Гримиране - идеи и техники. Тема №81

  • 47 422
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 103
Имам я, страхотна е!

# 61
  • Мнения: 2 256
И аз ѝ се чудех преди малко, но при все факта, че не ползвам сенки, няма смисъл😄
Взех ФДТ на Шанел и маска на Ленейж, тези дни напоръчах ФДТ за 5 години напред 😄
И съм убедена, че видях неви86 в Сефора! Да си признае! Simple Smile

# 62
  • Мнения: 3 274
И аз ѝ се чудех преди малко, но при все факта, че не ползвам сенки, няма смисъл😄
Взех ФДТ на Шанел и маска на Ленейж, тези дни напоръчах ФДТ за 5 години напред 😄
И съм убедена, че видях неви86 в Сефора! Да си признае! Simple Smile
Даа, бях в Сефора в Да мол, защо не се обади Simple Smile

# 63
  • Мнения: 2 256
Не исках да те притеснявам Simple Smile

# 64
  • Мнения: 3 274
Не исках да те притеснявам Simple Smile
Щях да се зарадвам. Аз за съжаление съм кон с капаци, да не би да беше облечена с едно пончо?

# 65
  • Мнения: 2 256
Не, с палто в цвят бордо, въртях се при Ланейж, не знаейки какво искам 😄

# 66
  • Мнения: 3 274
Аз си купих бялата, прахообразна финиш пудра на Make up for ever. Но толкова евтина палитра на Анастасия за 45 лв не видях.

# 67
  • Бостън
  • Мнения: 13 540
Снимах да ви покажа какви чудеса са почнали да продават в местния ни ТиДжей, ужасно ни е пораснала работа Wink


Тази нощ не спах след новини от Бг, та оползотворих времето от 2 ам до 5 ам с подреждане  на козметика и суотчване на ружове. Приемам съвети за силни сънотворни...

# 68
  • Мнения: 2 256
Неви, имаше отделен щанд, между Фенти и Есте Лаудер, където бяха намалените неща. Там беше и палитрата на Карли за 45лв и още някаква, но не обърнах внимание, както споменах не ползвам сенки. Имаше и Шанелски, ИСЛ и тн.
Аз взех само ФДТ на Шанел, птливки на някои бази, че не използвам и ми е интересно как ще са, маската за устни на Ланейж и се спрях, че и без това не се гримирам много последно време.
Какви манджи ще въртя с тези ФДТ не знам😄

# 69
  • Мнения: 1 490
Мноого искам и аз да си взема или Alyssa, или Carli, но нито имам познат, нито имам Сефора наблизо. Sad

Аз се гримирам с едни палитрички на Catrice, които изглеждат като петиците на Natasha Denona и изненадващо са страхотни! Мтого пигментирани, меки и красиви.

# 70
  • Мнения: 2 256
Ти май беше във Варна, нали?
Обади се на Еконт да я купят вместо теб Simple Smile

# 71
  • Мнения: 352
Дали Hoola е подходящ за светла кожа?

# 72
  • Мнения: 2 001
нито имам Сефора наблизо... Sad
като започна да съжалявам за София и Сефора си припомням колко парички съм спестила от тези км които ни делят Smile
Скрит текст:
И приятели и родата мога да помоля, но си ми е друго да вляза аз на живо, пък и наСефора в бг никъде не мога да проверч цените на продуктите, не знам какво е налично... С еконт става още по сложно. Особено при промоции.

# 73
  • Мнения: 2 256
Затова зеъните първо в Сефора да ви дадат инфо и да подготвят пратката, а куриер само да я вземе Simple Smile

# 74
  • Мнения: 215
Благодаря, момичета!
От вас разбирам, че Carli има и нова палитра или поне за мен е нова. Хвърлила съм око на Amrezy отдавна, ще видия, дали ще се сдържа. Трябва да се отбия и аз до Сефора, даже и намаления е имало. 😊

 Lollaa, би ли споделила отзиви на маската за устни?!

Общи условия

Активация на акаунт