Mъж Близнаци - 2

  • 22 684
  • 115
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 16
Това не е типично Близнашко, те си говорят бая 😁

Имаме обща приятелка и я разпитах малко, явно той си е такъв 🤷🏻‍♀️

# 31
  • Мнения: 706
Аз съм Близнаци и мъжът ми е Близнаци. Заедно сме от 25 години и смея да твърдя, че до болка им познавам и лошата, и добрата страна. Непорастнало дете, това е мъжът Близнаци. Моят е изключително упорит, бъбрив, общителен, работохолик и непонасящ поражения от всякакво естество. Пали от четвърт, докато се хили и на минутата може да се развика, но след 5 минути е забравил и пак се хили. Откачена работа.... Съдейки и по други мъже Близнаци, които познавам, на тях жената трябва да им е интересна. В момента, в който няма с какво да им задържи вниманието, започват да им шарят очите. Като са влюбени, са способни на чудеса. Абсолютно нищо не може да ги спре . Иначе искат семейство и деца. А, да не забравя да спомена, че и двете ни деца са зодия Близнаци. Вкъщи -4 човека, 8 личности.... Но никога не е скучно Simple Smile

# 32
  • Мнения: 115
Аз съм Близнаци и мъжът ми е Близнаци. Заедно сме от 25 години и смея да твърдя, че до болка им познавам и лошата, и добрата страна. Непорастнало дете, това е мъжът Близнаци. Моят е изключително упорит, бъбрив, общителен, работохолик и непонасящ поражения от всякакво естество. Пали от четвърт, докато се хили и на минутата може да се развика, но след 5 минути е забравил и пак се хили. Откачена работа.... Съдейки и по други мъже Близнаци, които познавам, на тях жената трябва да им е интересна. В момента, в който няма с какво да им задържи вниманието, започват да им шарят очите. Като са влюбени, са способни на чудеса. Абсолютно нищо не може да ги спре . Иначе искат семейство и деца. А, да не забравя да спомена, че и двете ни деца са зодия Близнаци. Вкъщи -4 човека, 8 личности.... Но никога не е скучно Simple Smile

Майко мила хахаха, 4 човека под един покрив Близнаци, това е ... голям филм Grinning Това е като в цирк. Различни актьори и номера, настроения, определено никога не е скучно. Поздравления, с пожелание за разбирателство, любов и много положителни емоции. Simple Smile)

# 33
  • Мнения: 4
Аз съм Близнаци и мъжът ми е Близнаци. Заедно сме от 25 години и смея да твърдя, че до болка им познавам и лошата, и добрата страна. Непорастнало дете, това е мъжът Близнаци. Моят е изключително упорит, бъбрив, общителен, работохолик и непонасящ поражения от всякакво естество. Пали от четвърт, докато се хили и на минутата може да се развика, но след 5 минути е забравил и пак се хили. Откачена работа.... Съдейки и по други мъже Близнаци, които познавам, на тях жената трябва да им е интересна. В момента, в който няма с какво да им задържи вниманието, започват да им шарят очите. Като са влюбени, са способни на чудеса. Абсолютно нищо не може да ги спре . Иначе искат семейство и деца. А, да не забравя да спомена, че и двете ни деца са зодия Близнаци. Вкъщи -4 човека, 8 личности.... Но никога не е скучно Simple Smile

Най-точното мнение. Може би защото самата ти си Близнаци. Не само точно, а и проникновено (уловила си нюансите без да величаеш или критикуваш, а простичко казано от теб добрата и лошата страна).

Цитат
Заедно сме от 25 години и смея да твърдя....
Не само смей, а бъди сигурна, че си права. Не виждам и една частица да ти убягва. Уловила си всичко.

# 34
  • Мнения: 434
привет ,прекрасни.може ли да ми дадете малко повече информация за мъж близнаци.от известни време контактувам с мъж близнаци.моите първи впечатления са ,че е. много романтичен,мил,умен,забавен...постоянно иска да говорим(в момента сме далеч един от друг скоро ще сме заедно) запозна ме с майка си(по видео) ,но все пак...прави всичко възможно,за да дойде по-скоро при мен.постоянно ми казва ,че ме обича..говори колко съм важна за него...и т...не знам малко ми е странно всичко се развива много бързо..типично ли е за тях???? доколкото знам за женкари и изневеряват??какво да очаквам

# 35
  • Мнения: 157
привет ,прекрасни.може ли да ми дадете малко повече информация за мъж близнаци.от известни време контактувам с мъж близнаци.моите първи впечатления са ,че е. много романтичен,мил,умен,забавен...постоянно иска да говорим(в момента сме далеч един от друг скоро ще сме заедно) запозна ме с майка си(по видео) ,но все пак...прави всичко възможно,за да дойде по-скоро при мен.постоянно ми казва ,че ме обича..говори колко съм важна за него...и т...не знам малко ми е странно всичко се развива много бързо..типично ли е за тях???? доколкото знам за женкари и изневеряват??какво да очаквам
Вярно е, при тях докато имат интерес ти свалят звезди и всичко, но бързо им доскучават нещата и търсят промяна постоянно. За тях промяната си е като въздуха, не могат без нея. Романтични са, страстни са, показват емоции но лесно биват привлечени и лесно биха заменили човека до тях. Непостоянни са като цяло. Интересна зодия са защото не можеш да ги разбереш напълно какво мислят, винаги ще те изненадат с нещо.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 4
Като се запознахме с моят приятел, Близнак, много бързо се развиха нещата. За 5 месеца два пъти му отидох на гости в чужбина, на третия - завижяхме заедно. Бях го хванала да си пише с друга, сърцето ми се беше свило на топка... Е, простих му... след време отношенията станаха много монотонни, просто живеехме заедно.. нищо повече.. напуснах го за месец, той много страдаше, на мен пък ми беше безкраен купон и му "изневерих".. е... пак се събрахме, казах му, прости ми.. и сега пак сме заедно.. 3 години вече... В момента сме в България, не живеем заедно по основателни лични причини, чудя се дали сме си били просто "урок" един за друг, или както мечтая - след всичко случило се, ще имаме прекрасен дом, ще изградим прекрасно семейство с прекрасни дечица... Rolling EyesRolling EyesRolling Eyes

# 37
  • Мнения: 360
Помощ! Той е близнаци 🥺🥺🥺 Много хлътвам. Има стелиум в козирог, надявам се това да е някакво спасение. Но в Наталната му карта няма нито една вода. А аз съм почти само вода и земя. Направо искам да избягам, но не мога. Много го искам

# 38
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Аз се потрисвам от мъже без грам вода в картата. Изпитала съм го....

Кое му е в Козирог?! В кои зодии са му личните планети? Близнак не е толкова лошо, стига да е излязъл от късния пуберитет 😬

# 39
  • Мнения: 360
Не му знам асцендента все още 😁

Сатурн, Уран и Нептун са му в козирог. Сега видях, че Юпитер и Мидхевън са в Рак. Венера в телец. Като го гледаш напомня повече на земно. Само слънцето му е близнак.
Луната във Водолей го прави много свободолюбив и комуникативен. Пък аз ревнива до болка. Приятеснявам се да не е емоционален инвалид. Точно обратното на мен 😁 Вчера беше първата ни среща , след като почти месец си бяхме хвърлили око. Прекарахме си много яко, накрая ме целуна, но не му знам намеренията. Надявам се са сериозни . Мислиш ли, че трябва да го питам какво очаква от отношенията ни, преди да се е случило още нещо..? За да не си изпатя.

П.С. Аз бях човека, който казваше с Близнаци - да не казвам никога, но много слабо вероятно да бъда. Е...

# 40
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Да питаш за намеренения още на 2ра среща е твърде рано и плашещо. Освен това всеки тарикат ще ти каже точно това, което искаш да чуеш. Къде му е Марса?
Скрит текст:
В https://www.astro-seek.com/ може да видиш коя е преобладаващата му стихия, аспектите с кратки описания, синастрия

Моят някогашен Близнак е с Луна във Водолей и в никакъв случай не бих го описала като емоционален инвалид и свободолюбив, напротив. Комуникативен - само с тесен кръг от хора. По-скоро беше ту решителен, ту нерешителен. Ту на върха на връзката, ту скука и затишие....Близнашки му работи Joy Цикличности. С Венера в Близнаци и Марс в Овен. Като цяло огнено-въздушна личност с много малко земя и вода.

# 41
  • Мнения: 360
Марс е в Овен. Ще те послушам и ще изчакам да видя какво ще стане.

Последна редакция: пн, 03 май 2021, 13:47 от ParanoiaMD

# 42
  • Мнения: 15 356
Не знам нищо за натални карти и планети,но на втората среща  питах  моят Блзнак как ги вижда нещата за напред
Ако чувстваш ,че в твоята ситуация и с този човек е уместно ,питай.
Тъй де,пет и половина години сме женени,от шест сме заедно и имаме дете на почти една.

# 43
  • Мнения: 4
Така е. Мъжът близнаци разгадаване няма. В тях не 2,а 200 близнака има. 2 години писане, поведение на приливи и отливи...ще се видим, няма да се видим, Изчезва, появява се.. Първо го беше страх, че ако се видим ще се влюбя, след изчезване оня ден пак се появи, сега пък ако сме взели да се виждаме, го е страх че щяло да ни хареса.. Просто безумие, както и да се държа, кавото и да правя оправия няма. Не знам хората, които са имали връзка как са го постигнали. Защото аз си давам сметка, че ако започнеш връзка в близнак той пак ще иЗчеЗва и ще се връща, кой ще го изтърпи 😁


Ако го е страх, че ще се влюбите, значи той не е влюбен във вас. Попаднах в подобна ситуация миналата година. Момичето ми разкри чувствата си, и аз се уплаших от тях. Защо ли? Ами защото нямам същите към нея!

# 44
  • Мнения: 131
Димящо огледало, Ами като няма чувства към нея, не зле да й го каже. А не само да й пали фитилите. Изчезва, появява се, звъни й.....

Общи условия

Активация на акаунт