Кой тест е най-надежден...

  • 101 739
  • 366
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 822
Зависи колко дни ти е цикъла, изчакай закъснение и тогава тест. А за действието на Janin нищо незнам, другите момичета може да са по-наясно...

# 76
  • Мнения: 802
Жанина, това противозачатъчно ли е ?1

# 77
# 78
  • Мнения: 712
Жанин са противозачатъчни, да.

# 79
Незнам кой от тестовете е най- надежден... Сега ползвам Шуър Чек, и още преди да ми закъснее 3 пъти резултата беше +, та като отида на лекар тази седмица и чуя резултата ще мога да ви кажа доколко да се вярва на него. Въпреки , че лично аз съм на мнение , че един тест може да е " отицателен " а всъщност да е положителен, но положителен ли - той си е положителен. Казвам го от личен опит. А пък и зависи нивото на хормона какво ниво е достигнал и кой тест колко чувствителен е. Мисля, че при всеки тест е различно - някой отчитат и по - ниски нива, докато други само високи. То и аз така преди години уж нищо ми няма , 6 отицателни, а пък накрая - бременност. Та закъснее ли ви момичета повечко  - най- добре вагинална ехография!!!

# 80
  • Мнения: 140
Здравейте момичета днес 4 дни преди да ми дойде си направих 2 теста и 2-та "-"  Cryдали да се надявам за "+".

# 81
  • Мнения: 1 701
Здравейте момичета днес 4 дни преди да ми дойде си направих 2 теста и 2-та "-"  Cryдали да се надявам за "+".

Докато няма "лекла" има надежда. И аз бях с два отрицателни теста а виж ми лентичката! Simple Smile
Стискам ти палци момиче!
Ако не ти дойде до края на седмицата те съветвам да си направиш кръвен тест. На мен само той ми отчете бременността!

# 82
  • София
  • Мнения: 1 877
Четири дни преди да ти дойде си е доста време и много тестове не отчитат положителен резултат дори и да има такъв. Без да ти давам празни надежди те съветвам да имаш малко търпение и да пробваш пак с обикновен тест след седмица, тогава ще знаеш със сигурност.

# 83
Здравейте на всички.
Искам да попитам дали може да се има доверие, според вас, на Clear System Test(този, който е с двата теста вътре - касетка и лента), като и двата са отрицателни, при закаснение от 10 дена? Confused
Предварително благодаря за отговорите.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 464
Еми, направи си отново тест. Този, който споменаваш не съм го чувала. Аз използвах Surecheck и двата пъти отчете положително и действително бях бременна. Вярно втората чертичка беше и двата пъти по-бледа от основната, но щом чертичките са две няма грешка. Цената му е около 5 лв. - препоръчвам ти го. Аз скоро си купих един друг тест Presto - прочетох за него в интернет. Бил за диагностика на ранна бременност, но тъй като не съм го пробвала още не мога да кажа до колко е ефективен. Съдържа 2 касети - първата можела да отчита бременност само седмица след половия акт, а втората е за след закъснението на менструацията. Успех!  bouquet

# 85
  • Мнения: 712
Ти на престо много вяра нямай. Айде, ако си вече "доста" бременна едва ли ще сбърка, но колко момичета в очакване е подвел...  #Cussing out

# 86
  • София
  • Мнения: 1 464
roxanne 25, дано да си права... Вчера реших да си направя теста  Presto ( нали можел да установява ранна бременност-седмица след половия акт ) и отрицателен беше Cry Нямах търпение и затова... Първият път като забременях, планирано беше отново, но се случи веднага. Дори се изненадах, че толкова бързо стана Simple Smile, защото вече бях чела във форума и се подготвих за по-голямо чакане. Въпреки всичко аз пак си се надявам... ще направя теста отново, само че след закъснение на цикъла (ако закъснее )...

# 87
  • Мнения: 133
пробвах ги всичките.с шуър чек имах 4 дневно закъснение и бледорозова черта след това ми дойде.след това пробвах с клиър чойс и изи тест -плътни ивици.за това подкрепям мнението че ако има бременост и обикновен тест го показва.Но и в мен шуър чек не остави приятни спомени,защото не ми показа 2те желани чертички.успех!

# 88
  • Мнения: 1 475
parvo da se izvinq, 4e pi6a na latineca, no mi se razvali ne6to BDS- iskam da pomolq nqkoq ve4e stanala mama ili bremenna , ako moje da ka4i snimka na test s polojitelen rezultat, koito ima edva zabelejima 4erta ili mnogo bleda, ne govorq za 2 ot4etlivi 4ert!!Predvaritelno blagodarq!!  bouquet

# 89
  • Мнения: 989
marsiana, има много такива снимки тук
Галерия с тестове
Има и още много в сайта на фертилити френд, но трябва да имаш регистрация за да ги видиш.

Общи условия

Активация на акаунт