Ха-ха-ха, Ния, най лесно е да си включиш гласовите команди на телефона, после го бодваш на място с хубава светлина и почваш да му викаш "shoot!"... таймерът на 2 секунди, та да успееш да заемеш позата/ изражението, което искаш Simple Smile))))

Утре с кафето ще направя разбор на оранжевите си ружове.. за цяло лице съм ползвала най много Шанел Рефлекс май, години наред това ми беше единственият оранжев.

Последна редакция: вт, 24 ное 2020, 01:08 от Agent Provocateur

# 205
  • Мнения: 408
Ния, пусни ни едно “кралско” селфи с тези ружове.

И като казах Шанел, Агент, и се сетих за два  техни ружа, на които съм хвърлила око. Единия го беше препоръчвала ти преди време, а вторият е тазгодишна лимитка.

# 206
  • Мнения: X
Кралско селфи... аз не съм куул, но Гугъл всичко знае.
Агент, викам, викам и нищо не се вижда от ружа на снимки. А на живо...

Днес пак съм с гроздето на Кевин, играх с контрасти, цветове, но нищо не се вижда. Слагах по-висока яркост и по-силен контраст. Няма филтър, за да не променя цвета, но няма файда като не се вижда.

Последна редакция: вт, 24 ное 2020, 13:33 от Анонимен

# 207
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
Ния, вижда се - деликатен на снимката, както и трябва да бъде (за мен) и доста по-топъл, отколкото изглежда на мен Simple Smile

Илзи, ако а зсъм препоръчвала ще да е било Шанел Рефлекс, аз друг техен не съм ползвала. Препоръчвах и някаква тяхна лимитка хайлайтер, който носи гордата титла "единственият хайлайтер употребен до последна прашинка в живота на АП"


Покажи ти какво си си харесала...

PS Леко съм ядосана, да се чете бясна, та отлагам обзора за утре...

# 208
  • Мнения: 408
Агент, същият е. Другият цвят, който ми се струва готин е този:

# 209
  • Мнения: X
Agent, кой е хайлайтърът?
Аз много харесвам ружовете на YSL и май са единствените много ярки, които харесвам. Любимият ми оранжев е от тях:

Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 01:51 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт