Гримиране - идеи и техники. Тема №81

  • 47 375
  • 733
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 102
Ето на това му се казва размах! Моето е скромно Joy
Аз нямам голяма база за сравнение, защото имам само една голяма палитра на Пат. Но май съм си фенка на Наташа ( благодаря Ния, че ме зариби Kissing Heart и Петров е благодарен Joy ). Самата формула на Наташа много ми харесва и забелязвам,че все към нея посягам или към Анастасия. Но в палитрата на Пат наистина има 2 блестящи цвята, които нямат аналог, светиш от космоса с тях

# 166
  • Мнения: X
Особено Петров ми е признателен, знам аз 😂.
Блясъците на Пат обаче са някак порастнали, не е като да се намажеш с глитърите на детето.
Анадтасия ми е най-лесна за ежедневен грим, но истината е, че ми харесва само Сълтри- мога без всички други нейни палитри.

# 167
  • Мнения: 19 838
Днес ми е нещо безцветно и реших да пробвам по-драматичен за мен грим (на живо е по-ярко ми се струва), а и на потъмнена коса.

Направо ви се кефя как жонглирате с толкова четки, палитри, продукти за грим. И аз искам, но имам чувството, че ще ми трябва компютър да запомня, съчетавам и ползвам всичко, ако имах толкова четки, примерно.

Последна редакция: нд, 22 ное 2020, 00:37 от Босилка

# 168
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Здравейте, мацки!

На коронованите миски като мен леко да го изкарате! Аз съм решила освен другите запланувани неща за следващите две седмици да се и гримирам, та дано нещата ми се получат. Че сигурно ще съм човекът с най-дълга карантина, но карай. Та тази седмица мисля най-сетне да пробвам foxy eyes. Много го харесвам този грим, какво ще се получи обаче идея си нямам, а и дали ще ми отива, но няма кой да ме гледа....

# 169
  • Мнения: X
Босилка, топлиш ми сърцето, да знаеш. Аз много те харесвам, а косата ти е чудна. Наздраве за зимното потъмняване.
Scalestone, бързо оздравяване! Дай да те видим!

# 170
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Нийче, душа дай Боже всеки да го изкара като мен. То реално на мен вече ми мина, остана ми само кашлицата, а аз от вчера съм под карантина. От миналата събота не съм излизала, тази седмица бях отпуска, та сега още 14 дни вкъщи..... Тези дни ще се мацотя и ако става за показване ще ви досаждам... 😘

# 171
  • Мнения: 2 768
Босилке, и аз те харесвам много като жена! Копринената ти коса е разкошна, ти самата цялата си нежна и грациозна, от това което ни показваш тук.
Цветният ти грим отива много на нежното лице Flowers Hibiscus Лично аз бих спестила спиралата на долните мигли и бих сложила ружа само на кръглата изпъкнала част от бузите, където е естествената руменина.

# 172
  • Мнения: 7 563
А не се ли притеснявате, че ще заразите гримовете с вируса? Някои продукти могат да се дезинфекцират със спирт, но други като спиралите не могат. Ще ги хвърляте ли, като оздравеете?

# 173
  • Мнения: X
Аз категорично не се. Вирус като вирус, тегав е, но ще мине. Не цедя сополи върху палитрите си никога, кремове и спирали не хвърлям като съм оздравяла по принцип, няма да започна и сега. А и тях по принцип не раздавам на други, нито споделям.

# 174
  • Мнения: 19 838
Босилке, и аз те харесвам много като жена! Копринената ти коса е разкошна, ти самата цялата си нежна и грациозна, от това което ни показваш тук.
Цветният ти грим отива много на нежното лице Flowers Hibiscus Лично аз бих спестила спиралата на долните мигли и бих сложила ружа само на кръглата изпъкнала част от бузите, където е естествената руменина.
Блгадоря, Light Beam, то да ти кажа обикновено образувам естествена руменина точно като матрьошка, че ми е тънка и склонна към зачервяване кожата, но днес понеже напоследък накупих сума и ружове, хайлайтъри, а не ги ползвам, реших да "контурирам" и на тази снимка имам различни нюанси хайлайтър на скулите, под скулите и руж на бузите, та си е баш драматично. Satisfied И за спиралата съгласна, при мен не е нужна на долния клепач.

Ниа, слънце, благодаря! Наздраве с чаша червено вино за зимния сезон! Heart

Безпроблемно и леко възстановяване на всички момичета и близките ви в темата, че тази зараза ми е мега гадна и зловеща. Нямам търпение да започне да се обръща кривата и пика да отмине скоро.

# 175
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Няма и аз да си хвърлям гримовете, то трябва цялата покъщнина да изхвърля. Няма как всичко да се дезинфекцира нон стоп.... При нас поне до момента мина супер леко. Аз останах с кашлица, която по принцип ме притеснява, приятелят ми е с хрема. Всичко друго ни мина. Та дано и на тези, които са заразени или им предстои, да са като нас, че и по-леко да го изкарат.

# 176
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Възхищавам се на замаха на Ния. 😊
Аз не мога да харесам нищо. Искам нова палитра да си подаря за празниците, ама тц. Голяма апатия ме е налегнала. Снощи се засилих да поръчам Еnchanted forest от коледната колекция на Too Faced, но след изгледани видеа се отказах. После се прехвълих на Charlotte Tilbury и там греда. Цветовете ги имам. Хареса ми Love на Наташа, но 60 лири не давам посмъртно. Естествено марката не я намаля cultbeauty. Не знам дали има на друго място намаление... 😆

# 177
  • Мнения: X
Босилка, включвам се само да кажа, че имаш убийствени очи! Изключително драматични и изразителни.

# 178
  • Мнения: 7 563
Всеки е различен, предполагам. Аз лично избягвам да се гримирам, когато съм болна. Ако съм имала конюнктивит, изхвърлям директно всякакви спирали и очни линии, при херпес пък дезинфекцирам червилата.

# 179
  • Мнения: X
Никога не съм имала конпктивит или херпес, но с главоболие и отпадналост + температура не бих хвърлила продукт.
Ивче, изчакай ЧП на сайта на Наташа, винаги има добри сделки.

Последна редакция: сб, 21 ное 2020, 21:43 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт