Как се запознахте с настоящия ви

  • 6 241
  • 149
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 059
Запозна ни една моя съученичка

# 16
  • Мнения: 268
Много беше интересно ,и сега като се сетим си се смеем . Та зна4и ,аз и моя приятелка решаваме да се помайтапим и си пуснахме обява за запознанство с измислени данни във вестник. Запо4нахме да полу4аваме десетки писма от мом4ета ,войници ,турци ,даже и цигани  Sick. Вси4ки писма 4етяхме с голям интерес и много се забавлявахме. Един ден звъни телефона и хоп мом4е. Представи ми се,оказа се 4е  е от моя град поиска да се видим на кафе ,и аз на майтап тръгвам. Той горкия така се бе притеснил ,4е изсипа захар4ето в 4инийката вместо в 4ашата ,запали цигарата откъм филтъра и аха да бутне цветарника ,който беше до масата. Аз си мислех ,4е няма да има за какво да си говорим , а намерихме доста общи теми . Така се запознахме и станахме добри приятели , а след време и нещо пове4е. И накрая от този ни майтап и шега с приятелката ми излезе нещо хубаво.

# 17
  • Мнения: 1 612
Ами малко банално.
Аз организирах купон в къщи с новата ми компания. Бях слушала от един приятел много хубави работи за настоящия ми мъж. Казах на приятелчето да го вземе на купона.
Понеже изникна нещо непредвидено и трябваше да изляза за малко дадох ключовете за апартамента на една приятелка ако закъснея.
Бързах да се прибера и на средата на улицата видях цялата "чета" да се носи към къщи.
Тогава видях и НЕГО. Гледахме се доста време без да си кажем нищо - ЛЮБОВ ОТ ПРЪВ ПОГЛЕД!
Сигурно не вярвате в такива работи но на мен ми се случи.
След това отидохме в къщи и започна купона. Аз бях с друго момче по това време. Но той закъсня за купона.
Започна се едно сваляне, един танци. Купона звърши с целувка - никога няма да я забравя.
След няколко месеца се събрахме на рожденния ден на една от приятелките ми.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
На чужда сватба преди почти 6 години.  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 2 164
Бяхме състуденти в един поток.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
Бяхме колеги и много добри приятели повече от година. Имахме си гаджета и стана така, че скъсахме с тях по едно и също време горе-долу. После ни трябваше още някой и друг месец за да се погледнем по друг начин и така...

# 21
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 187
В Студ. град. Бях на рожден ден на един колега - купон в една читалня. Той бил съквартирант с бъдещия ми мъж. И така... Sunglasses

# 22
  • Popovo
  • Мнения: 571
В Интернет- запознахме се на 1 май, на 18 юни се видяхме за първи път и началото на август заживяхме заедно.

# 23
  • Мнения: 2 723
В интернет.  След неколкодневен чат, аз му казах, че имам куче и трябва да я водя на кучешко училище, той предложи да дойде с нас... И дойде, само че валеше и направихме само една бърза разходка в парка, после пихме кафе у нас 7-8 часа. Последваха няколко дни на безумни срещи до 3-4ч сутринта, и прегръдки и целувки на входа по 30 минути. След 5 дни той си призна, че ме обича Heart Eyes, аз му казах, че не мога да го пусна да си тръгне пак и така, остана та до сега...

Запознахме се началото на декември 2004. Средата на декември, той вече живееше у нас, предложение за брак получих на 14 януари, бебето направихме около 20 февруари, а се оженихме на 9 юли ...ми не сме си губили времето дет се вика Blush

Той би разказал историята по-добре и някъде из форума я има, ще се разровя да я намеря, ама от мен толкова...

# 24
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Обърках куфарите на летището и грабнах неговия вместо моя...

# 25
  • Мнения: 1 353
В дискотеката чрез общ познат. На една маса седяхме, поприказвахме, потанцувахме ... и така нищо не стана. Свалката се осъществи два месеца по-късно

# 26
  • софия
  • Мнения: 495
От един квартал сме,бяхме и в една компания.Когато се скарах с тогавашното ми гадже,той се зае да ме утешава и така....вече сме заедно 14 години Laughing

# 27
  • Мнения: 2 000
По ICQ. Чатихме си около месец преди да се срещнем.

# 28
  • Мнения: 2 125
Обърках куфарите на летището и грабнах неговия вместо моя...

Много ми хареса...като по филмите Wink

Ние пък бяхме в една компания (хора на изкуството и музиканти), аз гадже на най-добрия му приятел. Той съответно с гадже, което никак не ни допадаше. Постоянно се делеше, а той се чудеше как да й угоди. Една вечер, с моя приятелка отивахме към един прекрасен пъб - Фънкис (вече не съществува) и го видяхме да излиза нещастен. Оказа се, че се е разделил с гаджето и ние го върнахме обратно за да си ближем раните заедно (и ние с моето тогавашно тадже нещо се бяхме сдърпали).- Пийнахме по едно, две, три и се оказа, че много си пасваме. Тръгнахме се заедно, изпрати ме до нас, започна да ми се обажда и така. Дойде да живее временно в къщи, докато си намери нова квартира и забрави да си тръгне....и така вече 10 години  Laughing

# 29
Сега е мои ред да кажа как се запознхаме
Запознахме се на един кункурс по танци аз се спанах и побаднах в обятята му

Общи условия

Активация на акаунт