Гримиране - идеи и техники. Тема №81

  • 47 388
  • 733
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 408
Ния, пропуснах за ружа - вижда се. Даже на теб ми се струва доста по-хубав цвят отколкото в самата кутийка.

# 211
  • Бостън
  • Мнения: 13 492
Ния, пропуснах за ружа - вижда се. Даже на теб ми се струва доста по-хубав цвят отколкото в самата кутийка.
Нали!?! Казвам и аз...

О, това трябва да ви го разкажа Grinning Тази сутрин отивам да купя закуска за моите лами и виждам на паркинга на ХФ един супер висок, супер строен, супер атлетичен, супер черен пич със черно-бяла маска със овърсайз лого на Шанел. Свалям прозореца, святкам със фаровете и крещя "колко яка маска!!!"  А той се засмя и вика "много готино червило" - народът наоколо ни поизгледа леко странно, но оцени позитивизма ни в 8 сутринта Simple Smile))))))))))))
PS Сега си мисля, че няма начин да не е гей - толкова готин и стилен хетеро просто няма! Grinning

Оранжево-кораловите ружове... най-бързо със снимки:
                      
   

Най-общо казано колкото по-ярък цвета и по-далеч от матов толкова по-ефектно стои на кожа с тен. Ако имате късмета да правите тен като Ния (аз нямам) ще изглежда умопомрачително. Всичко по-apricot (малкият КА, старото Шисейдо) са много ефектни и на доста "бяло" лице. Най-универсалният ми е KA NEO - голямата палитра, където левият край е хайлайтър, ружът е в средата, десният - бронзър. Много често, когато слагам руж слагам и малко от него като транзишън цвят на сенките и се получава много приятно (когато не ползвам ружът като сенки, а различни такива)

PS Само за последния още нищо не мога да кажа, освен, че мирише много хубаво, почти като Шанела, защото ще ми го подарят за Коледа, а сега стои скрит в колата ми, че подаряващият още не знае какъв щедър подарък ми е купил Wink

Последна редакция: ср, 25 ное 2020, 18:52 от Agent Provocateur

# 212
  • Мнения: X
Agent, подаряващият знае ли за другите кутии на Бърбъри в колата ти? Нямам търпение да разкажеш какво ти е харесало и какво-не.

# 213
  • Бостън
  • Мнения: 13 492
E, aз все пак го обичам този мъж, не мога да му причиня такъв шок Grinning

От друга страна като се замисля той едва ли знае какви са цените на тази невзрачни кутийки и мазилца, та най-много да се постресне от бройката на фона на бройката върху тоалетката ми... но мога да кажа, че съм купила и за теб! Grinning

PS Омазала съм  си лявата половина на лицето с матовия ФДТ, дясната - с Глоу-то и на 5-10 мин приприпквам до огледалото да се огледам като някаква загубена тийнка :roll_eyes:

PS За какво ме питаше...а, за онзи стар, лимитиран хайлайтер:
 

Последна редакция: ср, 25 ное 2020, 22:10 от Agent Provocateur

# 214
  • Мнения: 697
Този хайлайтър ми е любимец , беше от една коледна колекция на Шанел.

# 215
  • Мнения: 408
Ех, и моите сутрини така да минаваха Sad

Кое Шисейдо е това? Изглежда много хубаво.

# 216
  • Бостън
  • Мнения: 13 492
Кое Шисейдо е това? Изглежда много хубаво.
Toва е много стар руж, Илзи, още отпреди ребрандирането на Шисейдо... сега ще ти го намеря:

Shiseido Luminizing Satin Face Color Blush RD103 Petal Tea Rose




********************************************************
A tова са новите им реформулировки:
Shiseido Inner Glow Cheek Powder Blush & Highlighter


Shiseido Minimalist Whipped Powder Blush -  тези мъници много ги хвалят!
   

Този хайлайтър ми е любимец , беше от една коледна колекция на Шанел.
Наистина беше прекрасен! Накара ме да повярва, че мога да нося и аз хайлайтър (25 години разхождах много мазна кожа и бягах като дявол от тямян от всичко лъскаво!)

# 217
  • Мнения: 7 725
Ния, с каккъв продукт си на устните на последната снимка?
Цялата визия много ми харесва!

# 218
  • Мнения: X
Питаха ме и на лични, така че направо пействам: С балсам съм и отгоре едно много тъмно течно червило на Фенти, от което сложих само точици и втрих с пръст- цветът е underdawg, едно от любимите ми червила. Формулата е жестока и го ползвам и като руж, очна линия и каквото се сетиш.
От днес Голд на Наташа е с 30% онлайн, та я извадих да си припомня. Много различна палитра за мен ❤
Пак вдигнах яркостта...

Последна редакция: пт, 27 ное 2020, 09:49 от Анонимен

# 219
  • Мнения: 7 725
Супер готина идея, благодаря! Hug
Също така, да споделя, че благодарение на твой пост в темата си купих гланца на Пупа, номер 200 и в момента е един от любимите ми продукти, особено в  ситуации като "бързам и вече съм закъсняла, но не мога да излезна с голи устни, пък било то и под маската". Hug
ПП. Много си хубава И на последната снимка! Heart Eyes

# 220
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Питаха ме и на лични, така че направо пействам: С балсам съм и отгоре едно много тъмно течно червило на Фенти, от което сложих само точици и втрих с пръст- цветът е underdawg, едно от любимите ми червила. Формулата е жестока и го ползвам и като руж, очна линия и каквото се сетиш.
От днес Голд на Наташа е с 30% онлайн, та я извадих да си припомня. Много различна палитра за мен ❤
Пак вдигнах яркостта...
Гримът е уау много ми хареса.Браво!

# 221
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Ния, страхотно зелено! Много ти ходят такива нюанси. Blue Heart
Яд ме е, че съм със светли очи и трябва да се внимава в каква комбинация ги нося и точната тоналност, та да не ми измива синьото.

Аз съм неутрална тези дни. Вчера бях с огнени очи, днес съм с розово и нюд. Bowtie

Скрит текст:


# 222
  • Мнения: 408
Агент, новите им ружове ги знам. Андреа все ги хвали. Но този старият е много нежен цвят.  Никой от новите сякаш не е толкова хубав.

Ния, тази палитра ти стои уникално! От много време я искам и все не си я поръчвам. Точно заради тези сини цветове.

# 223
  • Мнения: X
Благодаря на всички!
ТиРиРиРам, налииии! Много е як този глос- и ароматът, и хидратацията, и якият, но естествен блясък са много запомнящи се. Според мен е много по-добър от Фенти, но аз май съм единствената, която не ги харесва особено.
Илзи, това не е синьо, петролено зелено е на живо. Ще покажа синьо другата седмица, само да дойде плячката 😈.
Ивче, според мен Голд ходи много и на светлооки дами, просто не нанесена по този начин. А за синьото- направо е грехота да носиш друго, освен огън и бонбонени тонове на тази комбинация от коса/очи/кожа. Една от най-близките ми приятелки е с такъв цветотип- винаги ефектни!

# 224
  • Бостън
  • Мнения: 13 492
Илзи, покрай всички емоции ми се въртят все още на бекграунд твоите ружови терзания, та да си кажа, че за зима нещо като горното Шисейдо аз лично не бих ти препоръчала. По-скоро нещо mauve или винено... аз лично вадя сливовите (plummy colors), винените и керемидено-кафявите. Най-често ето тази класика:
Hourglass Mood Exposure


На моята кожа той определено изглежда по-топъл, отколкото в кутията и на повечето суотчове.

А преди това имах, обожавах, изгребах и все още пазя един Клиник  зелена кутия - цвят Warm Raisin 37, който е толкова стар, че не мога да му намеря снимка онлайн!

PS А покрай това "пазене за спомен" на стари продукти, които вече не ползвам съм установила, че вари ме, печи ме, но все залитам към дадени цветове и гами и понякога съзнателно се опитвам да изляза от собствените си коловози.

Последна редакция: пт, 27 ное 2020, 19:12 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт